Až se Ježíšek zeptá | Dárková sada Filofax

Ještě předtím, než se pustíme do velké vánoční soutěže, mi dovolte naservírovat lahodný předkrm. Který voní po luxusu a nad nímž se vám možná na chvíli zastaví dech. Ale jen chvíli. Pak se hladově pustíte do listování!


Řeč je o této limitované dárkové sadě, kterou si společnost Filofax připravila u příležitosti nadcházejících Vánoc. A já měla možnost nahlédnout, osahat, přivonět a zanechat vám k němu pár svých dojmů.


Růžové zlato v kroužkových deskách 


V krásné dárkové krabičce s mramorovým vzorem se skrývá diář Finsbury Rose Gold. Tato kolekce má osobitý styl, protože kůže má charakteristickou zrnitou strukturu a je ručně dobarvovaná.

Odstín růžového zlata vypadá ve skutečnosti opravdu povedeně a věřím, že čas na něm zanechá netradiční a o to více originální patinu. Tento diář, který je k sehnání pouze ve velikosti Osobní, je exkluzivně k mání pouze v této sadě, takže pokud vaše srdce křičí „ano,ano!“ a dech vám ještě nenaskočil, moc dlouho neotálejte.


Diář se prodává v plné výbavě. Najdete v něm kromě nedatovaného kalendáře také poměrně velké množství papírů na poznámky, adresář, krémové rozřazovače nebo třeba pravítko, které zároveň slouží jako záložka.

Ale diářem to nekončí, dárková sada skrývá ještě jeden malý poklad s velkým potenciálem.

Luxusní a kouzelné

Řeč je o gumovacím peru Filofax, který je díky totožnému metalickému odstínu dokonalým parťákem diáři. S těmito pery mám zkušenost a mohu říct, že je to moc příjemná záležitost. A zvlášť při psaní poznámek do diáře. Určitě to znáte sami. Změny plánů. Odložení akce. A škrtání. Nemám to ráda! Díky tomuto gumovacímu peru jednoduše zasunete tuhu s černou náplní dovnitř a hrotem poznámku vygumujete. A je to. Čistá práce.


Diář s perem jsem měla možnost otestovat jen takto zlehounka a udělal na mě dobrý dojem. Nicméně nemohu posoudit, kolik toho vydrží v reálném životě, jak by mi vyhovovalo kalendárium a jak se čas projeví na kožených deskách. To už přenechám jednomu z vás. O tuto sadu totiž budete soutěžit v naší velké adventní soutěži! 🎄


Tak zůstaňte naladění, sledujte Facebook a Instagram. S tímto diářem se brzy zase shledáte!
Já tímto moc děkuji společnosti Filofax, že nám tuto krásnou sadu do soutěže věnovala. ♥

Milý Ježíšku... 🎁

Pokud nechcete otálet a myslíte si, že konečně máte odpověď na otázku svých blízkých „A co by sis tak přál/a k Vánocům?“, posílám Ježíškům cestu k cíli.  Tady dárkovou sadu pořídí!

5 komentářů