Podzimní radosti | Válejte se v listí a pijte dobrý čaj!


Tyhle bucket listy jsem chtěla vyzkoušet už dávno. Odškrtávání, to je moje! Ale pořád nepřišla ta správná chvíle. Až díky výzvě v našem Fleppi design týmu bylo vymalováno a já jednoho večera přemýšlela, co na podzim podnikneme. A tohle je výsledek. V krásném grafickém provedení šikovné Lucky, zakladatelky značky Fleppi. ♡

Je třeba říct, že je to hodně specifický seznam určený pro aktivity s batoletem. Máme doma dvouletou Káju a já chtěla, aby si podzim užila plnými doušky hlavně ona. Aby se seznámila s podzimní přírodou a aktivitami, které toto roční období přináší. Je ve věku, kdy absorbuje veškeré podněty – pohledem, hmatem, slovy i pocity. Proto jsem do seznamu zařadila zábavné i trochu vzdělávací prvky a věřím, že výsledkem nebudou nebude jen odškrtnutý list úkolů, ale také krásné podzimní fotografie na památku a hlavně ty nejhezčí vzpomínky na dětství!

Pokud jste taky mámy nebo tátové, můžete si seznam stáhnout ve třech velikostech – A5, A6, A7 (formát PDF). Na listu máte navíc volné místo k tomu, abyste mohli doplnit své oblíbené aktivity.


Míša z blogu Wish.Hope.Life myslí na vás ostatní 🍁

Líbí se vám myšlenka podzimního seznamu, ale momentálně nemáte vedle sebe malou cácorku či prince, se kterými byste mohli aktivity dělat? Míša z blogu Wish.Hope.Life má podobný seznam s činnostmi, které jsou vhodné pro všechny! Co říkáte, vrhnete se do toho taky?

V tomto jejím článku si můžete stáhnout podzimní seznamy v několika velikostech.
🍂 Podtrženo a sečteno, bude to krásný podzim. Přesně takový, jaký si ho uděláte! 🍂

3 komentáře

 1. Sice žádného 'prcka' zatím nemáme, ale myslím že i s manželem to bude sranda. Občas je třeba se vrátit do dětských let :).

  http://happywifeys.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. it is really very good content and written well. Thanks for this post.

  fnaf
  games for kids online

  OdpovědětVymazat