O víře v sebe sama a lidech, co si plní sny


Je už to několik měsíců, kdy mě oslovily milé redaktorky z portálu Ženy s.r.o., jestli bych jim nechtěla zodpovědět pár dotazů ohledně blogování a vůbec mých názorů na život. Rády by se mnou udělaly rozhovor.

První moje myšlenka byla "Skutečně se někdo zajímá něco o mě, mé názory a postoje?" Víte, nikdy jsem neměla ambice stát se známou blogerkou, v mém okolí dodnes téměř nikdo neví o mém blogu a jsem za ten kousek soukromí, hrozně ráda. Proto jsem na jednou stranu cítila velké nadšení a na tu druhou trochu váhala, jestli do toho jít.

Nakonec jsem si řekla, že bych mohla třeba někoho inspirovat, nakopnout nebo přestat se bát toho, co by mohlo přijít a často nakonec nikdy nepřijde.

A tak jsem odeslala odpovědi a na dlouhou dobu na rozhovor úplně zapomněla. A pak, v jeden večer, ve kterém hvězdy nebyly ve správné poloze a já měla za sebou moc těžký den, mi blikla ve schránce zpráva, že rozhovor je publikovaný. A najednou jsem to byla já sama, kdo mi radil, co dělat dál. Že se musím otřepat, zvednout hlavu a pokračovat.

Někdy hledáme odpovědi na otázky v ostatních,

a přitom jsou už dávno v nás.

Rozhovor o tom, jak je důležité věřit ve vlastní schopnosti, co mě v životě drží nad vodou a co je podle mě životní úlohou každé ženy najdete tady.

16 komentářů

 1. Jé, gratuluji a jen tak dál. Rozhovor je moc hezký. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji. :) Hned si jdu počíst, tohle je něco co zajímá i mě. ^^

  www.days-of-daysy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. - jsi skvela ! a to o tech kridlech si musim zapsat za usi .)

  OdpovědětVymazat
 4. Gratulujem, naozaj krásny článok :) krásne motto

  SimpleHappyMum

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluju:) máš krásný blog

  http://teenworldbycaky.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Většinou jsou ty odpovědi už v nás, ale slyšet je ještě od někoho je přece jen poněkud uklidňující, i když se jedná třeba jen o tvé starší já :)

  OdpovědětVymazat
 7. Rozhovor je super! Přesně toto jsem v posledních dnech potřebovala ♥

  Diary of M

  M.

  OdpovědětVymazat
 8. Silvi, moc pěkné.Cítím to stejně. Přeji krásné dny. Věrka

  OdpovědětVymazat
 9. Myslím, že jsi udělala dobře, že jsi do toho rozhovoru nakonec šla. Jsi velkou inspirací pro nás - blogery - kteří se snaží vytvořit si takový svůj malý virtuální svět. Přeju ti, abys šla v životě dál tímhle směrem a děkuji ti za tvou motivaci :-)

  OdpovědětVymazat
 10. to je boží, občas to mám úplně stejně!

  OdpovědětVymazat
 11. Veľmi sa mi páči tvoja myšlienka - prestať sa báť toho, čo by mohlo prísť a často nakoniec nikdy nepríde :)

  Chcela som si aj ja prečítať článok ale mne ho neukazuje. Vraj nejaká chyba ...
  Beauty Bubble

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikčo, díky za upozornění na nefunkční link. Redakce portálu Ženy s.r.o. přesouvali články a nějak mě o tom zapomněla informovat. Už je ale link funkční, tak si můžeš počíst, budeš-li mít zájem! :) Bude mi potěšením! :)

   Měj se krásně!
   Silvi

   Vymazat
 12. Tahle myšlenka je jako moje, takové malé soukromí - virtuální koutek :) Mám něco podobného..

  www.sixtydiary.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Silvi, to je tak krásný článek a rozhovor! Není moc blogerek, s nimiž bych si přečetla rozhovor a měla z něj tak hřejivý pocit, jako teď po přečtení toho Tvého. Vyjadřuješ se tak pokorně a rozumně, moc hezky se to čte a moc hezky se mi s tím bude ztotožňovat. Pracuj na sobě vedle svého muže dál, je vidět, že je to cesta správným směrem. Jsi moc skvělá osoba a já se pokaždé moc ráda vracím ke Tvým článkům, návodům a teď i životním radám. Jdu pracovat na přijmutí se a skákání (zatím) bez křídel :) Hezký večer! H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Hel, moc děkuju za krásný komentář. Moc mě potěšil a dodal mnoho energie do dalších zítřků. Stále na sobě musím pracovat, ale jsem pyšná na to, že daleko více věcí zvládám snášet s pokorou a respektem k ostatním. Je to dlouhá cesta, někdy složitá, ale velmi osvobozující.

   Ať i tvá cesta je plná svobody, (sebe)lásky a pokory. ♥
   Silvi

   Vymazat