Kytice a květiny do vázy


Tulipánky. To je moje. 
Krásné a něžné kytky, které vypadají i v úplně obyčejné váze krásně.

Některé věci jsou krásné svou jednoduchostí.
Ne nadarmo se přece říká, že v jednoduchosti je krása. Jak jsem psala, mám vážně ráda, když je kolem mě málo věcí. Málo pěkných věcí, abych to upřesnila. Věcí s nápadem, věcí, které potěší.

A voní. Vůni květin mám moc ráda! Když vám hezky provoní pokoj, to pak stojí za to. Je to takové dva v jednom. Krásně se na to kouká a krásně se to čichá. Co víc si přát?

V dnešní inspiraci vám nabízím pár květin, které vypadají krásně. Přiznávám, dopomohla tomu i jejich celková prezentace. Ale ta je v podstatě prostá. Nemusíte utrácet za drahé vydesignované vázy. Stačí provázek nebo plechovka od broskví. Kdo by to bylo čekal, že?

zdroje: 123 

Starý dobrý provázek vypadá strašně pěkně v kontrastu s něžnými kvítky. Chce to ale volný prostor. Vyhraďte pro ně tedy komodu, kupte v IKEA svíčky, obyčejné vázy a udělejte si podobně romantické zákoutí i ve vašem pokoji.

zdroje: 1, 2

Pom pom koule je stará známá klasika  - na blogu jejich variabilitu omílám dokola a vy si možná říkáte "To nezná nic lepšího?" ) Já ale tvrdím, že jsou vděčným společníkem. Tyto jsou navíc v takových jarních barvách - růžová i smetanová mi připomíná opravdovou květinku! Zkusila bych i pomněnkovou nebo barvu narcisů. 

10 komentářů

 1. moc hezké, ty plechovky jsou dobrý nápad.mám ráda podobné diy za pár kaček :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takové DIY jsou nejlepší! Jsem ráda, že se Ti to líbí, Romi. Děkuji za milý komentář

   Vymazat
 2. Takýto štýl s ami vbytoch strašne páči, už s aneviem dočkať keď budem mať svoj vlastný a takto si ho upravím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím naprosto souhlasím! Taky se těším, až budu mít své království a budu tam mít plno DIY věcí! Pěkný den, Ivanko!

   Vymazat
 3. Děkuji za hezkou inspiraci. Plechovky už jsem sice párktát oblepovala, ale jenom jako kelímky na tužky, kytičky by mě do nich dát nenapadlo :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji třeba zasadit pažitku a použít veselou tapetu. pěkné jsou třeba v obi!

   Vymazat
 4. Zajímavý nápad a vypadá to moc hezky. Možná to taky zkusím. děkuji za tip

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherný jemný příspěvek. Miluji kytky.

  OdpovědětVymazat
 6. Milé, vtipné, nápadité. Strašně nadávám, když manžel hromadí v garáží plechovky. Krásný TIP, jak udělat v dílně vítr :-) Přeji hezké dny. Lenka

  OdpovědětVymazat
 7. Všechny květiny jsou nádherné. Já mám nejraději klasiku - rudé růže. Když mi dá manžel ale jiné květiny, tak mám samozřejmě radost i z nich. Důležité pro mě je, že si na mě vzpomene a chce mi udělat radost. Radost mi udělal i minulý týden. Objednal si totiž rozvoz květin Praha a příjemně mě tím doma překvapil. Květiny mi dovezl kurýr, když byl manžel v práci.

  OdpovědětVymazat