Z deníku vysokoškoláka

Jednu věc na své bakalářské práci mám ráda. Můžu se dívat na roztomilé obrázky! A v případě, že maminka kolem mého počítače projde, můžu směle říct, že píšu bakalářku, tak ať mě sakra neruší! :)

Kawaii kultura je zajímavým fenoménem Japonské kultury. A ač pročtu desítky stran anglického textu (já bych klidně i japonsky, akorát dá se věřit překladači z Googlu? :), napíšu Vám o tom rozhodně víc! :) Zatím se divte, co všechno se dá řešit :) A to zcela seriózně!

6 komentářů

 1. Zajímavé téma!Moje diplomka bohužel má poněkud sušší podobu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ono to tak vypadá, ale nakonec to bude taky celkem suchota:) Ale nemám Kawai kulturu, aby sis nemyslela, ale analyzuju image jedné japonské značky:) čistě ekonomické téma:)

  Akorát můj muž je vyděšený, a říká: proboha, hlavně tam ty obrázky nedávej! (až to tady bude číst, tak ho uklidním, že to nebude omalovánka pro děti, ale zcela vážná analýza!.)

  OdpovědětVymazat
 3. Náhodou spom sa preklikala na tvoj blog a je naozaj krásny designovo. Len sa chcem spýtať, že ako by som si aj ja vedela nastaviť také niečo, čo máš aj ty pod článkom- špagátik a kvietoček?

  OdpovědětVymazat
 4. Foly, v pondělí o tom bude článek - návod jak na to:) Těš(te) se!!! :)

  OdpovědětVymazat
 5. akurát som ti chcela napísať, že už to viem..včera som sa preklikala prostredníctvom tvojich beautiful blogov as už som na to prišla:) už mi chýba len nájsť ten správny:)

  OdpovědětVymazat