inspirace & diy - srdeční záležitost!

Máte taky někdy chvíle, kdy už vás to doma taky tak nebaví? Já jsem se právě dostala do této fáze! Když jsem kupu práce, těšila jsem se na volno. Jakmile si ovšem mohu užívat volna plnými doušky, chci zase pracovat a prázdniny si užívat neumím. A klidně se i učit, když na to přijde.

Proto v těchto dnech, kdy z dlouhé chvíle utírám prach několikrát denně na nejvyšší skříni, jsou články téměř denně. Dobře pro Vás!

A dnes jsem se rozhodla podělit se s Vámi o skutečně krásný nápad, o kterém už vím nějakou dobu. Designové studium Sarah & Bendrix, které se zaměřuje zejména na ručně dělané obrazy, nabízí na svých stránkách ke koupi tyhle krásné obrazy.  Byla by škoda si to nechat pro sebe.

Možná už Vám došlo, co mi visí na zdi! Zkuste to také a inspirujte se směsící fotografií.
zdroj

A postup? Je tak snadný, že na něj přijdete jistě sami!
(skvělý tip pro lenochy jako jsem já - v papírnictví seženete srdíčkovou děrovačku a s ní to jde samo. SAMO!)


12 komentářů

 1. ano, tieto srdieckove obrazy som uz videla! velmi pekne :)

  OdpovědětSmazat
 2. Krásné! Taky se na ně už nějaký pátek chystám, díky za připomenutí. :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Silvi, je to parádní dekorace, ještě jsem nikde nic podobého neviděla. To srdíčko z novin je okouzlující! A propos...nechtěla bys přijít utírat prach k nám domů? Přece jen, u vás už se to musí úplně blýskat, zatímco já bych potřebovala s domácností trochu píchnout...;-) Vivi

  OdpovědětSmazat
 4. Obrázky znám a jsou dokonalým důkazem toho, že "v jednoduchosti je krása":-) Určitě si nějaký výrobím, až budu mít po státnicích!:) Na nástěnce už mám připíchnutý seznam věcí, které si chci vyrobit, až budu mít konečně čas:))) A to, že se se tu příspěvky teď objevují častěji, je jen a jen dobře:-)! Moc ráda si to tady prohlížíma pročítám:)

  OdpovědětSmazat
 5. Je to úžasný nápad ;)) Určitě to někdy vyzkouším, vypadá to dobře ;)

  OdpovědětSmazat
 6. vypadá to fakt dobře, navíc je to originální ! :)

  OdpovědětSmazat
 7. také už byly tyto umělkyně se svými obrazy v ELLE :)

  OdpovědětSmazat
 8. Teda tak tohle jsem ještě neviděla!:) A je to zajímavé, děti si ve školce/škole vystřihují a skládají srdíčka ostošest, a hele jaká se z toho dá udělat paráda ;)

  OdpovědětSmazat
 9. Skvělý nápad. A k tomu mě vždy překvapí, co se všechno dá koupit. Nikdy by mě nenapadlo hledat srdíčkovou děrovačku :-)

  OdpovědětSmazat
 10. nebudes verit, ale na tohle se chystam uz asi rok... :) a jeste dlouho chystat budu :)))

  OdpovědětSmazat
 11. to je uuzasne! to si raz musim vyrobit!

  OdpovědětSmazat
 12. Teda Silvi, já se mám učit na maturitu a ty tu klidně zveřejníš takový super nápad! Úplně mě pálí ruce jak bych to nejradši hned zkusila vyrobit, ale dokud se nedostanu přes angličtinu tak nesmím :D

  OdpovědětSmazat