Diář 2019 | ... tak který bude ten váš?


Diář 2019
A je to tady! Tolik očekávaný velký přehled diářů na rok 2019. Tentokrát i se slevovými kódy a dárečky. A než začnete hltat následující řádky a ztrácet dech nad výběrem, něco vám řeknu! Doufám, že se díky tomuhle článku stanu svatou, protože to dalo sakra zabrat! Přimluvte se za mě. Fakt si to zasloužím. Na mou duši, na psí uši! :)

A teď už konec řečí. Koukejte, jaký diář vám může dělat příští rok společnost. ♥ Držím palce, ať vyberete správně, protože jednoduché to mít teda ani trochu nebudete, to vám říkám rovnou. Já mám taky tolik favoritů. Tolik!A Cup of Style

Lucka a Nicole, autorky stejnojmenného blogu A Cup of Style, vydávají svůj motivační diář už potřetí. I letos je k sehnání ve dvou formátech - kapesní A6 a střední A5. A zase je o kousek lepší, než minulý rok. Zkrátka zraje jako víno! Velmi vkusnou obálku na rok 2019 doplňuje jednoduché týdenní kalendárium, dostatek místa pro notorické plánovače a motivační texty. Letos jsou navíc popisky v kalendáriu také i ve slovenštině! Holky, fandím vám!

Více informací o diářích A Cup of Style najdete zde

Využijte slevu 10 % na diáře A Cup of Styl s kódem SILVI10

Slevový kód SILVI10 uveďte při objednávce v e-shopu A Cup of Style do pole „Vložit slevový kód“ a potvrďte tlačítkem „PŘIDAT“.  Tato sleva je platná do 18. 11. 2018.

Albi

Albi je na poli diářů stálice. Vybrat si můžete z měsíčních, týdenních či denních variant. Velikostně padnou hezky do ruky. A přiznám se, že designy obálek na následující rok se podle mě opravdu povedly. Drží se trendů, jsou nadčasové a líbivé. Moc se mi líbí, že trochu inovovali i vzhled kalendária. Působí na mě čistějším dojmem. Diáře jsou zkrátka fajn a navíc cenově dostupné!


Běžecký diář Miloše Škorpila 2019

Jedna libůstka pro milovníky běhu. Patříte mezi ně? Tak třeba vám přijde vhod tematický běžecký diář, na kterém se podílel ultramaratonec, propagátor a trenér běhu Miloš Škorpil. Čekají vás v něm tipy a běžecké plány, hodnotící ikonky, motivační citáty a dost místa na všechny vaše cíle. Tento diář s týdenním rozvržením je k sehnání ve formátu A5.

Více informací o běžeckém diáři Miloše Škorpila najdete zde.

Využijte slevu 20 % na Běžecký diář Miloše Škorpila s kódem SILVI20

Slevový kód SILVI20 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Akce je platná 14 dnů od zveřejnění slevového kódu na blogu SILVI Design nebo do vyprodání zásob pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Bjůty diář

Diář, který vznikl ve spolupráci s beauty bloggerkou GetTheLouk, má unikátní kroužkovou vazbu, díky které si můžete listy libovolně řadit podle sebe. Jedinečný na poli diářů je v tom, že v něm lze snadno sledovat svou beauty rutinu a načerpat mnoho rad, jak o sebe pečovat. Součástí diáře je mnoho vydařených samolepek pro plánování aktivit. Kalendárium je nedatované, takže s plánováním a zkrášlováním můžete začít třeba hned.

Více informací o Bjůty diáři najdete zde.

Využijte slevu 20 % na Bjůty diář s kódem SILVI20

Slevový kód SILVI20 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Akce je platná 14 dnů od zveřejnění slevového kódu na blogu SILVI Design nebo do vyprodání zásob pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Black Brick

Diář Black Brick v sobě snoubí několik výrazných prvků. Je vkusný, reprezentativní a příjemný na dotek. Navíc se na jeho kvalitě podepisuje i precizní česká ruční výroba a umělá kůže, která je odolná proti poškození a ohleduplná ke zvířatům. Vybrat si můžete z černé, červené a světle růžové barvy. Týdenní kalendárium je řazeno vertikálně, tedy do sloupců. Vybrat si můžete buď velikost Klasik (15,8 × 22 cm), nebo kapesní A6.


Busy B

Diáře roztomilého britského papírnictví Busy B v tomto přehledu nemohou chybět. Hravé navenek i uvnitř. Líbí se mi vkusně zvolená paleta barev, stejně jako jednoduchý design jednobarevných desek. Diáři vévodí týdenní přehled s dostatkem místa na termíny a úkoly. Milou drobností je i gumička na vaši oblíbenou propisku. V nabídce mají i krásné nástěnné kalendáře nebo speciální rodinný diář.


Carpe Diem

Diáře Carpe Diem, to je prostě krása na první dobrou. Kroužkový diář ve formátuA5 s praktickým uzavíráním v rámci celého setu ukrývá vkusné rozřaďovače, měsíční i týdenní nedatované kalendárium a krásné nálepky. Já se nebojím říct, že takový diář by byl skvělý i jako dárek pro milovníka plánování. Nešlápnete vedle!

Více informací o diářích Carpe Diem najdete zde.

Využijte slevu  5 % na diáře Carpe Diem s kódem YUPPI5 

Slevový kód YUPPI5 uveďte při objednávce v e-shopu Yuppi do pole „Slevový kupón / Dárkový šek“ a potvrďte tlačítkem „Vložit“. K objednávce navíc dostanete dárek! :) Tato sleva je platná do 31. 12. 2018.

Clever Minds

U české značky Clever Minds si můžete vybrat ze dvou typů diářů. WEEK PLANNER shrnuje na dvou stránkách týdenní přehled, úkoly, poznámky i krátké zhodnocení. Datovaný roční diář OPTIMUM LIFE v sobě naopak ukrývá jednoduchý a přitom propracovaný systém měsíčních plánů. Desky jsou pevné, kroužková vazba bezpečně udrží všechny poznámky a použitý papír je vyrobený v souladu s nejvyššími evropskými standardy ochrany životního prostředí. Oba diáře seženete ve třech velikostech a dvou barevných provedeních.

Více informací o diářích Clever Minds najdete zde.

Využijte slevu  15 % na diáře Clever Minds s kódem Silvi15

Slevový kód Silvi15 uveďte při objednávce v e-shopu Clever Minds. Zvolte možnost "Mám slevový kupón" a následně jej do pole "Slevový kupón" vložte a potvrďte tlačítkem „OK“. Sleva platí do 18. 11. 2018.

 Deník radosti, úspěchů a vděčnosti

Nejste úplně typičtí plánovači, ale přesto byste si rádi v roce 2019 něco zapisovali? Třeba co se vám podařilo, co vám udělalo radost a za co jste životu vděční. Je to tak? Pak je pro vás ideální tento Deník radosti, úspěchů a vděčnosti od Jitky Štádlerové. Na začátku si můžete svůj celý rok naplánovat. Každému z 53 týdnů je poté věnovaná dvoustránka, na které najdete i originální ilustrace a inspirativní myšlenky. A záleží jen na vás, jaké tři korálky k jednotlivým dnům navléknete. Radost, úspěch, vděčnost. Vše je důležité. V závěru je12 stran na poznámky či zhodnocení uplynulého roku. Zápisník je nedatovaný, takže nemusíte čekat na nový rok!

