inspirace & diy - srdeční záležitost!

Máte taky někdy chvíle, kdy už vás to doma taky tak nebaví? Já jsem se právě dostala do této fáze! Když jsem kupu práce, těšila jsem se na volno. Jakmile si ovšem mohu užívat volna plnými doušky, chci zase pracovat a prázdniny si užívat neumím. A klidně se i učit, když na to přijde.

Proto v těchto dnech, kdy z dlouhé chvíle utírám prach několikrát denně na nejvyšší skříni, jsou články téměř denně. Dobře pro Vás!

A dnes jsem se rozhodla podělit se s Vámi o skutečně krásný nápad, o kterém už vím nějakou dobu. Designové studium Sarah & Bendrix, které se zaměřuje zejména na ručně dělané obrazy, nabízí na svých stránkách ke koupi tyhle krásné obrazy.  Byla by škoda si to nechat pro sebe.

Možná už Vám došlo, co mi visí na zdi! Zkuste to také a inspirujte se směsící fotografií.
zdroj

A postup? Je tak snadný, že na něj přijdete jistě sami!
(skvělý tip pro lenochy jako jsem já - v papírnictví seženete srdíčkovou děrovačku a s ní to jde samo. SAMO!)


12 komentářů

 1. ano, tieto srdieckove obrazy som uz videla! velmi pekne :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné! Taky se na ně už nějaký pátek chystám, díky za připomenutí. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Silvi, je to parádní dekorace, ještě jsem nikde nic podobého neviděla. To srdíčko z novin je okouzlující! A propos...nechtěla bys přijít utírat prach k nám domů? Přece jen, u vás už se to musí úplně blýskat, zatímco já bych potřebovala s domácností trochu píchnout...;-) Vivi

  OdpovědětVymazat
 4. Obrázky znám a jsou dokonalým důkazem toho, že "v jednoduchosti je krása":-) Určitě si nějaký výrobím, až budu mít po státnicích!:) Na nástěnce už mám připíchnutý seznam věcí, které si chci vyrobit, až budu mít konečně čas:))) A to, že se se tu příspěvky teď objevují častěji, je jen a jen dobře:-)! Moc ráda si to tady prohlížíma pročítám:)

  OdpovědětVymazat
 5. Je to úžasný nápad ;)) Určitě to někdy vyzkouším, vypadá to dobře ;)

  OdpovědětVymazat
 6. vypadá to fakt dobře, navíc je to originální ! :)

  OdpovědětVymazat
 7. také už byly tyto umělkyně se svými obrazy v ELLE :)

  OdpovědětVymazat
 8. Teda tak tohle jsem ještě neviděla!:) A je to zajímavé, děti si ve školce/škole vystřihují a skládají srdíčka ostošest, a hele jaká se z toho dá udělat paráda ;)

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělý nápad. A k tomu mě vždy překvapí, co se všechno dá koupit. Nikdy by mě nenapadlo hledat srdíčkovou děrovačku :-)

  OdpovědětVymazat
 10. nebudes verit, ale na tohle se chystam uz asi rok... :) a jeste dlouho chystat budu :)))

  OdpovědětVymazat
 11. to je uuzasne! to si raz musim vyrobit!

  OdpovědětVymazat
 12. Teda Silvi, já se mám učit na maturitu a ty tu klidně zveřejníš takový super nápad! Úplně mě pálí ruce jak bych to nejradši hned zkusila vyrobit, ale dokud se nedostanu přes angličtinu tak nesmím :D

  OdpovědětVymazat