TRY SOMETHINGMám moc ráda inspirativní videa. Třeba jako tohle od Matta Cuttse. Radí Vám, ať zkusíte něco nového po dobu třiceti dnů. Něco, po čem jste vždycky toužili, ale nikdy jste se k tomu nedostali. A nebo taky něco, v čem byste se chtěli třeba zlepšit, ale odsouvali to na druhou, třetí nebo desátou kolej. Jsou to takové výzvy. A já mám výzvy ráda!


Proto se pokusím každý měsíc dát si svou malou výzvu, na které budu pracovat. Které se budu intenzivně věnovat. S chutí a vášní. Někdy o tom napíšu na blog a někdy třeba ne. 
Protentokrát to vyhrálo fotografování. Můj milý koníček byl dlouhé měsíce velmi opomíjen, a tak jsem se rozhodla, že právě mu věnuji první měsíc. Zatím nevím, nakolik se zastavím u teorie, tipů a triků v internetovém světě a kolik času věnuji samotnému fotografování. Ale jdu do toho. A věřím, že za měsíc budu moci říci, že jsem zase dále. A že jsem ten měsíc nepromarnila už jen díky tomuto projektu zbytečně! Protože uvidím výsledky


Co z toho, že není prvního! Začít můžete kdykoliv.


6 komentářů

 1. Hezký motivační příspěvek! držím palce s focením :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nikdy bych nečekala, že najdu českou blogerku, která zná TED a ještě je to moje neoblíbenejší blogerka :D Děkuju děkuju moc! Ted videa znám dobře, ale tohle mi uniklo....už nezbývá, než doufat v Czech Ted 2012 :)

  OdpovědětVymazat
 3. Silvi tohle je skvělý! Díky za tenhle post a za tip, přesně něco takovýho teď potřebuju :-)
  Budu držet palce a určitě dej vědět, jak Ti to jde :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Držím tipalce a podumám jestli se do něčeho také nepustit ;-)

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle je parádní nápad. Jsi hvězda! Držím pěsti!!

  OdpovědětVymazat
 6. TED videá sú úžasné, toto som ešte nevidela :) držím palce s fotením... Porozmýšľam, či je niečo, čo som vždy chcela skúsiť :)

  OdpovědětVymazat