Více o Deníku radosti, úspěchu a vděčnosti najdete zde.

Využijte slevu 10 % na Deník radosti, úspěchu a vděčnosti s kódem silvidesign

Slevový kód silvidesign uveďte při objednávce v e-shopu Korálky dní. Pro zadání kódu se musíte proklikat až k Pokladně a poté vybtext "Máte kupón? Klikněte zde a zadejte Váš kód" (najdete v části Pokladna). Tato sleva je platná do 30. 11. 2018.

Diář speciálně pro ženy 


Diář zaměřený na nás, ženy. Pomůže vám uvědomit si vlastní cykličnost a díky tomu vhodně plánovat ideální čas na nové aktivity nebo naopak tu nejlepší chvíli na dokončení všeho započatého. Je jen na vás, čím vším diář ve formátu A5 zaplníte. Každý měsíc navíc máte k týdennímu kalendáriu navíc 6 volných stran pro svůj osobní rozvoj a po celý rok vám může dělat společnost 56 motýlích samolepek. K objednávce navíc získáte celou řadu hodnotných dárků. Třeba DVD s cvičením jógy.

Více informací o Diáři speciálně pro ženy najdete zde.

Využijte slevu 15 % na Diář speciálně pro ženy s kódem DSPŽ2019 

Slevový kód DSPŽ2019 uveďte při objednávce v e-shopu Diář speciálně pro ženy do pole Poznámka. Cena vám bude následně ručně upravena.

Doller

Doller je motivační diář a tak trochu i pomocník v cestě za sny. Alespoň to o sobě neskromně tvrdí. Nová verze navíc reflektuje nápady a požadavky uživatelů Doller. Lehčí váha, ještě jednodušší diář a navíc místo pro citáty, které vám cvrnknou do nosu. Díky svým funkcím je vhodným nástrojem seberozvoje a sebemotivace. Všechny sny, plány a nápady máte na svém místě. Diář má rozměr A5 a je nedatovaný, takže stačí objednat a začít žít tvořit svůj sen.

Více informací o diáři Doller najdete zde.

Epipí

Na diáře z dílny ePipí je radost pohledět. K dostání jsou v pevných přebalech z PVC materiálu, které jsou potištěny autorskými ilustracemi a lze je použít i v dalších letech. K těmto deskám je samotný diář připevněn gumičkou. Představují prakticky českou alternativu k Midori zápisníkům, které jsou na tomto principu postavené.  Kalendář je týdenní, na jedné straně najdete dny od pondělí do pátku a na straně následující pak sobota, neděle a místo na TO DO list a další poznámky. A kdyby vám místo nestačilo, na konci diáře máte ještě 26 volných stránek. Celý diář doplňují půvabně, ručně malované ilustrace. Rozměry diáře jsou 13 × 18 cm.

Více informací o diářích Epipí najdete zde.

Erin Condren 

Diáře Erin Condren jsou úžasné v tom, že si je můžete přizpůsobit svým představám. Zvolit si můžete ten nejhezčí z mnoha designů vzhledu obálku (nebo si nahrát svůj návrh), ve svých rukou máte i barvu spirály. Zároveň uspořádání diáře je na vás a rovnou si na webu vyberete z několika ověřených variant. Každý diář je tedy úplný originál. A rovnou si k němu můžete přikoupit i velké množství příslušenství.

Více informací o diářích Erin Condren najdete zde.
 

Využijte slevu  10 % na diáře Erin Condren

V tomto případě sice žádný slevový kód nemám, ale všimla jsem si na oficiálních stránkách Erin Condren, že po přihlášení se do newsletteru získáte 10% slevu na objednávku. To potěší!

FilofaxFilofax je moje nová láska. Pokud sháníte kroužkový diář a chcete sáhnout po kvalitě, bude to jedna z nejlepších možností. Desky jsou precizně zpracované, zvláště pak ty kožené určitě vydrží dlouhá léta. U Filofax diářů si můžete vybrat ze tří formátů a nepřeberného množství různých kolekcí od něžných až po divoké. Jednoduché to mít nebudete, to mohu potvrdit! :) A kdo se vyhýbá kůži, sáhnout může z textilních či koženkových desek. Součástí diáře je i náplň s týdenním kalendáriem, volnými listy a dalšími praktickými stránkami.

Více informací o diářích Filofax najdete zde.

Formace


Mladá česká značka designových papírových výrobků, která se vyznačuje jednoduchostí a originalitou. To je Formace a jejich diáře v kapesním formátu A6 v přehledu rozhodně nesmím opomenout. Vzhled desek je jednoduchý, jen tak neomrzí. A tloušťka papíru přežije psaní, malování a kreslení prakticky čímkoliv. Takže vzhůru do světa kreativity. :) Palec nahoru i za to, že se značka snaží používat lokální a šetrné materiály!

Více informací o diářích Formace najdete zde.

Využijte slevu 15 % na diáře Formace s kódem GD3-DL8-DC5

Slevový kód GD3-DL8-DC5 vložte u prodejce Formace na Fleru podle instrukcí Jak vložit slevové kódy?  Tato sleva je platná do 15. 11. 2018.

Fitness diář


Diář určený pro všechny ženy, který vám bezpochyby pomůžu na cestě za krásnějším já. Je přímo nabitý radami, tabulkami k zapisování a hlavně obrovskou motivací od úspěšných fitness trenérek! Co vypíchnout? Do diáře si můžete každý týden zapisovat třeba své tréninky, jídelníček, množství vypité vody a ušlých kroků. Čekají vás taky zdravé recepty od výživových poradců a foodblogerů, výzvy na každý měsíc či krásná tabulka na zapisování aktuálních mír a hmotnosti, v níž můžete krásně sledovat svůj progres. Během celého roku vás navíc nakopnou inspirativní citáty, nástěnka snů i afirmace na míru vašemu životu. Zkrátka a dobře, tento diář je must have pro všechny, kteří chtějí jít do zdravého životního stylu konečně naplno. Za mě palec nahoru!

Více informací o fitness diáři Fitshaker najdete zde.

Získejte k Fitness diáři PRÉMIUM členství na měsíc zdarma s kódem silvidesign

Slevový kód silvidesign zadejte při objednávce na e-shopu Fitshaker do poznámky. Následně vám bude vygenerován přístup do PRÉMIUM členské sekce na 1 měsíc zadarmo.

Happy Planner

Diáře Happy Planner americké značky Me And My Big Ideas jsou jedinečné, kreativní a hravé. Ideální pro všechny bláznivé milovníky plánů a zápisků, kteří se nespokojí s obyčejným diářem. K sehnání jsou ve třech velikostech – mini, classics a big – a v mnoha originálních barevných motivech. Díky speciálním plastovým diskům, které drží diář pohromadě, můžete listy jednoduše vyjmout a vložit zpátky. A naživo jsou ještě hezčí, potvrzeno z našeho setkání na Meet Papír! :)

Více informací o Happy Planner diářích najdete zde.

Získejte slevu 5 % na diáře Happy Planner s kódem YUPPI5

Slevový kód YUPPI5 uveďte při objednávce v e-shopu Yuppi do pole „Slevový kupón / Dárkový šek“ a potvrďte tlačítkem „Vložit“. K objednávce navíc dostanete dárek! :) Tato sleva je platná do 31. 12. 2018.

