HAPPY PILLS

Když mi Terezka dala k Vánocům tuto skleničku se skvělými bonbónky, byla jsem nadšená.

O to víc, že tímto nápadem může každý udělat radost svým blízkým. Každý si snad najde nějaký druh bonbónů, které bez výhrat miluje a nepohrdne jimi nikdy. Co má rád váš přítel? Kamarádka? Maminka? Připravte si obyčejnou skleničku nebo umělohmotnou dózičku a odstraňte původní etiketu.Vizitku už vymyslíte sami. Ať už koupí lepících etiket, na které si vytisknete vzorek (červený kříž prostě hledejte na googlových obrázcích jako "červený kříž"), nebo použijete pastelky a kousek papíru, do kterého uděláte dvě dírky a protáhnete jimi stužku, kterou pak zavážete kolem skleničky. 

A co si budem povídat, dobrotky jsou stejně nejlepší lék na všechno!

Krásný víkend všem mým čtenářům!


 

8 komentářů

 1. Silvi,
  moc milý nápad, jako vždy. Já to říkám pořád, že nemusím dostávat žádné ohromující dary, stačí takováhle drobnost, aby mě polilo horko nadšením ;-).
  Navíc se dá tenhle nápad variovat na sto dalších způsobů. Kafaři dát do skleničky celá kávová zrna, od móře dovézt malé kamínky (Ve filmu Lepší pozdě nežli později tenhle nápad dovedli Jack a Diane k dokonalosti; znáš?), na podzim dojít na šípek a usušený ho dát ve skleničce milovníku čajů...
  Bezva nápad a já se už zase moc těším na další! Jsi moje velmi, velmi oblíbená! ;-). Vivi

  OdpovědětVymazat
 2. To je vážně bezva tip, jak někomu zpříjemnit den :)

  OdpovědětVymazat
 3. :-)))) akurat som vcera kamaratkam prichystala stol plny gumenych cukrikov:-) mnam

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělý nápad, a moc hezký blog :)

  PS.: sleudji :)
  http://c-m-writer.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat