Wednesday wishes 8

Tato ikonka tu není jen tak! Odkazuje Vás na Brooke, zakladatelku Wednesday Wishes!


Dnešní přání jsou stejně tak povrchní, jak se někdy povrchně chováme. To, že si každý přeje světový mír a partnera, který bude nosit snídaně do postele - to už všichni víme. Jaký by to byl ale svět bez obyčejných malých přání, které je tak snadné splnit vlastní vůlí.

Tady je mé čtyřchodové menu, které bych si prosila od středeční víly, která plní přání. Platím vděčností a štědrým úsměvem!

1. Přála bych si dva druhy dezertů, prosím. Ne upéct, ale aby při mě stál nějaký dortový Bůh a držel mi palce, až se o ně budu pokoušet. Péct umím, ale znáte tu šťastnou chvíli, kdy je to na důležitou událost a krém nechce držet, těsto je suché a spálené a ozdoby vyprodané. Budou pro rodinu, pochopte. A zvládnu-li je, budu Bůh já!

zdroj
2. Prosím jednu peněženku, která by měla být natolik úchvatná, aby z ní paní u pokladny oněměly úžasem a všechny peníze z kasy by vyměnily za to vlastnit taky takovou. Přesné parametry dosud nejsou známé, ale přeji si ji moc. Je to taková bájná věc, dosud nepoznaná. Jo, a ať nezapomenu, měla by mít zvláštní systém rozmnožování peněz. Papírových.

zdroj
3. Pořádek ve svém pokoji. Mám hrozně ráda pořádek. Jak je všechno pěkně v komíncích, jak je deka poskládána do krásného obdélníčků a časopisy jsou uspořádány. Jenže čas od času se mi stane, že otevřeným oknem se do pokoje vloudí jeden zlý střítek, který s potutelným smíchem všechno rozháže. Prosím, zneškodnit.

odkaz

4. Tvořit všechny DIY nápady, které mě kdy zaujaly. Mám hlavu jako balón. Z té laviny myšlenek, co všechno musím určitě udělat, bez čeho už nemůžu žít ani vteřinu! Co se tak krásně bude vyjímat v mém pokoji a nebo v dárkové tašce pro mé nejbližší.  A začnu Audrey. Co z toho bude? Překvapení!

zdroj
A jaké jsou vaše chutě? Co byste si tento týden dali do pomyslných talířů přání?
Dobrou chuť!

13 komentářů

 1. Blog Brooke čtu už snad přes půl roku a mám ji čím dál tím radši :)

  OdpovědětVymazat
 2. to Susanne: blog Silvi čtu už snad měsíc a mám ji čím dál tím radši ;-)

  to Silvi:
  Máš skvěle sestavený jídelníček!
  - Mé předkrmové přání je, aby mi nevadilo připravovat syrové maso. Fazolky, rýže a kuskus jsou fajn, ale změna by mohla být zajímavá!
  - Polévku vynechám
  - Hlavní chod - každý den ve váze čerstvé květiny, ale aby se nemusely trhat (je mi to vždycky nějak líto)
  - Dezertní přání mám opravdu sladké. Místo Orbitek si dát po každém jídle dobrou, míchanou, točenou zmrzlinu. Takovou, co ji měli všude, když jsem byla malá. Takovou, která se teď už zase dostala do módy. ;-)
  Tak, a jsem fakt přecpaná...zaplatím, pane vrchní!

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám jen jedno přání a to je vykoupit papírníctví ve Vaňkovce do poslední pastelky - no dobře, papíry se zvířecím vzorem mít nemusím, ale já tenhle obchod prostě miluju :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jestli je ta fotka opravdu z tvýho pokoje, tak ti upřímně závidím. Opravdu skvělý. chicchaquejour.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Co bych chtela ja? mit doma cely obchod tally weijl,kde se budou neustále menit věci :D:Djoo,TOP! :D to chci!...jinak ta penezenka je tak uchvatna!!


  SKVELY BLOG!

  OdpovědětVymazat
 6. Co bych chtela ja? mit doma cely obchod tally weijl,kde se budou neustále menit věci :D:Djoo,TOP! :D to chci!...jinak ta penezenka je tak uchvatna!!


  SKVELY BLOG!

  OdpovědětVymazat
 7. Děkuji Vám za milá slova!

  @Susanne: Taky ji čtu douho! Sice ještě bojuji z angličtinou, ale stojí za to, Brooke je skvělá, skvělá, skvělá!!

  @Vivi: miluji, opravdu miluji Tvé komentáře, jsou plné nápadu, vtipu, originality. Strašně za ně děkuji!

  @Lucy: Papírnictví miluju, určitě bychom ho vykoupily spolu. Dneska jsem si zrovna koupila sešit, je k ničemu, ale je skvělý! :)

  @chicchaquejour: Neblázni! Není důvod závidět, protože je to fotka z weheartit. A je to pokoj dle mého gusta, božský!

  @Lucie?!: tally weijl má krásné kousky. Udělej si radost, a když už nemůžeš mít celý obchod, aspoň jeden kousek. Děkuji za chválu!

  OdpovědětVymazat
 8. cupcakes a psanicko jsou dokonale! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Tak s úklidem naprosto souhlasím. Vypadá to u mě jako po atomovce :D. A mé zbožné přání je, jak asi víš, přijet od holiče spokojená :D.

  OdpovědětVymazat
 10. Krásné menu :) Jej, já jsem hrozně neskromná a chtěla bych toho moc ;)
  Ale, stačilo by mi, kdybych stíhala (donutila se) udělat, vytvořit vše, co si již dlouho plánuji a také potřebuji zneškodnit skřítka, který mi doma dělá bordel! No a chtěla bych se toho spoustu naučit - angličtina, věci kolem internetu a blogu a taky lépe zvládat konfliktní situace ;)

  OdpovědětVymazat
 11. Brooke je skvela, to je jasne.
  Jinak se mi strasne libi ta penezenka, roztomilost sama. At se splni alespon cast ze jakehokoliv prani, protoze si ho zaslouzis, za ty svoje krasne posty.

  OdpovědětVymazat
 12. Tá peňaženka na obrázku je ozaj úchvatná, hneď by som ju brala :)


  pierotta.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 13. Silvi, děkuju za tvou milou návštěvu u mě a srdcehřejivou reakci na můj komentář u tebe ;-). Je mi vždycky potěšením se s tebou sejít ;-).
  Vivi

  OdpovědětVymazat