Heidi Swap

Diáře Heidi Swap, to je další poklad ze zahraničí. Mají kvalitní koženkové desky, které doplňuje praktické pouzdro na pero. Desky mají 4 kovové kroužky a je v nich obvykle už připravena vnitřní náplň v podobě nedatovaného kalendária, barevné rozdělovače, průhledné kapsy pro zakládání drobností nebo fotek. Pokud vás tento plánovač zaujal, jednejte rychle. Často bývají v českých e-shopech hned pryč!

Více informací o Heidi Swap diářích najdete zde.


Získejte slevu 5 % na diáře Heidi Swapp s kódem YUPPI5

Slevový kód YUPPI5 uveďte při objednávce v e-shopu Yuppi do pole „Slevový kupón / Dárkový šek“ a potvrďte tlačítkem „Vložit“. K objednávce navíc dostanete dárek! :) Tato sleva je platná do 31. 12. 2018.

Humblok

Humblok není úplně tak obyčejný diář. Je to spíše kreativní zápisník, který mimo jiné slouží i k plánování. Ale také k malování, kreslení, lepení či relaxačnímu čmárání. Obsahuje kromě nedatovaného kalendária celou řadu bonusů – třeba výzvy, check listy a další kreativní listy, které dělají tento zápisník trochu bláznivým.  Všechny papíry navíc můžete libovolně přesouvat tam a zpátky. Je totiž vyndávací a „zastamdací“. Desky Humbloku mají rozměr 13,5 × 17,5 cm.

Více informací o Humbloku najdete zde.

Využijte slevu 15 % na Humblok s kódem SILVI15

Slevový kód SILVI15 uveďte při objednávce v e-shopu Momenteeczech do pole „Vložte slevový kupón“ a potvrďte tlačítkem „PŘIDAT“.

I Can Academy Motivační diář


Motivačních diářů je mnoho, přesto tento přináší zase trochu jiný pohled. Pracuje totiž se zákonem přitažlivosti a snaží se vám pomoci ujasnit si, kdo jste a kam se chcete dostat. Každý měsíc je věnován jednomu cvičení, kde autor na základě svých mnohaletých zkušeností prakticky vysvětlí, jak používat zákon přitažlivosti v praxi.

Kalendárium je týdenní a rozdělený na dvě stránky. V diáři navíc máte místo pro nejdůležitější úkoly týdne, můžete sledovat své nové zvyky, zapisovat si své úspěchy či si zapsat hned 101 cílů. Diář zakoupíte v pevné vazbě se sametově matnou obálkou a gumičkou proti samovolnému otevření. K tomuto plánovači navíc získáte i pracovní sešit i přístup do I Can Academy komunity zdarma.


Získejte slevu 15 % na diáře I Can Academy Motivační diář s kódem silvi15

Slevový kód silvi15 uveďte při objednávce v e-shopu Veselé věci v části „Slevové kódy“ a potvrďte tlačítkem „POUŽÍT KÓD“. Sleva je platná do 31. 12. 2018.

Inspirační diář pro ženy

Ručně malovaný diář, který je určený výhradně ženám. Najdete v něm místo třeba na školní rozvrh hodin vašich dětí, přehled prázdnin a školního volna, ale také menstruační kalendář a inspirativní zaškrtávací seznam předsevzetí. Líbí se mi, že ke každému měsíci je připravené téma k zamyšlení. Kalendárium je týdenní rozdělené na dvě strany s dostatkem místa na poznámky, výzvy a nápady.

Více informací o Inspiračním diáři pro ženy najdete zde.

INFINITY Diář


Moc milý projekt dvou šikovných kluků, kteří se rozhodli vytvořit diář s přidanou hodnotou. Vybrat si můžete ze dvou variant v kapesním formátu A6. Jste-li školou povinní, sáhněte po diáři pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. A pokud už máte po škole, vhod vám přijde diář s deníkem vděčnosti. Oba typy diáře jsou protkané motivačními citáty, které vás budou posouvat k cíli. Ochránit desky a zároveň dodat diáři osobitý styl můžete pomoci krásných a ručně šitých obalů z chráněné dílny. Díky, kluci, že vám osud jiných lidí není lhostejný! Máte mé velké díky! ♥

Více informací o INFINITY diářích najdete zde.

Využijte slevu 15 % na diáře INFINITY s kódem silvidesign

Slevový kód silvidesign uveďte při objednávce v e-shopu Diář INFINITY do pole „Vložit slevový kupón“ a potvrďte tlačítkem „PŘIDAT“. Sleva je platná do 18. 11. 2018.

Jóga diář

Motivační jóga diář o rozměru A6 vám pomůže při cestě za sebepoznáním. Je nedatovaný, takže vy určujete, kdy je ten pravý čas začít. Líbí se mi, že je vytištěn na ekologicky šetrném papíru, zabalen do lněného sáčku a vyroben v České republice. K diáři navíc získáte i krásnou, ručně vyrobenou záložku, která je ozdobená kovovým přívěskem. A navíc z každého prodaného diáře poputuje 10 Kč na projekt Malá joga, který spojuje děti s onkologickým onemocněním s lektory jógy a pomahá jim tak překonat těžké období jak po fyzické tak po psychické stránce. ♥

Více informací o Jóga diáři najdete zde.

Jóga diář 2019

Týdenní diář ve formátu A5 pro milovníky jógy. Obsahuje kromě klasického kalendária také každotýdenní inspiraci na jógové pozice. Součástí je praktická gumička, která ochrání diář před otevřením, a kapsa na vnitřní straně obálky určená třeba na účtenky, vizitky či jiné poznámky. Diář je k dostání ve formátu 15 × 21 cm.

Více informací o Jóga diáři 2019 najdete zde.

Využijte slevu 20 % na Jóga diář 2019 s kódem SILVI20

Slevový kód SILVI20 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Akce je platná 14 dnů od zveřejnění slevového kódu na blogu SILVI Design nebo do vyprodání zásob pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Karouch

Originální diář v obalu ze stoprocentního vlněného filcu s týdenním rozvržením na jedné dvoustránce. K dostání je ve formátu A5 a A6. Obsahuje český jmenný kalendář, roční a měsíční přehled a navrch ještě 30 volných stránek na všechny vaše poznámky. A jako bonus si můžete nechat udělat tento diář také s vašimi vlastními fotografiemi uvnitř. Tím se stane opravdu jedinečným a osobitým.

Více informací o diářích Karouch najdete zde.

Získejte stylový náramek k diáři Karouch s kódem silvidesign

Kód silvidesign vložte při koupi diáře od prodejce Karouch do části "Poznámky k objednávce". Najdete ji v druhém kroku nákupního košíku. A pokud byste toto pole přece jen nenašli, stačí napsat autorce soukromou zprávu a ona bude vědět. ♥

Kikki-k 

Když se řekne Kikki-K, hned se mi vybaví dokonalé desky! Protože ty tato značka prostě umí. Diáře jsou k dostání v několika velikostech a samozřejmě mnoha barevných provedeních, ze kterých si najde to své asi každý. Náplň se vždy odvíjí od konkrétního diáře. Obvykle ale v něm najdete rozdělovače a nálepky. Je to krásný kousek, ale počítejte s tím, že patří mezi dražší diáře a v případě objednávky ze zahraničí je nutné počítat také s dopravou, DPH a celním poplatkem.

Více informací o Kikki-k diářích najdete zde.

