Wednesday wishes 5

všechny fotky z weheartit.com

1. Přeji si to všechno zvládnout a mít po pátém květnu klid. Dát si na chvíli nohy nahoru. Kreslit si. Stříhat si a udělat všechno, co mi pořád leží v hlavě a není čas to zrealizovat. Držte mi prosím palce!

2. Jahodové fondue. Dneska bylo, takže jsem si přání splnila. A i když je to možná kalorická bomba, protentokrát bez výčitek. O to víc jsem si ji užila.

3. Už dlouho si přeji udělat si svou nálepku na noteebok! Snad mě v nejbližších dnech něco napadne a já se stanu na chvíli notebookovou designerkou:)

***
PŘIDEJTE SE TAKÉ DO PROJEKTU STŘEDEČNÍCH PŘÁNÍ!

Ačkoliv se to může zdát neškodné - dávat na blog svá přání, má to mnohem hlubší význam, než je na první pohled zřejmý. S tímto projektem jsem začala jen tak, prostě se mi líbilo napsat si svá přání, vidět to 'na papíře'. Postupem času vás však donutí nad svými tužbami přemýšlet. A možná i nevědomky si je začnete plnit.

Najednou zjistíte, že některá přání jsou vlastně hrozně povrchní. Některá se zase dají splnit hned. A některá jsou běh na dlouho trať, ale myšlenky na úspěch vás donutí pracovat.
Když nevíte, co chcete, vaše cesta může být bezcílná. Plná slepých uliček. I když třeba neplácnete v polovině týdně pár fotek s vysvětlením, co byste si moc moc přáli, zkuste se alespoň jednou za čas zamyslet. Třeba před usnutím. Co vlastně chcete? Vyslovíte-li svá přání, je mnohem větší pravděpodobnost, že budou jednou vyslyšena!

Sama za sebe můžu říct, že poslední dobou je pro mě těžké 'vymyslet' svá přání. Často nad nimi přemýšlím a v tu chvíli zjišťuji, že mi nic nechybí. Že vlastně všechno mám.

Pěknou středu!


Navštivte stránky Bright Wishes a zjistete, jaká jsou přání autorky projektu!

17 komentářů

 1. Píšu si, co si momentálně přeju, co mě dělá šťastnou a co mě naopak stresuje. Je zajímavé se nad tím zamýšlet a například podívat se na to po delší době a zhodnodit to =))

  OdpovědětVymazat
 2. Luciana - to je skvělé! Mám radost za Tebe a snad se Ti daří věci, co tě dělají šťastnou, rozšiřovat a naopak ty stresové eliminovat. Pěkný večer!

  OdpovědětVymazat
 3. Máš pravdu, člověk by se měl častěji zamýšlet nad tím, co si přeje. Možná, že se k tvému projektu středečních přání přidám. Když já bych měla jen jedno přání, které je s největší pravděpodobností nesplnitelné.... takže bych se asi jen opakovala.

  Vždycky se těším na tvoje příspěvky, moc se mi na tvém blogu líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Brooke - thank you, I hope too:)

  Potvůrko - mrzí mě, že jsou některá přání nesplnitelná..., ale po čase zjistíš, že tu a tam se najednou začnou prodírat přes ten velký sen nějaká jiná malá přání, kteří Ti vykouzlí úsměv na tváři, pohladí tě. Někdy je to běh na dlouhou trať, někdy je těžké vymanit se z nadějí, že jednou třeba... Ale uvidíš, že jednou se probudíš a bude Tvým jediným snem třeba úplně obyčejná zmrzlina...

  Děkuji Ti za slova chvály na můj blog, moc mě těší dělat někomu radost.

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné!:)
  Fondue jsem poprvé měla teď v neděli a bylo báječné!:) A to čokoládu nemám ráda!:) Tahle byla ale fakt výborná, ne moc sladká, podle mého gusta!

  OdpovědětVymazat
 6. Nádhera!!
  Krásný článek a ty fotky... <3

  OdpovědětVymazat
 7. Asi to taky zavedu. Středa je totiž můj nejšílenější den v týdnu! Inspiruješ mě stále víc a víc! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Joll Bur - děkuji za chválu. Fondue je moc dobré. Osobně čokoládu samotnou taky moc nemusím, ale z mého fondue nebyla taky moc sladká + navíc v kombinaci s čerstvým a šťavnatým ovocem je to jedna báseň. Jsem moc ráda, že sis pochutnala.

  Tyno, jsi moc hodná, děkuji Ti!

  B.B.B. - jsem ráda, že inspiruji. Upřímně jsem si vždycky říkala, že závidím těm lidem, kteří dokáží inspirovat a najednou mi tu píšeš, že já Tě inspiruji. (uf, zkomolená věta) - za to velké díky!

  OdpovědětVymazat
 9. už minulou středu jsem uvažovala, že si taky začnu psát přání, tak asi vážně začnu :o)
  abych se přidala k výše zmíněnému - taky se mi u tebe na blogu líbí, vždycky si ho čtu, jen když mám klid a čas (i když vidím nový příspěvek už před půl dnem), upíjím při tom čaj a relaxuju, protože je tu taková správná tvůrčí holčičí pohoda, díky za ni :o)

  OdpovědětVymazat
 10. Ájo, ty jsi na mě tak hodná! Taková pěkná slova - děkuji moc!

  OdpovědětVymazat
 11. Krásné změny na blogu Silvi :) a asi se tebou nechám taky inspirovat. Já měla na blogu spíš cíle, které jsem si chtěla splnit, ale spousta z nich byly vlastně jen sny. I teď si píšu do deníčku svá přání a touhy, ale já jsem šílený snílek, takže jich je vždycky hrozně moc. Taky se mi přání celkem mění, takže by to bylo určitě zajímavé pročítat zpětně.

  OdpovědětVymazat
 12. Silvi, tak som dnes verejne vyznala svoj sen http://slavka-archaa.blogspot.com/2011/04/o-com-sniva-lokomotiva-alebo-o-com-som.html

  OdpovědětVymazat
 13. No to je bezvadné, archoo! Děkuji za odkaz:)

  OdpovědětVymazat
 14. Napsala bys prosím článek o tom, jak jsi umístila do html kódu ty obrázky na posouvání se v historii blogu? myslím tím "older". prosím, prosím

  OdpovědětVymazat
 15. fondue vypadaji bezvadne, moc hezky clanek :)

  OdpovědětVymazat