DIY Thurdsay #3

Dnes Vám nabídnu čtyři skvělé videa na naše oblíbené čtvrteční téma - DIY!
Užijte si všechny a zkuste se inspirovat minimálně jedním z nich!

9 komentářů

 1. Už se těším, až je prokrastinačně zhlédnu! Jinak moc děkuji za odkaz na How about orange - dneska jsem zabalila podle balíčku z obálek dárek pro svého vedoucího diplomky.

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem tedy narozdíl od Ef nečekala na prokrastinační denní okénko, ale prohlížím si postupně všechna videa hned a možná to bude znít divně, ale úplně mě to naplnilo štěstím! Páni! Tak děkuju, Silvi ;-).

  OdpovědětVymazat
 3. @Ef, to jsi mi udělala takovou radost! Že jsi defacto díky mě udělala tohle! Mám z toho radost. Snad bude vedoucí spokojen(a) :)
  @Vivi, ty jsi na mě tak hodná! Tvé komentáře mě naplňují štěstím! Děkuji za ně!

  OdpovědětVymazat
 4. Jeeeeee, fajné všechny! Určitě něco zkusím!:)

  OdpovědětVymazat
 5. To je nádhera! Hned jsem si vyrobila krabičku (zatím jen z pokresleného papíru, který se mi válel na stole:), ale koupím si třeba nějaký s puntíkama a budu krabičkovat:) Úplně jsem si vzpomněla, že jsme tohle kdysi dělali na základce v pracovkách:) No ale všechny videa jsou naprosto úžasné! Až bude venku škaredě, vím, co budu dělat:-) Děkuju za inspiraci!!!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Ta krabice vypadá skvěle! :) Zkusím :))

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný, krásný! :) Nejvíc se mi líbí první a poslední video, něco z toho bych zkusila... Ale u toho prvního jsem si nejprve vůbec nevšimla, že je to z obálky :D
  Děkuji za tvoje příspěvky :)

  OdpovědětVymazat
 8. óóó...uzasnacky sou vsechny. aachjo..to je tak úžasný tyhle tvoje články! myslím, že to druhý vypadá lehce=akorát pro mě,) dekuju dekuju za tipy^^

  OdpovědětVymazat
 9. Super tipy, krásné a rychle hotové, to je přesně něco pro mě, a můžem tvořit i s dětma. Díky. Jinak super blog, objevila jsem ho dnes a už je mezi mými oblíbenými :-)

  OdpovědětVymazat