Kreativ - každý den v pohodě


Krásný a něžný diář s půvabnými obrázky, inspirativními myšlenkami a romantickými samolepkami. Jeho cílem je každý den připomínat, že život je opravdu krásný. Kalendárium je členěno vertikálně (do sloupců) a je doplněno o místo na radosti celého týdne. Diář se zavírá pomocí gumičky, která brání poškození stránek uvnitř. K sehnání je ve formátu 13,5 × 21 cm.

Více informací o Kreativ diáři najdete zde.

Life Designer


Diář Life Designer je multifunkční organizér, který kromě plánování myslí i na osobní rozvoj a zachycení a třídění poznámek či nápadů. Je k dostání ve dvou verzích, které se mezi sebou liší kalendáriem. Verze Lite má měsíční přehled, Verze Busy navíc i týdenní kalendárium, které je vertikálně členěné.

Kromě kalendária najdete v diáři mnoho zajímavých listů – od plánování projektů, přes tipy na filmy, knihy, dárky až po zevrubný přehled o financích. Obsahuje také listy pro mapování životního stylu od plánování jídelníčku až po zavádění nových návyků. Součástí diáře je i pracovní deník Průvodce na cestě za svou vizí, který je ideálním pro všechny, kdo chtějí nakopnout svůj život tím správným směrem.

Více informací o Life Designer diářích najdete zde.

Využijte slevu 10 % na diáře Life Designer s kódem SILVI10

Slevový kód SILVI10 uveďte při objednávce v e-shopu Life Designer do pole „Vložit slevový kód“ a potvrďte šipkou. 

Leuchtturm1917


Diáře Leuchtturm1917 mají tvrdou, ve hřbetu šitou vazbu a jsou k dostání v mnoha barevných provedeních. V samotném kalendáriu se zobrazuje na jedné stránce celý týden, protilehlá strana slouží pro poznámky. Najdete v něm oficiální svátky z 58 zemí, fáze měsíce a 2 záložky pro snadné dohledání. I diáře Leuchtturm obepíná gumička proti samovolnému otevírání. Seženete je hned v několika formátech.

Více informací o Leuchtturm1917 diáři najdete zde.

Love and Story


Love & Story diáře jsou opravdu krásným "instagramovým" kouskem v pevných deskách a navíc pochází z České republiky. Najdete je ve dvou edicích (Fashionista, Traveler)  a dvou formátech (malý, velký). Uvnitř na vás čekají roční a měsíční přehledy, školní rozvrhy či každoměsíční trackery. Třeba na cvičení, na příjmy a výdaje či na úspěchy. Nesmět chybí samozřejmě ani motivační citáty. Veškerý text těchto diářů je v angličtině.

Více informací o diáři Love and Story najdete zde.

Magicky ženská


Diář Magicky ženská pomůže šikovně plánovat nejen všechny povinnosti, ale také čas na sebe a svou krásu. Každý den vám připomene, že tou nejdůležitější osobou jste vy sama a zasloužíte si chvíli relaxace. Měsíc začíná pozitivní afirmací a uzavírá jej zhodnocení a mandala k vymalování. V diáři navíc máte místo, abyste si mohla každý den napsat to, za co jste životu vděčná. Rozložení hlavního kalendária je týdenní, přičemž diář je nedatovaný. Začíná tedy okamžikem, kdy se do něj rozhodnete psát. Diář zakoupíte ve formátu A5.

Více informací o diáři Magicky ženská najdete zde.

Mocer

Diář Mocer (ze zkratky Moje cesta rokem) aspiruje na objev roku! Nádherný, vkusný a jiný. Není to jen běžný diář. Je to zároveň první stolní diář na trhu a v měsíční variantě první nástěnný rodinný plánovač. Když ho máte doma, můžete ho tak mít stále na očích – na stěně či třeba pracovním stole. A když se chystáte pryč, zaklapnete, ochráníte gumičkou a vložíte do kabelky.

Je určený ženám, protože pracuje s cykličností, obsahuje motivační citáty, listy pro provoz domácnosti i osobní rozvoj. Formát diáře je o chlup větší A5 a kroužková vazba je otočná o 360°, takže vám kroužky nikde nepřekáží. Chválím i kvalitu papíru, fakt nic neprosvítá! K diáři, který začíná už od prosince 2018, si můžete navíc pořídit ještě gumičku či limitovanou edici záložek s přívěšky a polodrahokamy. Opravdu moc doporučuji!

Více informací o diářích Mocer najdete zde.

Moleskine

Diáře a plánovací zápisníky Moleskine asi není třeba příliš představovat. Mají za sebou už dvacetiletou historii, během níž se staly pro mnohé ikonické. Ve své nabídce mají tři formáty diářů - od kapesních až po formát XL. Vybrat si můžete buď denní, týdenní či již měsíční variantu. Zároveň je na vás, zda zvolíte měkké či pevné desky. Všechny diáře skrývají praktickou vnitřní kapsu a obepíná je gumička proti samovolnému otevření.

Za zmínku bezpochyby stojí každoroční limitované edice týdenníc plávonacích zápisníků (vyznačují se tím, že na levé straně jsou dny v týdnu a na pravé straně volné místo na poznámky). Na rok 2019 jsou opravdu povedené. Milovníkům Malého prince a Harryho Pottera  se při pohledu na ně asi zastaví dech! :)

Více informací o diářích Moleskine najdete zde.

Momenteeczech

Momenteeczech [Momentíček] je ručně a s láskou vyráběný český diář, který je určený k plánování a kreativitě. Jeho silnou stránkou je to, že ho lze můžete přizpůsobit podle sebe a seřadit tak, jak se vám líbí. Drží ho osm speciálních disků, díky nimž si můžete jednotlivé listy snadno tam a zase zpátky přesouvat. Je jen na vás, jestli budete s sebou nosit kalendář na celý rok, nebo na tři měsíce a zbytek doplníte prázdnými papíry na poznámky, projekty, TO DO listy a další plány.

Na těchto plánovačích mě baví jejich hravost a líbivé grafické zpracování. Zkrátka se na ně hezky dívá. Jsou v dostání ve dvou velikostech (desky těch větších, které se prodávají nejvíc, mají rozměr 13,5 × 17,5 cm) a v datované či nedatované verzi. A pokud se vám nelíbí ani jedna z již vytvořených variant, můžete si poskládat tu svou. Stačí si objednat libovolné desky, kolečka, náplň, poskládat dle libosti a voilà, máte hotovo.

Více informací o diářích Momenteeczech najdete zde.

Využijte slevu 15 % na všechny diáře Momenteeczech s kódem SILVI15

Slevový kód SILVI15 uveďte při objednávce v e-shopu Momenteeczech do pole „Vložte slevový kupón“ a potvrďte tlačítkem „PŘIDAT“.

Motivační deník 365 Start

Motivační deník 365 START vám pomůže nastartovat svůj seberozvoj a zdolávat cíle. Nesvazuje vás sedmi dny v týdnu, ale kombinuje to nejlepší z diářů a poznámkových bloků v jednom. Obsahuje roční a měsíční kalendárium, více než 150 stran tečkovaného bloku pro vlastní plánování, stanovení cílů, tok myšlenek či TO DO listy.

V deníku najdete další linkované listy na poznámky dvě prakticky záložky a navrch dvě kapsičky na poznámky či vizitky. Součástí diáře je i praktické poutko na tužku, 4 archy samolepek pro variabilní použití, dělicí pravítko, vlastní index pro přehled v projektech a poznámkách. Vybrat si můžete z černých či bílých desek, obě jsou doplněné o kontrastní gumičku proti samovolnému otevření.


1+1 diář zdarma a pošta zdarma

Motivační deníky 365 START můžete nyní koupit ve speciální akci 1+1 zdarma. Vyberte si svou barvu desek a získáte k tomu černý deník ještě na rok 2018 A až do června 2019 na zkoušku zdarma. A navíc neplatíte za poštu. Akci najdete na e-shopu Ave365.

MyOnlyMy

Myonlymy jsou české diáře, které si můžete poskládat jako puzzle přesně podle sebe. Na desky můžete použít třeba oblíbenou rodinnou fotografii anebo vybrat některý z přednastavených designů. Speciální text na obálce? Růžová zavírací gumička a fialová barva propisky? Všechno máte ve své moci. Na vašem rozhodnutí je i formát diáře, typ kroužkové vazby, rozvržení kalendária a specifikace  Z toho si musí prostě vybrat každý. Za zmínku stojí i to, že do diáře si můžete začlenit narozeniny blízkých, důležité termíny či výročí svatby. Zkrátka něco pro náročné plánovače!

 Více informací o diáři Myonlymy najdete zde.

Můj bylinkový diář


Bylinkový diář je komplexní plánovač pro všechny, kteří žijí v harmonii s přírodou, zajímají se o bylinky, tvoření, zahradu a vše, čím naše babičky žily a dnes už se na to nějak  vytrácí. Takže pokud jste naladěné na tuto vlnu, tohle by pro vás mohlo být to pravé! Kromě klasického plánování máte ke každému ročnímu období inspiraci z přírody, bylinkové recepty a krásné obrázky úspěšné výtvarnice Jany Halló.

Díky volnému místu si můžete v tomto diáři vést záznamy o tom, kdy jste naložili bylinky do oleje, připravili mast či tinkturu a také máte možnost si poznačit, kde rostou vaše oblíbené rostliny, abyste věděli, kam zajít příště najisto. Diář je ideální dárek k Vánocům pro všechny, kteří žijí jednou nohou a zároveň celým srdcem v lese. ♥

Více informací o Mém bylinkovém diáři najdete zde.

Neobyčejný diářNeobyčejný diář opravdu nezapře své jméno. Je v mnoha směrech unikátní. Každý měsíc nabízí originální design, takže ideální pro bláznivé duše, které se nerady nudí. V týdenním přehledu mapuje zahraniční svátky, abyste věděli, zda jet za hranice na nákupy, nebo raději ne. Obsahuje přehled zajímavých a vtipných mezinárodních dnů, obrázky k vybarvování a místo pro plány, úkoly a cíle. Zároveň si v diáři můžete trackovat své zvyky a kreslit na volné listy, když vás přepadne kreativní chvíle.

Více informací o Neobyčejném diáři najdete zde.

Papelote

Všechny diáře českého papírnictví Papelote spojuje precizní ruční práce, decentní a vkusné provedení a kvalitní papír, který splňuje nejvyšší ekologické standardy. Vybrat si můžete ze tří velikostí.

Kalendárium je u všech diářů na rok 2019 týdenní, přičemž rozvržení týdne se u jednotlivých variant může lišit. Některé mají jeden týden na dvou stranách, jiné zase týden na jedné straně a na protilehlé místo na poznámky. A pokud dáváte přednost sloupcovým kalendářům, i u Papelote si najdete své.

Desky diářů jsou většinou z pevné lepenky. Ani na rok 2019 ale nechybí diář Fabrico, který je typický svým krásným látkovým obalem, a nově jsou některé diáře k dostání i s odolným obalem z veganské kůže.

Více informací o diářích Papelote najdete zde.

Využijte slevu 10 % na diáře Papelote s kódem silvidesign2019

Slevový kód silvidesign2019 uveďte při objednávce v e-shopu Papelote v části Sleva do pole „Slevový kód“. Tuto možnost najdete těsně před dokončením objednávky. Sleva platí do 31. 12. 2018.

Paperblanks

Diáře Paperblanks jsou typické svým luxusním provedením a originálním designem. Vyrábějí se ve dvou typech kalendária (denní či týdenní) a v několika velikostech. Dvakrát ročně společnost představuje nové kolekce, které mají opravdu nezaměnitelný rukopis a často odkazují na dobovou tvorbu z dávných století. Listy jsou příjemné, kvalitní a rozvržení kalendária většinou horizontální. Veškeré texty uvnitř jsou v angličtině.

Více informací o diářích Paperblanks najdete zde.

Paperie

Paperie je mým dalším českým objevem letošního roku! Tyto praktické týdenní diáře mají opravdu půvabné obálky, obhlédla jsem je za vás na vlastní oči. :) Navíc jsou laminované, takže se jen tak neponičí. Diáře mají na jedné straně týdenní kalendář a na protilehké vás čeká dostatek volného prostoru na poznámky. K sehnání jsou ve dvou formátech – běžný A5 a kapesní A6.

Více informací o diářích Paperie najdete zde.

K diáři zdarma zápisník ve stejném designu s kódem SilviDesign

Ke každému diáři Paperie získáte zápisník ve stejném designu. A rovnou si můžete vybrat, jestli chcete verzi s linkami nebo tečkami. Stačí do poznámky v eshopu Paperie vložit kód SilviDesign a zápisník vám bude automaticky přibalen k objednávce.

Personal Planner

Pokud máte chuť vytvořit si diář úplně podle sebe, dalším dobrým tipem je Personal Planner. Jeho finální vzhled máte prakticky ve svých rukou do těch nejmenších detailů. Zvolit můžete velikost (na výběr jich máte pět) i vzhled předních i zadních desek. Vybírat můžete z přednastavených designů, jednolitých barev či vlastních fotografií nebo návrhů. Samozřejmostí je i text na deskách podle vlastního přání. A tím nekončíme.

Vnitřní náplň je další položkou na seznamu. Nejenže si určíte, od kterého měsíce bude váš diář začínat a jakou barvu bude mít gumička, ale také si vyberete celé rozvržení kalendária. A taky doplňkových listů. Chcete jen volné stránky? S linkami? Čtverečky? Část pro učitele? Adresář? Omalovánky? To už je jen na vás!

Více informací o Personal Planneru najdete zde.
 

Plánovač štěstí

 

Vezměte své štěstí do vlastních rukou! Do tohoto plánovače můžete zapisovat nejen své každodenní plány, ale také i celoživotní přání, sny i hezké okamžiky, na které nechcete zapomenout. Najdete v něm způsob, jak je zapsat, sledovat jejich vývoj a vyhodnotit je. Čím více plánovač štěstí popíšete, tím snadněji se zorientujete v sobě, ve svém životě a v tom, co pro vás štěstí vlastně znamená.

Nedatovaný plánovač obsahuje měsíční a každodenní přehledy a také místo pro poznámky či kresby. Pro každý měsíc je navíc připraveno vyhodnocení. Diář je ve velikosti 15,6 × 22,6 cm a po objednávce vám dorazí v krásném dárkovém balení. Takže ideální také jako dárek!

Více informací o Plánovači štěstí najdete zde.

Využijte slevu 20 % Plánovač štěstí s kódem SILVI20

Slevový kód SILVI20 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Akce je platná 14 dnů od zveřejnění slevového kódu na blogu SILVI Design nebo do vyprodání zásob pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Presco

 

Některé konkrétní diáře značky Presco Group už jsou v tomto přehledu zastoupeny. Nicméně i ostatní určitě stojí za to a najdou své místo v srdcích těch, kteří nepotřebují žádné vychytávky v diářích, ale vybírají si zejména podle obálek. Tyto jsou podle mě opravdu povedené. Kalendárium je týdenní, rozvržení je většinou vertikální (sloupečkové) a cena poměrně přijatelná.

