INSPIRACE - svíčky

Dnešní díl inspirací se bude týkat svíček. Taky milujete, jak krásně dokáží ozbodit interiér?

Už je to nějaká doba, kdy jsem se rozhodla udělat ve svém pokoji změny. Miluju změny! Když je kosmetika na mé komodě vyskládána do jiného systému (matematickou logiku v tom prosím nehledejte) nebo v rámečku jsou nové fotografie. Moje srdce od radosti dělá kotrmelce vpřed i vzad. Proto mě nesmírně těší plánovat, co bude kde ležet, co koupím v IKEA. Mohla bych tam bydlet! Každý den bych spala v jiné posteli. Sem tam bych si roztáhla i gauč a nebo přespala v kancelářské židli. Nebo na matraci v jídelně, u švédských specialit. A návštěvníkům bych uvařila v některé z kuchyni. Dětem bych pak za prázdné talířky dala plyšové hračky a upocené táty bych se sprchovým gelem (ano, i gely a krémy IKEA vyrábí) poslala do jedné z výstavních koupelen. Co by mi ke štěstí chybělo? Kupte mi ten obchod!

Snad Vás tyto svíčky inspirují stejně jako mě! Pěkné úterý!

10 komentářů

 1. já miluju svíčky! strašně mě uklidňují =) moje mamka je třeba nemá ráda,říká, že je to, jak na hřbitově =D

  OdpovědětVymazat
 2. Mám také ráda IKEU,k Vánocúm jsem dostalabílou velkou postel z ní a nejradši bych celý den byla jen v ní,je to takovýmůj soukromý ostrov:) Jinak doporučuju ineriérové doplňky z NanaNana(v Praze je na v Arkádách a na Chodově),ale bude i v jiných městěch, si myslím:)

  OdpovědětVymazat
 3. Yell - mě také! A s maminkou to máme podobné, protože mi jednou řekla: proboha, aspoň to neměj u těch fotek, to je jako kdyby jsi někoho oplakávala:)

  Hanyzka - bílé postele mám ráda! A vůbec bílý nábytek. Moc děkuji za tip na doplňky.

  Koukám, že komentářů hromadně ubylo, tak jsem alespoň ráda za vaše milá slova. Děkuji!

  OdpovědětVymazat
 4. Haha ohledně IKEA mám stejné pocity :)) já bych si hlavně do těch postělí vzala ty super sušenky (Ballerina) a pořád bych chodila s bezednou skleničkou :D

  OdpovědětVymazat
 5. tak to si od tebe pak pronajmu pár čverečních metrů, i to mi ke štěstí stačí ! :D

  OdpovědětVymazat
 6. Co se svíček týče, nedám dopustit na čirý talíř (ikea) plný zářících čajových svíček, jako zdroj světla postačí na celou místnost a ty plamínky jak si tak tančí vedle sebe... Úžasně uklidňující. Toť můj soukromý svícen IKEA. :) Také mám ráda změny. Můj byt nikdy není hotový. :)

  OdpovědětVymazat
 7. A já tam chci bydlet s tebou ! Miluju to tam ! I když máme skoro celý byt zařízení z Ikea, stejně bych tam jezdila pořád dokola :)

  OdpovědětVymazat
 8. Já jsem extrasvíčkofil! :) Nádherné obrázky, Silvi :)

  OdpovědětVymazat
 9. miluju svíčky i přes to, že jsme kvůli nim už dvakrát vyhořeli :D :D

  OdpovědětVymazat
 10. Taky miluju svíčky, líbí se mi ty obyčejné´, tlusté bílé. Já nevydržím mít pokoj 2 týdny bez změny, pořád něco vymýšlím, co udělat jinak, a nebo co vylepšit :)

  OdpovědětVymazat