{ DIY Thursday #9 }Krásný čtvrteční večer vám všem. Je už vás 559 a já nestačím žasnout! Děkuju!!

Dneska jsem si připravila DIY speciál z webu Eat Drink Chic. Protože je krásný a ne, že ne. Jestliže ho neznáte, napravte to, nebudete litovat. Kromě precizního webdesignu jsou tam články, které prostě lahodí oku. Kvalitní fotografie, nápadité věci nebo krásné tipy z pera grafické designerky Amy Moss. To, jaké práci se věnuje, se silně odráží na provedení a kvalitě zpracování blogu. Prostě - jedním slovem bych mohla říct - zážitek!

Všech pět nápadů nejsou čistě jen DIY, některé stačí vytisknout a složit nebo vystřihnout za pár minut. Rozhodně by tu ale měly být, protože jsou prostě jedinečné!

DIY Tipy od Eat Drink Chic 
pod čísly se skrývají odkazy

{ 1 } Chystáte občas svým přátelům nebo rodičům večeři? Chcete je pozvat do svého nového bytu a chtělo by to něco speciálního? Kromě výborně zvoleného MENU myslete i na detaily. Výborným nápadem v tomhle ohledu jsou právě cedulky s přáním Bon Appetit. Hodily by se k francouzskému pokrmu, ale báječným společníkem budou i k pečenému kuřátku! 

{ 2 } Bonbonky jsou prostě mňam. A teď, v tomto sychravém počasí, kdy potřebujeme potěšit, jsou ještě o to lepší. Vytiskněte si zábavný obal a potěšte někoho blízkého. Nebo sebe! Mít na pracovním stole tento bonbónek vám zaručí dobrou náladu! A ta se přece hodí vždycky!

{ 3 } Krásně nápaditý blok není původním nápadem blogu Eat Drink Chic, Amy Moss ho však do své kategorie DIY & Freebies vložila, takže i já od ní čerpám. A prostě se mi ten nápad  líbí a mít takový bloček ve své kabelce, asi bych do ní pořád nakukovala. Jestli tam pořád je a není to jen sen. Jak se znám, tak bych tak dlouho přemýšlela, co do něj psát, až by zůstal navždy nepopsaný! :)

{ 4 } Origami srdíčko mě prostě uchvátilo. Jinak to nemohu napsat. Je nádherné, něžné a vůbec! Návod na něj najdete na blogu Eat Drink Chic . A věnujte pozornost i citátu, který je na vybraném obrázku - Come live in my heart and pay no rent [Samuel Lover]. I to v sobě skrývá spoustu lásky a něhy.

{ 5 } Nevím jak vy, ale já už si v dárkových taštičkách v papírnictví vybírám stěží. Trvá mi to dlouho, než najdu něco originálního, co bude trochu šik. Vkusné dárkové tašky s nápadem mi chybí, našla bych je možná v IKEA, která mívá vánoční balení decentní. Nápad udělat si vlastní tašku podle svého vkusu ale ráda využívám a doporučuji to i vám. Toto se mi líbí. Na malé dárečky vašim partnerům nebo roztomilé drobnosti kamarádkám. Věřte, že je to potěší. A moc!

Další skvělé tipy najdete v rubrice DIY & FreebiesVýborné jsou i tapety na mobil, na ploše vypadají parádně! (a nemusíte mít jenom iPhone, obrázek si stačí v nějakém grafickém programu ořezat na velikost vašeho displeje)

11 komentářů

 1. tie tvoje články a inšpirácie sú úplne bombové.. ďakujem moc za tvoj blog, nič lepšie som nikde nevidela :)

  http://ilovesimplyfashion.blogspot.sk/2012/09/nude-fashion.html

  OdpovědětVymazat
 2. ty jsi úžasná tvůj blog je prostě překrásný :) mohla by jsi prosím prozradit, jak upravuješ ty obrázky, předpokládám, že to je více obrázků, ale do bloggeru je vkládáš vcelku jako jeden obrázek nebo ne? já s tímhle hrozně bojuju, vždycky si musím počítat velikost každého obrázku zvlášť a z nich dělám jeden v malování :( poradíš prosím jak na takovéhle "koláže"?? moc by mi to pomohlo, díky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Formspring budu odpovídat, tak se na něj podívej.
   Odkaz je: http://www.formspring.me/SilviDESIGN :)

   Vymazat
 3. krásné Silvi! ten bloček, to je něco, jak bych mohla oživit svůj už ohleděný diář... Díky za inspiraci! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Silvi, ďakujem za super tip, kiež by som o tomto blogu vedela v čase, keď som pre dcéru robila narodeninovú oslavu, mala by som to oveľa jednoduchšie. Ale určite využijem. Renata

  OdpovědětVymazat
 5. Máš to tady pěkné, ale je škoda že to je skoro všechno okopírované, nejen nápady ale i fotky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lauren, děkuji za kritiku. Jsem si toho vědoma, že jen kopíruji cizí nápady (a fotografie - uvádím u nich ale zdroj, nedělám ze sebe autora), takže v podstatě si ten blog asi nezaslouží takovou chválu, kterou na něj ostatní berou. Já si to kriticky vážně uvědomuji. Nyní budu mít trochu více času, tak doufám, že to změním.

   Vymazat
 6. Moje dalsi navody najdete na http://www.facebook.com/BeatkyDIY

  OdpovědětVymazat
 7. máš nádherný blog, hodně mně pomohli tvoje návody, hlavně ty na blogspot, díky :)

  OdpovědětVymazat