Více informací o diářích Presco najdete zde.

Využijte slevu 20 % na diáře PRESCO s kódem SILVI20

Slevový kód SILVI20 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Akce je platná 14 dnů od zveřejnění slevového kódu na blogu SILVI Design nebo do vyprodání zásob pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Ročenkomat

Diáře Ročenkomat jsou opravdu moc krásné! Na první pohled rozhodně zaujmou obálkou. Jsou milé a vkusné snad všechny. Popravdě bych vůbec nevěděla, po kterém diáři od Ročenkomatu sáhnout. Originální mi přijde i kalendárium, na které jsem u jiných diářů nenarazila. Jednotlivý den je vždy rozdělen na tři sekce. A vy si můžete přehledně naplánovat aktivity třeba do školy, práce a na blog. Anebo k něčemu úplně jinému. Výstižně je i místo pro zapsání nejlepšího zážitku týdne. Sami budete překvapení, kolik skvělého se ve vašem životě děje. Diáře jsou k sehnání ve dvou formátech.

Více informací o diářích Ročenkomat najdete zde.

Využijte slevu 10 % na diáře Ročenkomat s kódem Silvidesign

Slevový kód Silvidesign uveďte při objednávce v e-shopu Ročenkomat do pole „Kód kupónu“ a potvrďte tlačítkem „POUŽÍT KUPÓN“.  Tato sleva je platná do 15. 11. 2018.

Rok podle Dary

 

Týdenní motivační diář Rok podle Dary 2019 je nejen plánovač, ale také průvodcem zdravým životním stylem s osvědčenými tipy na to, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a spokojenosti. Najdete v něm úvahy k zamyšlení, krásné fotografie ze soukromí i osvědčené recepty od samotné Dary. Kalendárium je horizontální (řádkové) a vlepit do něj klidně můžete vydařené motivační samolepky, které jsou k diáři přiložené. Součástí je také zadní papírová kapsa na drobnosti, látková záložka, uzavírání na gumičku i nepostradatelné zrcátko. Plánovač Rok podle Dary je k dostání ve formátu 13 × 21 cm.

Více informací o diáři Rok podle Dary najdete zde.

Využijte slevu 20 % na diář Rok podle Dary s kódem SILVI20

Slevový kód SILVI20 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Akce je platná 14 dnů od zveřejnění slevového kódu na blogu SILVI Design nebo do vyprodání zásob pouze v internetovém obchodě www.presco.cz. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

SKOBA diáře

Originální SKOBA diáře jsou vyrobené ručně z recyklovatelných materiálů tradičními a k přírodě šetrnými postupy. Pořídíte je buď ve formátu kapesní (9,6 × 15,5 cm), či střední (13,5 × 20,5 cm). Kalendárium je týdenní a je natištěné na kvalitním papíře s ekologickými certifikacemi FSC a PEFC. Diáře obsahují vnitřní kapsu, poutko na pero a gumičku. A co je nejlepší? Nemusíte čekat až na nový rok. Kalendárium začíná už od 26. 11. 2018!

Více informací o SKOBA diářích najdete zde.

Srdce ženy 2019

Srdce ženy patří mezi další speciální diáře určené výhradně něžnému pohlaví. Je opravdu plný zajímavých stránek, které pracují s ženskou energií, pomáhají pochopit cykličnost ženy a hlavně sebe sama. Kromě vertikálního (sloupcového) kalendária v diáři najdete třeba místo pro zapisovaní nejdůležitějších úkolů dne, prostor pro denní dávku vděčnosti, motivující citát pro každý týden či stránky určené pro vaše úspěchy, k němž se tak můžete neustále vracet a posilovat tak důvěru ve své schopnosti.

S koupí diáře navíc máte možnost dostat se do uzavřené facebookové komunity podobně naladěných žen, kde můžete sdílet svůj příběh, navzájem se inspirovat a posouvat se v tomto ženském kruhu kupředu.

Více informací o diáři Srdce ženy najdete zde.

Získejte slevu 15 % na diáře Srdce ženy s kódem silvi15

Slevový kód silvi15 uveďte při objednávce v e-shopu Veselé věci v části „Slevové kódy“ a potvrďte tlačítkem „POUŽÍT KÓD“. Sleva je platná do 31. 12. 2018.


Still diáře

 Stil diáře z edice LYRA máte možnost zakoupit v několika formátech a různých designech. Desky jsou velmi příjemné na dotek a jejich vzhled vkusný. Samotné kalendárium diářů Stil je týdenní. Výhodou je, že jsou cenově velmi přívětivé! Diáře velikosti A6 (8 × 15 cm) koupíte už za stokorunu. Líbí se vám? Zkuste se podívat do lepších knihkupectví, tam jsem je objevila já.

Více informací o diářích Stil najdete zde.

TeNeus diáře

Pokud sháníte krásné a levné diáře, ani se značkou TeNeus nesáhnete vedle. Něžné a vkusné desky jsou doplněné zajímavým kalendáriem (je v angličtině). Diáře seženete v několika formátech a různých designech. Některé z nich jsou na gumičku, jiné zase na magnet. Pátrejte po nich v knihkupectvích a papírnictvích.

Více informací o TeNeus diářích najdete zde.

Terapie domova

 

Nečekejte, že diář Terapie domova, je obyčejným diářem. To ani náhodou. Všechno začíná u krásných (limitovaných!) desek v odstínech červené a oranžové. Viděla jsem je naživo a zpracování je opravdu perfektní a nadčasové. Rozhodně musím vyzdvihnout i kvalitu papíru, na něm si autorka zakládá a je to opravdu znát. Je radost diářem listovat!

A pak náplň je unikátní sama o sobě. Když pominu vkusně provedené vertikální týdenní kalendárium, diář je nabitý mnoha organizačními listy pro zaznamenání všeho důležitého v rodinném životě – od plánování týdenního menu či nákupního seznamu až po úklidové rutiny či finanční plány. Nutno připomenou, že diář navazuje na celý propracovaný program Fly Lady.

Součástí jsou i rozdělovače, sady samolepek, popisovač a kapsa na zip na drobnosti. Diář seženete ve formátu 23,5 × 18,2 cm, přičemž vnitřní náplň je klasická velikost A5.

Více informací o diáři Terapie domova najdete zde.

The Dear Diary


Na diář The Dear Diary jsem narazila úplně náhodou v jedné plánovací skupince na Facebooku. A hned musel do tohoto seznamu! Je totiž opravdu krásný a vkusně provedený. Vše působí dokonale sladěně a harmonicky. Pomáhá nastavovat smysluplné cíle, rekapitulovat jednotlivé týdny a je příjemným společníkem na cestě za splnění vlastní vize. Kalendárium diáře je týdenní a formát A5. U nás se neprodává, ale rozhodně stojí za to podívat se na něj blíže v odkazu níže. Fakt!

Více informací o diáři The Dear Diary najdete zde.

