OBRAZKY DO RAMECKU

O tom, že miluju obchodní dům IKEA, není třeba znovu psát dlouhé články. Kdo by to ještě nevěděl, je to pravda. Katalog na rok 2012 mě opět přesvědčil v tom, že až jednou budu velká a budu nosit podpatky a velké černé desky do práce, budu bydlet v bytě, který jakoby z oka vypadl nějaké ze stránek katalogu. Argumenty, že 'IKEU' má dneska kdekdo a že je to už pěkná nuda, neslyším. Kéž by měly všichni tak pěkné byty! 

Co jsem měla ráda už na začátku, kdy stavba tohoto obchodního domu v Ostravě ještě voněla novotou, byly malé pohlednice, které jste si mohli zakoupit většinou po pěti kusech v cenové relaci slabě nad padesátikorunu a založit do rámečků. V současné chvíli mě tam ale nic nezaujalo. A protože mám doma ještě doma tyto čtyři obyčejné rámy se svorkami  v původním obalu, napadlo mě, že by konečně mohly dostat svou příležitost a zazářit.A tak mě napadlo zabrouzdat na mém milovaném Pinterestu a dát do vyhledávání heslo Printables. Víte, kolik tam toho je? Najednou lituju, že mám rámečky jenom čtyři, protože některé věci chci hned teď. A pak mi došlo, že mám vlastně ještě nástěnku, . A stěnu. A že IKEA není tak daleko pro případ dalšího nákupu. Přeji vám krásnou podívanou. A nezaujme-li vás nic, podívejte se třeba sami na stránky Pinterest. Skvělým tipem z mé strany jsou i dva weby, kde je takových obrázků požehnaně - blog sprik od Aimee a její báječná série Just Because a nebo Kind over matter s Amandou v čele a výborným nápadem v podobě projektu Positive Printables.


Stahujte zde:

6 komentářů

 1. To se mi moc líbí, až si budu za měsíc zařizovat nový pokojík v Praze, určitě si něco vytisknu :-) Dík!

  OdpovědětVymazat
 2. Opet inspirativni, Silvi. Pokoj sem si nedavno predela cely do bila, a detaily mam pouze do stribrna nebo cerna, tak se mi bohuzel pastelove barvy nehodi, ale ne ze by se nelibily:)
  Ikeu mam taky moc rada a stejne jako ty si nemyslim, ze nabytek z ni ma kazdy, navic ruznymi barvami a laky lze odlisit:)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za komentáře!

  Markett, mám radost, že se Ti to hodí!
  Hanyzko, naprosto v pořádku, každému se nemůžu trefit do vkusu a zařízení! Děkuji i tak za Tvůj milý komentář a přeji vám oběma krásné pondělí!
  Silvi

  OdpovědětVymazat
 4. ja byla v ikei v sobotu...ten obchod me zabije! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Aaach, som vo vytržení, naozaj skvelý tip! Už len nájsť motto, ktoré by sa páčilo aj mne aj priateľovi a môžeme tlačiť! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ikeu miluju taky strašně moc a moc si přeju, abych někdy měla dům či byt uplný jen věcí z IKEY. Možná si myslíš, že kecám, ale ne. Když jsem si prohlížila katalog, přišla jsem na to, že tam snad neexistuje nic, co by se mi nelíbilo, vše je tak kouzelné a milé, že to musím mít. Už teď mám plán, co si koupím a jako dospělá mám sen zařídit si dům či byt věcmi z IKEY. I love IKEA.

  Printables nemají chybu, krásné.

  OdpovědětVymazat