Sváteční den, Harvard a Bali


Jak jste si užili dnešní sváteční den?

Já moc prima. Přiznám se, že představa nicnedělání se nakonec nespnila. Ne snad, že by mě tlačily deadliny a honím na poslední chvíli bycha nad studijními resty. Já jsem chtěla! A dobrovolně jsem si přepisovala poznámky z přednášek do počítače. A tiskla. A googlila si informace, které mě nakonec dostaly na materiály z Harvardu.Jak je to možné, netuším! A  kdo se může pyšnit, že v tento sváteční den, místo okupování postele s filmem na monitoru pár desítek centimetrů od sebe, četl cosi od studenta z Harvardu o kvalitativních marketingových průzkumech? Ha!

Opravdu začínám o svém psychickém zdraví uvažovat, zda-li není tím (big bang) třeskem do hlavy z minulého týdne, nějak poznamenané. A víte, že bych vsadila veškerý obsah růžového prasátka za to, že jo?
Ale zpět k přízemnějším tématům! Na zítra pro mě přichystal můj muž překvapení. Sto tisic náznaků a prd z toho. Já Vám povím, že fakt nevím.  (ale jak pěkně se mi to rýmuje!) Jediné poznávací znamení je, že dnes ode mne odcházel podezřele brzy ("Musím ještě něco zařídit, miláčku!") a po pár hodinách se mi s předstihem omlouval, že balit opravdu neumí. A já si říkala, že mě vezme na Bali a budeme pít drinky v plavkách, no jo! A nebo taky bez nich.

I když letenky se dají taky obmotat balícím papírem, žejo!


Přeji pěkný den - a všem, co mají volno i zítra, doporučuji, aby si zašli na skvělý pohár s někým blízkým a užili si to pravé nicnedělání. I za mě!

8 komentářů

 1. tá zmrzlina vyzerá úžasne...

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, jak bych ti to Bali přála! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. děkuju za dokonalé návody!!:))

  OdpovědětVymazat
 4. jeej to bol krasny clanok:)plny lasky:)! take mam rada

  OdpovědětVymazat
 5. Moc se mi líbí, jak píšeš :)

  OdpovědětVymazat
 6. Doucer - Bali se nekonalo, ale to co se konalo, stálo taky za to! Ne-li za víc, než za Bali. Však se o tom rozepíšu v některém z následujících článků.

  Paulo, nemáš zač:) Jsem ráda, že se Ti líbí.

  Bianco a Gabbi, jste moc milé a potěšily jste mě. Děkuji!

  Přeji všem krásný zbytek neděle

  OdpovědětVymazat