Velká adventní soutěž | Diář pod stromeček


Když jsem dávala dohromady velký přehled diářů na rok 2019, snažila jsem se pro vás vyjednat i slevy, abyste se ještě o něco víc těšili na nový rok a navíc ušetřili pár korun třeba na dárky pro své nejbližší. Už jen z toho jsem měla obrovskou radost a doufala jsem, že to někdo z vás slevové kódy využije. To ale není úplně všechno!

Co jsem ale věděla, že bude naprostá bomba, když mi téměř všichni oslovení tvůrci a prodejci bez jediného zaváhání nabídli, že poskytnou i diář(e) pro vás! Opravdu jsem všem neskonale vděčná za jejich dobrotu a štědrost, protože jsem věděla, že tohle bude opravdu skvělé. A že jen díky nim budu moc zpříjemnit celý následující rok bezmála třiceti z vás!

Od 24. listopadu mám pro vás nachystané tři týdny plné soutěží o krásné české i zahraniční diáře! Každá soutěž přitom potrvá jen 24 hodin! Těšit se můžete na plánovače od Albi, Váš kreativní svět, Filofax, Momenteeczech, PapeloteLife DesignerTerapie domova, INFINITY diářeA Cup of StyleFormace a další. Konkrétní výhru se vždy dozvíte v daný den soutěže.

Podmínky pro účast v soutěži jsou naprosto jednoduché! Stačí pouze formou komentáře pod soutěžním článkem odpovědět na soutěžní otázku a přiložit k odpovědi kontakt na sebe. Šťastného výherce náhodně vyberu nejpozději do dvou dnů od ukončení soutěže.

Sledujte mě na Facebooku a Instagramu, ať vám ani jedna soutěž neunikne!

Teď už nezbývá nic jiného, než vám popřát hodně štěstí. ♥

A ještě tip, když budou ty Vánoce ♥

Milá Lucka ze samolepkového království Fleppi.cz připravila pro své fanoušky adventní kalendář, ve kterém se skrývají krásné papírenské překvapení. Odkrývat adventní políčka a netrpělivě čekat, co se pod nimi skrývá, můžete už od 1. prosince v tomto virtuálním adventním kalendáři. Moc děkujeme, Luci. ♥

Zdroj úvodní fotografie: rawpixel.com

6 komentářů

 1. Tak to si nenechám ujít, stále nemám favorita vybraného :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je bomba! To jsou hotové Vánoce i pro tebe, že můžeš dělat takové radosti, viď? :)
  Těším se!

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné diáře. To se bude krásně plánovat.

  Těším se Jarka

  OdpovědětVymazat
 4. Tady je to jeden hezky tip za druhym. Obdivovala jsem to mnozstvi diaru a jejich popisy. Stesti urcite zkusim:-). M.

  OdpovědětVymazat
 5. Úžasná soutěž! Doufám, že ji nepropásnu!

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělá soutěž! Máte můj obdiv!
  Jen otázka ohledně pravidel, ten kdo jednou vyhraje, tak se může účastnit i v dalších kolech? Nebo jakmile vyhraju, tak se dalších dnů v soutěži účastnit nesmím?

  OdpovědětVymazat