Filofax Notebook Impressions | Společník na cesty

Filofax Impressions Kapesní

Malé deníčky mají jednu nespornou výhodu. Díky svým rozměrům se tito roztomilí skřítci dostanou prakticky všude. I do té nejmenší kabelky, ba i do malé kapsičky v batohu. A to se hodí, zvlášť když jste stará škola jako já a neužije vás na psaní poznámek do telefonu.

Papír má zkrátka své kouzlo. To my milovníci voňavých stránek už dávno víme. Ale takový zápisník je vhodný třeba i ve chvíli, když chcete někomu nakreslit plánek, kde najít tu nejlepší zmrzlinu ve městě, nebo napsat adresu vašeho e-mailu, na kterou vám dotyčný pošle recept na ten báječný dort, který se rozplývá na jazyku.

  Filofax Impressions Kapesní

Zápisníků je samozřejmě mnoho. Od těch úplně nejobyčejnějších trhacích bločků, které vás budou stát méně než porce hranolek ve fast foodu až po ty, které budete s nadmutou hrudí vystavovat.

Filofax Notebook Impressions v kapesní velikosti (10,5 × 14,4 cm) je tím druhým případem. Ukořistila jsem ho v tomto krásném bílošedém kabátku. Nejčastěji se skrývá v mém batohu, který je mi s neposedným batoletem příjemnější než kabelka. Miluju se na něj jen dívat, a když mám možnost ho otevřít na veřejnosti, slyším, jak lidé kolem mě omdlévají nadšením. No fakt!

Filofax Impressions Kapesní

Filofax Notebook Impression má vychytávku, kterou vám tady omílám pořád dokola. Já vím, že už jsem jako kolovrátek, ale musíte mi to odpustit. Ty listy, které se dají pohodlně vyndávat a přesouvat bez poškození jsou ale zkrátka fajn a já zatím jsem lepší systém prostě neobjevila.

Taková vazba se u „kabelkových deníčků“ hodí i ve chvíli, kdy někomu chcete ten list dát. Nemusíte nic trhat, prostě to jen s lehkostí vytáhnete, přeložíte a je to. Navíc tato velikost Notebooku Impressions je kompatibilní se všemi  Notebooky ve formátu Kapesní, A5 a A4, což mě osobně přijde jako prima vychytávka.

Filofax Impressions


Značka Filofax v této kolekci Impressions představila už osm vzorů s výraznou 3D strukturou desek, která z obyčejného deníčku udělá hotový klenot. Pokud neholdujete kapesním rozměrům, můžete sáhnout i po formátu A5. A nově jsou navíc některé varianty k sehnání i v podobě diáře ve formátu Osobní (13,7 × 19,3 cm).

Filofax Impressions Kapesní

A co vy? Nedáte na deníčky dopustit, nebo všechno datlujete do mobilu? Budu ráda za diskuzi! ↓

Děkuji značce Filofax za to, že mě zásobuje tak krásnými produkty, které vám mohu s radostí představovat.
Pevně doufám, že vás tyhle recenze baví stejně tak jako mě a jsou pro vás přínosné!

Žádné komentáře