Tchibo - Můj diář

 

Moc pěkný a kávou provoněný diář letos představilo i Tchibo. Desky jsou přírodní v kroužkové vazbě a kvalita papíru fajn. Kalendárium je klasicky týdenní (týden na dvou stránkách). Líbí se mi na něm vkusné „malůvky“ uvnitř, které odkazují na zaměření značky. Zajímavý je také kávový přehled, krásné kreativní nálepky či antistresové omalovánky. Součástí diáře je praktická kapsa a elastická gumička. Listovala jsem jím naživo a nevypadá vůbec zle! :)

Více informací o Mém diáři od Tchibo najdete zde.

Trle

Autorské motivační a ručně vázané týdenní diáře jsou k dostání ve velikosti A6 a mají desky z knihařské lepenky potažené odolným designovým bavlněným plátnem. Uvnitř najdete malby od Ilony Komárkové, která obohatila každý měsíc jiným půvabným obrázkem. Kromě všech povinností si v diáři můžete plánovat své finance, rekapitulovat uplynulý měsíc a nastavovat reálné cíle pro ten následující. Nechybí ani volné stránky na poznámky. Součástí diáře jsou dvě zabudované záložky z atlasové stuhy.

Více informací o diářích Trle najdete zde.


Váš kreativní svět

České diáře mé kamarádky Báry patří mezi mé oblíbené. A na rok 2019 se opravdu vydařily. Na tomto plánovači se mi moc zamlouvá rozložení kalendária. Na jedné straně máte celý týden jako na dlani a na straně druhé vás čeká propracovaný systém různých seznamů. Co nakoupit, co vyřešit, komu zavolat. Navíc mohu dát ruku do ohně za kvalitu papíru, je výborná a zvládne i pera či zvýrazňovače! Diáře jsou pro rok 2019 k sehnání ve dvou designech a ve dvou velikostech. Sáhnout přitom můžete po klasickém či rodinném diáři.

Více informací o diářích od Váš kreativní svět najdete zde.

Využijte slevu 15 % na diáře Váš kreativní svět s kódem silvidesign

Slevový kód silvidesign uveďte při objednávce v e-shopu Váš kreativní svět do pole „Kód kupónu“ a potvrďte tlačítkem „Vložit kód“.  Tato sleva je platná do 31. 12. 2018.

Vazárna


Diáře Vazárna, to je poctivá česká práce, která nikdy nevyjde z módy. Jsou ručně a s láskou vyráběné v České republice a navíc papír je z recyklovaného papíru. Kalendárium je týdenní a formát diáře s šitou vazbou je tak akorát – 13,5 × 19 cm. A pokud nejste typičtí diářoví lidé, zkuste se kouknout na jejich Prostý plánovač žití. Mohl by se vám líbit!

Více informací o diářích Vazárna najdete zde.

Získejte slevu 15 % na diáře Vazárna s kódem silvi2019

Slevový kód silvi2019 uveďte při objednávce v e-shopu Vazárna v části „Vložit slevový kód“ a potvrďte tlačítkem „PŘIDAT“. Sleva na veškeré produkty značky platí do 31. 1. 2019.

Webster's Pages

Diáře Websters Pages jsou ideální pro všechny milovníky plánování, kteří chtějí něco krásného a zároveň elegantního. K dostání jsou ve dvou velikostech s klasickou kovovou kroužkovou vazbou – kapesní formát A6 a standardní velikost A5. K sehnání jsou s náplní i bez. Záleží jen na vás, kterou variantu zvolíte. A pokud neholdujete kroužkovým diářům, značka nabízí i diáře bez kroužkové vazby, do níž se náplně zasouvají.

Více informací o Webster's Pages diářích najdete zde.

Získejte slevu 5 % na diáře Webster's Pages s kódem YUPPI5

Slevový kód YUPPI5 uveďte při objednávce v e-shopu Yuppi do pole „Slevový kupón / Dárkový šek“ a potvrďte tlačítkem „Vložit“.  K objednávce navíc dostanete dárek! :) Tato sleva je platná do 31. 12. 2018.

Zen&Jo

Zen&Jo prý není obyčejný diář, ale plánovač snů.  Slibuje, že vás naučí organizovanosti i disciplíně a bude vás neustále motivovat na cestě k naplnění vašich představ. Najdete v něm nedatovaný týdenní i měsíční kalendář, motivační citáty i pozitivní afirmace. A také sto stran na všechny vaše plány a touhy, nástěnku vizí či zápisník vděčnosti. A co mi tedy neuniklo (a hádám, že ani vám), je jeho vzhled. Plánovač je na pohled opravdu nádherný doplněk pro každou ženu. K dostání je ve formátu  23 × 18 cm.

Více informací o diářích Zen&Jo najdete zde.

Další diáře, které vás třeba zaujmou

Zleva 
 • Hobonichi Techo - japonské legendární diáře, které jsou vyrobeny z neobvykle tenkého japonského papíru Tomoe River. Přesto se listy jen tak nepropijí. Zázrak!
 • Midori - další japonská perla. Jsou typické tím, že se skládají z kožených desek a náplně (kterou vidíte na fotografii). Ta se upevňuje do desek gumičkou a lze ji tedy libovolně měnit.

 Zleva
 • Diář Hanky Kynychové - diář, který vám pomůže na cestě za zdravím, krásou a sebeláskou.
 • Teribear - klasický týdenní diář s červenou gumičkou vydaný pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem (s kódem SILVI20 máte slevu 20 %).
 • Rodinný diář - ideální pomocník pro všechny zaneprázdněné maminky, který slouží k plánovaní aktivit celé rodiny (s kódem SILVI20 máte slevu 20 %).
 •  Žijte jógu - další z motivačních diářů pro všechny jogínky a jogíny.

Zleva
 • Diáře Helma 365 - hezké denní diáře se zajímavými obálkami s hedvábným efektem.
 • Semitam - Ručně zhotovené týdenní diáře ve formátu A5 a A6 a s originálními deskami. 
 • Diář Cesty 2019 s Paolo Coelho - Týdenní diář s citáty z děl spisovatele Paula Coelha. Obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky, které nutí k zamyšlení.
 • Bobo diáře - zajímavá a cenově dostupná retro edice v kroužkové vazbě a s týdenním kalendáriem.

Děkuji všem sponzorům článku za poskytnuté slevy!
Fotografie diářů pochází z oficiálních zdrojů.

  26 komentářů

  1. Nabídka je široká, díky za vyčerpávající shrnutí. Nicméně zůstanu věrná Dolleru. K tomu ještě určitě Čtenářský diář (vydává Databazeknih.cz) - to je taková knihomolská srdcovka. A ještě pokukuju u Clever Minds ne po klasickém diáři, ale po projektovém notesu. No a k tomu všemu samozřejmě i kalendář v telefonu.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Praevko, máš to dokonale naplánované! Držím palce, ať je příští rok pro Tebe úspěšný a děkuji za doplnění přehledu o Čtenářský diář. Neznala jsem ho a ráda se na něj kouknu blíže.

    Ať se daří!
    Silvi

    Vymazat
  2. Mám doma už dva, ale ano, musela jsem si jich "pár" otevřít a podívat se na tu krásu. Je úžasné kolik talentovaných lidí je a kolik práce si s tím lidé dali :) . No uvidím, snad odolám a zůstanu u těch dvou :D (Doller a váš kreativní svět)

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Markétko, souhlasím. Každým rokem přibývají nové objevy a je těžké některým odolat. Tak držím palce, ať to udržíš na číslovce dvě. Anebo.... ? :)))

    Měj se krásně!
    Silvi

    Vymazat
  3. Myslela jsem, že se konečně rozhodnu, který diář si pořídím, ale po přečtení článku se mi jich líbí ještě víc :) a teď babo raď.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Péťo, ten výběr je tak složitý, viď?
    Tak přeji správnou volbu!

