SUMMER LIST


Psaní TO DO LISTů miluju a není to asi pro nikoho, kdo chodí na tento blog, žádnou novinkou. Proto, když jsem minulý rok narazila na Pinterest na SUMMER LIST, neváhala jsem.

Nakonec jsem z toho neskutečně dlouhého listu splnila jenom půlku, ale i tak jsem měla pocit, že to není zbytečné. Letos do toho jdu znovu a napíšu si svůj summer list 2012. Už budu trochu skromnější a oddělím zrno od plev. A vám radím to stejné. Napište si třeba takových kulatých dvacet věcí, které chcete o prázdninách splnit. A splňte je. Dělejte si ke každému splněném úkolu poznámky, vyfoťte si ten zážitek a uchovejte v paměti. A až budete mít hotovo, dejte si další předsevzetí. Klidně ztřeštěná a bláznivá. Kdy, když ne v létě?

Je rozdíl mezi flákáním se (je nutné vstávat každý den ve 12 i přesto, že máte přece prázdniny?) a efektivním využitím volného času takovým způsobem, který vás nakopne dopředu. Nechcete se přece na podzim otočit za uplynulými měsíci a říct si: Tyjo, to nějak uteklo a ani nevím, co jsem dělal/a. Nebo ano? 

Zdroj fotografií: Pinterest


17 komentářů

 1. pinterest je nejlepší :-) miluju fotogrrafie s Buldočkama :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Já miluju to do listy, ale léto mi budou řídit spíš letenky, než to do list. :) I když je pár věcí, co chci udělat, jako jít do letňáku! :)

  OdpovědětVymazat
 3. přesně tohle jsem si sepsala asi před týdnem a ted jsem fakt rád, že nejsem jediný blázen, který si svoje volno bude organizovat :D

  OdpovědětVymazat
 4. To bych si měla napsat! To do listy jsou super!

  OdpovědětVymazat
 5. báječný, vrhnu se na sepisování alespoň těch 20 věcí. :) hezké prázdniny!

  OdpovědětVymazat
 6. Tohle dělám každý rok (někdy i víckrát) a je pro mě, jako pro perfekcionistu, pak značně stresující, že jsem toho stihla málo :D. Ale učím se s tím žít :). A od té doby, co jsi mě navedla na pinterest, je můj život barevnější. Dokonce jsem si dle tebe udělala vzpomínkovou skleničku ;).

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Silvi, sice nemám prázninový to do list, ale mám 10 věcí, které chci o prázdninách udělat nebo zlepšit - nebo spíš si na ně najít čas. Třeba tě zaujme: http://kac-zapisnik.blogspot.cz/. Hezké léto!

  OdpovědětVymazat
 8. Wow, to je supr, takhle bych konečně už nemusela promarnit prázdniny nicneděláním. Jdu se na to vrhnout. Děkuju!

  OdpovědětVymazat
 9. jé, to se mi líbí....já mám letos o prázdninách jeden velký úkol který chci splnit a to jsou úspěšné státnice. Atak doufám, že si na konci srpna řeknu: Vítej Bc.:)

  OdpovědětVymazat
 10. mi se tento tyden nejakym zahadnym zpusobem povedlo splnit nekolik veci z wish listu, aniz bych si ho napsala. ale asi to jeste udelam, to odskrtavani je moc prijemne a ty seznamy vypadaji uplne bajecne! ps. ty splnene veci jsou navsteva galerie (natrefila jsem na uzasnou vystavu, mam radost!!), tocena zmrzlina (moc je nejim, spis nanuky, a ten sem mela dneska prvni .)), pizza snezena na trave s prateli, jidlo v restauraci i s miminem a dneska jeste dve kila jahod v lednici :))

  OdpovědětVymazat
 11. Milá Silvi,

  todolist je dobrý nápad! I když já mám na nadcházející léto zcela jasný program: přestěhovat se, zabydlet se, založit trávník, adaptovat děti, připravit děti na novou školu.
  To je až až...
  I když to vše zní jako práce nebo povinnost, věř mi, že si to užiju :-)
  Hezké léto,

  MartinaK

  OdpovědětVymazat
 12. Já jsem si třeba napsala tak před 3 lety seznam věcí, které chci stihnout za život :) Mám jich asi 30 a splnila jsem asi 5 :D ale věřím že za celý život všechno stihnu ;)

  OdpovědětVymazat
 13. To-do listy jsou úžasné, já už ten svůj "summer to do list" už taky mám :)

  OdpovědětVymazat
 14. Hello
  Thanks for this great stuff!, It's rare to see a great blog like this one today, continue it ,Best Regards

  OdpovědětVymazat
 15. Děkuju za fajn nápad. Někdy v týdnu se na to vrhnu a dám ti vědět, jak jsem dopadla ! :)

  OdpovědětVymazat
 16. http://3.bp.blogspot.com/-b9lAJxAcW2M/T9VuqRM6MdI/AAAAAAAAD5s/d3pcN2jAeYE/s1600/To+Do+list+hanger.jpg teď jdu vyrábět tento! :-)

  OdpovědětVymazat