Roztomilý diář na cestě ke mně

Musím se pochlubit, že jsem se nechala zlákat jedním odkazem, který jsem Vám dávala do článku daily inspiration!
 

a  teď už se nemůžu dočkat, až z Korey přiletí tenhle mazel v miminkovsky modré! :)Naprosto mě dostal fakt, že Korejci pravděpodobně ctí Českou republiku a mají ji rádi. Nejen tyto obrázky v samotném diářy mě v tom usvědčují, ale dokonce jsem našla i nálepky, které se přezdívaly nějak jako "Czech stickers" a opravdu českou kulturu v nich najdete. Nebo víte o tom, že si můžete až z dalekého světa poslat diář Prahy?  Už aby byl u mě! :)6 komentářů

 1. Tak to je psycho! Já cííí taky jedééén :D:D:D Ale Ostravu s Mittalem :D:D:D

  OdpovědětVymazat
 2. Chtěla bych ho vidět, jak vypadá reálně, nafotíš ho, až ti přijde? Prosím. :)

  OdpovědětVymazat
 3. A já jsem óchala nad tou Alenkou. Jen ta cena není už tak pohádková. Ale pokud bych vyzrála konečně nad neskutečným systémem ebay, tak už mám vybranou i náhradní variantu :) p.s.: tvé tutorialy ohledně blogu jsou super, nešlo by něco podobného i s tím ebay? ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Silvi, díky, budu se těšit. :-) A taky "děkuju pěkně" za ty odkazy na ebay, už jsem si i já vyhlédla diář, vrr. :) Jen váhám, jestli se mi bude chtít vypisovat data...

  OdpovědětVymazat
 5. Rezo, kdyby jsi něco nevěděla, ozvi se mi na email! (je v panelu) A mám několik oblíbených (zabijácky skvělých!) prodejců, takže kdyžtak mohu hodit.
  A k tutoriálu na ebay - pouvažuji nad tím! .)

  anonyme - vypsáni dat je za chvíli. Jen si zjistíš, jaké měsíce mají kolik dnů a pak už jedeš automaticky a fakt během chvíle je to hotové.

  /komentář jsem musela psát napotřetí, tolik chyb tam bylo :D

  OdpovědětVymazat