Dejte mi ponožky a citrón do čaje


Víte, co mám ráda? Rána, která ubíhají plíživým krokem. Teplé ponožky, které najdete u postele a při cestě na záchod si je ve spěchu oblíkáte. Zubní pastu na zubech a čerstvý dech jako odměnu. Snídani. Velkou. Obrovskou. Miluju míchaná vajíčka s pečenou slaninou. Miluju čerstvé lívance polité javorovým sirupem. Kakao, které umí jedině on. Džus z krabice. Nejlépe pomerančový, protože se prostě hodí k takové snídani. Miluju, když ještě rozespalý muž ke mně, ve chvíli, kdy chystám snídani pro nás dva, přijde a usměje se.


Miluju v období, kdy nic nestíhám, na chvíli vypnout. Jako když přepnete panenku z tlačítka on, kdy čůrá, pláče a piští mamaaaa mamaaaa, do tlačítka off. Klid. Alespoň do té doby, než malé dítě (které se obrovsky diví, proč má panenka suché plenečky) nenajde mačkátko.

Taky máte někdy pocit, že jsou dny tak krátké? Mám ve svém pomyslném TO DO LISTU zase bambilion věcí, co musím udělat a prostě není kdy! Možná by nebylo od věci nastudovat time management. A taky sepsat je, zveřejnit a nechat se od Vás hlídat, jestli to mám hotovo!

Ale stejně, ani po napsání tohoto článku, opravdu nechápu toho, kdo si dává tu práci a všechny moje hodinky pořád přetáčí o takových pár hodin napřed. Dokonce se mi hacknul na počítač a i tam to má nějak ošéfované. To jsou mi divné srandičky!

2 komentáře

  1. pekne jsi to napsala :) kdyby tam nebyla rec o michanych vajickach a kakau (coz jsou dve veci, ktere doopravdy nesnasim), ten prvni odstavec by byl uplne dokonaly ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji. Bohužel znáš to, sto lidí, sto chutí:)
    Pěkný zbytek večera!

    OdpovědětVymazat