Když přijde ten správný čas ♥


Moji milí, zase vás tady po delší době vítám. Když jsem se náhodou podívala na statistiky tohoto blogu, byla jsem v šoku, kolik lidí tady denně chodí nakouknout, přestože za poslední rok(y) tohoto tady moc nepřibylo. A já mám zase chuť tvořit a psát! Pro sebe, pro vás. Pro radost. Úsměv a třeba i inspiraci. Zrálo to ve mně dlouho a vím, že teď - teď je ten čas.

Zkrátka mi to chybí. Přestože nějaký obsah vzniká na mém instagramovém profilu SILVI Design, je to jiné a nelze to srovnávat. Tam se zaměřuji zejména na papírnictví a plánování, ale můj záběr daleko větší. Ráda bych si tady zaznamenala třeba i cestu naší rekonstrukce koupelny. Inspiraci na bytový design. Můj přerod z chaotické vyděšené mámy, která neustále o všem pochybuje. A občas tu přibude i nějaké mé osobní povídání o rodině, mateřství a seberealizaci, protože to ke mně zkrátka patří.

Nechci slibovat nic, co nemohu splnit. Snad jen, že otvírám ten založený zápisník a mám chuť napsat pár dalších kapitol. Těším se na vás a děkuju, že tu jste. Stále. A se mnou. Mám radost.

***

Než se tady objeví nový článek, můžete mě sledovat na Instagramu.
Aktivní jsem i na Fleppi blogu, kde společně s báječnými ženami tvoříme krásný obsah.

4 komentáře

 1. Odpovědi
  1. Jé, ahoj Maruško! Mám radost a těším se, že se budeme v komentářích potkávat! Měj krásný víkend!! Silvi

   Vymazat
 2. To je skvělá zpráva! Těším se na nové články!

  OdpovědětVymazat
 3. Hurá! hurá! Chci všechno! Články o rekonstrukci, o mateřství, o TOBĚ <3 Těším se!

  OdpovědětVymazat