Filofax Architexture | Záležitost nejen pro tatínky


V květnu to vždycky vře! Maminky mají svůj svátek a obchodníci se kolikrát předhánějí, co jim udělá větší radost. Kytička v celofánovém obalu, pugét růží místního květinářství, Čokoláda s nápisem I ♥ maminka nebo rovnou celý dortík s čerstvým ovocem navrchu. A navrch? Třeba rovnou nějaký šperk! Těch možností! Těch nápadů!

Červen patří tatínkům

A pak je tu červen a přicházejí na řadu tatínci. Věděli jste, že třetí neděli v červnu bývá Den otců? Letos to vychází na 16. června. V kalendáři to ale oficiálně není, moc se o tom nemluví. A přitom je to škoda! Protože i tátové mají v našich životech svou nezastupitelnou roli. Zvlášť ti, kteří si svou úlohu uvědomují a dávají nám svou lásku najevo. I když je to někdy pořádnou oklikou a kostrbatě.


Tak na ně nezapomeňte, prosím. I kdyby to znamenalo poslat mu zprávu a popřát pěkný den. Právě tato gesta jsou totiž ta nejdražší na světě. Projevit svou lásku vůbec není znak slabosti, ale naopak výrazem dospělosti.

Zápisník do práce i na zábavu

A pokud byste chtěli k milým slovům ještě něco přibalit, mám pro vás malý tip. Zvlášť pokud si vaši tatínci taky rádi zapisují různé poznámky jako ten můj. Nová řada Architexture od Filofax by totiž mohla být ideálním překvapením, díky němuž na vás bude stále myslet. Unikátní kombinace kvalitního materiálu a desek v tlumených barvách přímo vybízí k tomu, abyste ji darovali někomu výjimečnému, jako je váš táta!

Kolekce Filofax Architexture je k dostání ve čtyřech barevných variantách a dvou provedeních (Notebook a Clipbook). Níže se dozvíte, jaký je mezi nimi rozdíl a po kterém z nich sáhnout!


Co si o Filofax Architexture myslí muž na slovo vzatý?

 A protože je tohle speciální článek u příležitosti Dne otců, dovolila jsem si jednoho oslovit, aby nám o nich něco prozradil. Radim Weiser je kromě své role v českém zastoupení značky Filofax také hrdý táta. Udělal by mu takový zápisník taky radost? A co se mu na něm líbí úplně nejvíce? Čtěte níže! ↓Filofax Architexture máte určitě už prolustrovaný. Co vás zaujalo nejvíce?
Tato kolekce je na první pohled zaměřená na muže a to se mi, jako muži, líbí. Navíc si mě získala použitým materiálem a barvami, což dodává produktů industriální vzhled.

Tato kolekce obsahuje zápisníky typu Notebook a Clipbook. V čem se navzájem liší?
Největší rozdíl je určitě v typu vazby. Filofax Notebook má dvojitou drátěnou vazbu a Clipbook oproti tomu klasickou kroužkovou mechaniku. Oba zápisníky ale mají jedno společné - volnost - můžete si je přizpůsobit úplně podle vašich představ. A to díky vyjímatelným stránkám a široké paletě doplňků a náhradních papírů, kalendářů a dalších náplní.

Filofax Notebook je spíše určený pro poznámky a Clipbook je víc jako diář. Konečné použití je však jenom na uživateli. Například Notebook můžete použít díky tečkovaným papírům pro bullet journal nebo si tvořit vlastní kalendáře, přehledy či cokoliv dalšího. Můžete ho používat v práci pro zápisky schůzek, porad, jednání či nápadů.Clipbook je ve své podstatě více diářem. Také s ohledem na základní náplň, kde najdete nedatované kalendáře (roční, měsíční a týdenní). Je určen lidem, kteří potřebují diář, ale klasický diář je pro ně trochu staromódní. Clipbook jim nabízí větší flexibilitu a kompaktnější rozměry. Clipbook ale kromě diáře můžete použít jako cestovatelský deník, zápisník, skicář, svatební plánovač ... je to jenom na uživateli.Proč je právě Filofax Architexture vhodný jako dárek pro všechny tatínky?
Určitě je to díky kombinaci vlastností těchto zápisníků a atraktivních barev pro muže. Také každý muž má rád „vychytané“ věci, které mu usnadní práci, a to mu Filofax Notebook přináší.

Kde všude může najít Filofax Architexture uplatnění?
Zápisníky můžete používat opravdu na cokoliv a nemusí to být jenom v zaměstnání. Může to být váš praktický pomocník téměř při čemkoliv – pohotovostní zápisník na vaše nápady, cestovatelský deník, přehled vašich financí, čtenářský deník, váš osobní deníček, kuchařka – je to opravdu jenom na vás.

A jeden Filofax Notebook Architexture mám i pro vás!

Na mém Instagramovém profilu silvidesign si už teď můžete zasoutěžit o jeden zápisník
Filofax Notebook Architexture. Soutěž potrvá do  6. června, takže výherci určitě dorazí včas!


Žádné komentáře