    Silvi

    Vymazat
  4. Všechny diáře jsou tak krásny! Ale zase tento rok půjdu do Dolleru ♥

   allaboutcandyslife

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Doller je pro mnohé lidi srdcovka! ♥ Ať je i příští rok v jeho společnosti pro Tebe úspěšný!

    Drž se!
    Silvi

    Vymazat
  5. Teda Silvi smekam. to je opravdu neskutecny prehled. je videt ze jsi sis s tim dala zalezet. :) a prijde mi ze jsi nam predstavila snad vsechny znacky diarů. :) nasla jsem tu vsechny po kterych jsem letos pokukovala :) krasa nadhera. :))))
   ja jsem si pred par dny objednala Filofax jeste nez jsem si precetla tvou recenzi, a trosku jsem se bala. i ta cena teda? a po tvem nazoru si rikam ze jsem snad udelala dobre, tak uvidim az prijde.. ja jsem proste zastance papirovych a psanych poznamek rucne :) a doufam ze bude mym dobrym spolecnikem a pruvodcem v novem roce :))))) diky za tenhle clanek. na ten se tesim kazdy rok :)

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Verunko, moc děkuji!
    Držím palce, ať jsi s Filofaxem spokojená a ať Ti v novém roce pomáhá uskutečnit všechny Tvé sny! ♥

    Opatruj se!
    Silvi

    Vymazat
  6. Odpovědi
   1. Šárko, já děkuji za milý komentář!

    Měj se krásně!
    Silvi

    Vymazat
  7. A da se vubec vybrat jeden!? Tolik krasnych diaru! A takovou praci napsat tento clanek to muselo dat. Smekam! M.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Marcelko, děkuji mockrát za ocenění! A souhlasím, vybrat jen jeden je tak těžké!

    Ať se Vám daří! ♥
    Silvi

    Vymazat
  8. Dokonalý přehled! Nejsem úplně "diářový typ" a důležité věci si píšu do google kalendáře, ale dostala jsem jeden od Kreativu. Je nádherný, tak myslím, že ho ráda využiju. Jinak bych sáhla po diářích od Báry z VKS.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Adélko, děkuji za komentář! ♥
    Držím palce, ať se s diářem od Kreativu sžiješ. Jak píšeš, je moc hezký. Určitě ti bude dělat velkou radost!

    Krásný zbytek roku!
    Silvi

    Vymazat
  9. Úžasný článek, ani jsem netušila, že tolik diářů existuje.
   Ale dalším rokem budu opět věrná DOLLER ♥️ Je ideální tím, že je pro každé moje já, jednou jsem sportovec, jednou spíše ženský typ, jindy myslím jen na kávu a mohla bych vypisovat do álelůja... prostě ženská no �� proto jw pro mě doller ideální, udělám si vše tak jak já chci, je jednoduchý a přehledný, spousty místa pro tvoření :)

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Olí, děkuju za komentář! ♥
    Držím palce, ať prožijete s Dollerem další krásný rok plný sportu, kávičky a dalších nezbytností, které dělají Tvůj život krásnějším!

    Užívej podzimu!
    Silvi

    Vymazat
  10. Wow, to je fakt obsáhlý článek, diáře miluju a tady jich je kupa , že bych nevěděla, pro který se rozhodnout. Možná proto jsem se letos, po dvou letech používání Dolleru, rozhodla si pořídit Bullet Journal (od Kikki.K <3) a vytvořit si svůj podle vlastních představ na míru. Jsem na sebe upřímně zvědavá, možná se po pár pokusech vrátí k tadytomu článku a něco si vyberu :D

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Georgie, držím palce! Máš můj obdiv, bullet journal z dálky obdivuju, ale vím, že sama bych to nezvládla. Tak snad to bude pro Tebe "to pravé" ♥

    Měj se krásně!
    Silvi

    Vymazat
  11. Nechápu, jak jste to mohla celé sepsat, a navíc tak krásně! :) Diář nehledám, ale díky tomuto článku jsem začala uvažovat o některém na zkoušku. :D Klobouk dolů za takovou práci! Sama vím, že to není jen tak.
   Ať je čtenost vysoká a návštěvníci nadšení! <3

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Jé, plánovací ikona Míša v Šálku mi napsala! ♥ :)
    Moc děkuji, Míšo. Dalo to zabrat, ale ten ohlas mi dodal ztracenou energii. Já potají doufám, že to stálo za to a třeba to někomu pomohlo! ♥

    Měj se krásně!
    Silvi

    Vymazat
  12. Tenhle článek musel dát neskutečnou práci, ani jsem netušila, že je tolik diářů na trhu. Vůbec netuším, který vybrat.

   OdpovědětVymazat
  13. ...wow, teda to je diářů na trhu, uff:_)krása střídá nádheru, tleskám. Nicméně mám již třetím rokem TERAPII DOMOVA a miluju ho, vyndavám, zas-tam-dávám,takže mu zůstanu i nadále věrná, lze dokupovat jen vnitřek:-) kdybych chtěla nový, tak bych uvažovala o MOCERu. díky:-) DJ

   OdpovědětVymazat
  14. Moc díky za zcela vyčerpávající seznam diářů. Všechny luxusní. Za sebe jsem již vyzkoušela Doller, a Magicky ženská. Nyní jsem se rozhodla pro kroužkový A5, váhám mezi Carpe Diem a Webmaster pages. Uvidíme:-) Volím zatím nedatovanou verzi. Díky moc, a sdílím na FB.

   OdpovědětVymazat
  15. Pred rokom som mala osemnásť mesačný diár od paperblanks týždenný, formát A5, ale písanie v ňom mi vydržalo asi tak rok. Pol roka som nemala žiaden. Skúšala som si vytvoriť vlastný, ale nevedela som sa donútiť do neho písať a tak som trpela dostatkom kreatívnej sily, ktorú som nemala kam investovať. Na rok 2019 som si kúpila dva diáre (a stále hľadám, či nenájdem aj tretí - dokonalý) od dievčat z Cup of Stlye a Fitness diár od fitshaker. (Samozrejme som mala zápisníky, ale tie skôr využívam ako denník, na poznámky a spisovateľské nápady.) Teraz som si okolo 20.12. kúpila veľký, fialový zápisník od paperblanks. Na začiatku decembra som siahla aj nedatovanom humbloku, ale veľmi ma sklamal. Na blogu som o ňom napísala článok (http://vynimocna.blog.cz/1812/humbuk-v-humbloku)

   Mojim veľkým snom je vlastniť Happy planner box, ale bohužiaľ je veľmi drahý a moja peňaženka nie je v takom stave, aby som si ho mohla bezhlavo dovoliť. Nový rok 2019, ako aj každý iný nový rok, so sebou prináša nové možnosti, tak snáď sa mi ten Happy planner podarí vlastniť.

   Na záver ešte chcem odporúčať aj diáre z obchodu na oblečenie Stradivarius. Väčšinou ich majú pri pokladni a je možné si vybrať hneď z niekoľkých foriem. Ja sama by som si ich asi nekúpila, ale vždy keď vojdem do predajne, všetky si ich zo zvyku musím prelistovať. Sú naozaj skvelé.

   OdpovědětVymazat