{ DIY Thursday #10 }

Zařekla jsem se, že se budu zaměřovat na skutečně jednoduché DIY tipy, které zvládne i ten, kdo se s nůžkami v ruce vůbec nenarodil. Protože všichni zruční nejsme, o tom bych vám mohla povídat i já. Dnešní várka tipů je proto zvolena tak, aby nezabrala více času než je nutné, a nevyděsila vás hned ze začátku. Pevně věřím, že se vám bude líbit a třeba si něco vytvoříte! (pošlete mi pak fotku!)


DIY nápady s vtipem
 • { Kreativní podnos }je dobrý na snídaně, pohoštění pro návštěvu i jako dekorace na komodu. Položíte si na něj talíř s palačinkami, ale klidně i svíčky nebo sbírku parfémů. Čest bude dělat v každém případě.
 • Na { cestovní krabici } potřebujete nové boty. Beze srandy! Protože v obuvi jednu takovou obyčejnou krabici zdarma dostanete a pak si ji pak můžete parádně oblepit mapou státu, ve kterém jednou určitě budete žít. Tohle vypadá na krabici splněných přání!
 • { Nástěnka s klipem vtipem } vůbec nemusí být nástěnkou, ale jen deskami s klipem, díky kterým napíšete dopis i v autobuse! Nebo je noste na poznámky do školy. Zazáříte.
 • { Moderní klíče } do každé moderní rodiny. Pryč jsou doby, kdy jsme klíčky třídili pomocí plastových krytek. Teď stačí oblíbený lak a uděláte si jednoduše módní doplněk do vaší kabelky! 
 • { Čokoláda na lžičku } vypadá jako pořádná dobrota. Hodí se  jen tak na mlsání k televizi, nebo když se chystáte na podzimní procházku. Zabalíte-li lžičky do celofánového sáčku a použijete barevnou stužku, máte krásný dárek! Mňam!
Zaujalo vás něco? Máte nějakou svou vychytávku? Napište mi to do komentářů!

11 komentářů

 1. Jé, ty lžičky jsou pěkný nápad :) ... Klíče jsem si tak označovala už dávno, ale lak se dost olupoval :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za komentář:) Možná by bylo dobré ty klíče ještě přestříkat nějakým bezbarvým akrylovým lakem (ve spreji) určeným na kov! Mnohonásobně to zvýší odolnost :)

   Vymazat
  2. Ve volné chvíli se vrhnu na podnos ;)

   Vymazat
 2. Zrovna si chci pořídit nástěnku, takže tvůj tip se bude hodit:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty klíče, to je dokonalé! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Máš to tady moc hezké..nápad s klíči je fajn. A taky je FAJN, když něco najdeš na jiných webech a pošleš ten nápad dál..:-)

  OdpovědětVymazat
 5. klíče jsou boží! asi si je vylepším :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Až budu mít klíč od nového domu, tak si ho takhle hezky vylepším :)

  OdpovědětVymazat
 8. dneska ses mi trefila do noty!!! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Klíče jsem si takhle vylepšila asi před dvěma měsíci, ale docela se oprýskávají, takže je musím přelakovat. :-/

  OdpovědětVymazat