ZDARMA | 13 + 1 krásných kalendářů 2019 k vytištění

Letos opožděně, ale stejně mi to nedá a připravila jsem pro vás přehled měsíčních kalendářů 2019 ke stažení zdarma, na které jsem narazila na Pinterestu. Vím, jak byly tyto články v posledních letech vyhledávané.  A navíc nám zbývá z letošního roku ještě jedenáct měsíců a ty přece jen tak nezahodíme, že? :)

Zdroj: kaboompics.com
Na Pinterestu najdete po zadání spojení Free Printable Calendar 2019 opravdu desítky různých plánovačů. Jejich množství mnohonásobně převyšuje výběr, který vám zde ukazuji. Chci ale upozornit, že většina z nich začíná v neděli. Nevím jak vás, ale mě by takové plánovače nejspíše po celý rok mátly. Máte to také tak?

Ale už dost slov. Pojďte se podívat na výběr měsíčních kalendářů, které si můžete stáhnout úplně zadarmo. Jednoduše stačí kliknout na tučně zvyrazněný odkaz. Všechny tyto kalendáře navíc začínají v pondělí. 

 

Měsíční a roční kalendáře na rok 2019 (+ BONUS)

↑ Odkazy zleva doprava

 • Každý měsíc vás čeká jiný vzhled. Jemné barvy a pár řádků na poznámky anebo oblíbený citát, který dané období nejvíce vystihuje. Na Creative Clementine ho máte ke stažení i v "pondělní verzi".
 • Sukulenty jsou v kurzu! V tomto kalendáři ve formátu A5 máte ke každému dni volné políčku na to nejdůležitější. Stahujte zadarmo na Hanna Nilsson Design.

  ↑ Odkazy zleva doprava

  • Minimalismus vládne světu. Zde hraje prim výrazný font. Tímto měsíčním kalendářem určitě nic nezkazíte. Pokud se vám líbí, najdete ho na blogu Calendar 2019.
  • Romantický měsíční kalendář pro ty, kterým nevadí krátké citáty z Bible. U každého měsíce je přitom nová myšlenka k zamyšlení. Třeba v ní najdete sílu i vy. Stahujte na Printables and Inspiration.
  • Pírka jsou znamením volnosti. Cítíte se být taky občas taky jako ptáci? Pak je pro vás tento měsíční kalendář nejspíše to pravé. Ke stažení na Hanna Nilsson Design.

  • ↑ Tento kalendář je ke stažení v této "rostlinné" variantě anebo bez ní. Záleží, co je vašemu srdci bližší. Obě verze stáhnete při bezplatné registraci (zabere to minutku) na blogu Starts With J.  • ↑ Všechny čtyři roční kalendáře se skvěle hodí do jednoduchého rámu. Zkuste tomu dát šanci, opravdu vás mile překvapí, jak hezky to v interiéru vypadá! Ke stažení zdarma na Espresso and Mascara.

  • ↑ Dvě varianty těchto minimalistických měsíčních kalendářů pro vás připravila autorka blogu Small Paper Things. Vybrat si můžete s jednoduchým fontem (nalevo), anebo sáhněte po moderním krasopísmu (napravo). Ideální třeba na plánování článků na blog nebo povinnosti do školy.

  • ↑ A čestná česká verze od Lucky a Nicole z blogu A Cup of Style přece nemůže chybět! :) Pokud vás angličtina nebaví, sáhněte po tomhle kousku. Zdarma ho stáhnete na e-shopu A Cup of Style, kde je těch tiskovin ke stažení zdarma hned několik ♥.

   

  + BONUS: Český plánovač se svátky od Fleppi

  Moje milovaná samolepková víla Lucka z eshopu Fleppi pro vás připravila stolní týdenní plánovač ke stažení zdarma. Je datovaný (ale vybrat si můžete i variantu bez dat), obsahuje také svátky a musím tedy říct, že je mimořádně povedený. Najdete ho na blogu Fleppi

  Kde můžete takový kalendář mít?

  • Bude se krásně vyjímat na jakékoliv nástěnce.
  • Skvěle bude vypadat i na zdi přilepený washi páskami.
  • Pokud si do něj nebudete nic zapisovat, klidně ho zarámujte.
  • Pokud do školy používáte kroužkové desky, sejde se i tam.
  • Vytiskněte si ho v menším formátu a založte do kroužkového diáře.

  Pořád vám to nestačí? Dobře!

  A pokud by vám nevadila ani varianta kalendáře, kde týden začíná v neděli, pak se můžete zkusit prolouskat tímto přehledem neuvěřitelných 70 kalendářů na rok 2019 ke stažení zdarma z blogu Lolly Jane. (některé už v tomto přehledu jsou, ale většina z nich ne)

  Zdroj fotografií: Archiv autorů

  6 komentářů

  1. Odpovědi
   1. Moc děkuju!♥
    Vybrala sis nějaký? :)

    Měj se krásně!
    Silvi

    Vymazat
  2. KRÁSNE!! Milujem tieto kalendáriky a nejaké z nich si určite vytlačím. ;) Ďakujem za inšpiráciu. :)


   Blog of Sunflower ♥

   OdpovědětVymazat
  3. Moc krásné, chystáte něco i na rok 2020?

   OdpovědětVymazat
  4. Právě dostávám půjčku od Pamely Rosy Flores.
   nabízí půjčky jednotlivcům, společnostem a organizacím s úrokovou sazbou 2% na období 1 až 20 let a výše půjčky je nabízena od 10 000,00 EUR do 20 000 000,00 EUR.
   kontaktujte ji ještě dnes pro jakýkoli typ půjčky, kterou potřebujete.

   E -mail: pamelarosaflores11 (A) gmail.com

   OdpovědětVymazat