beautiful blogs #1

ze stránek http://vol25.typepad.com
Já se Vám klidně přiznám, že z cizích blogů čerpám inspiraci na ten svůj. A nejen na svůj blog. Klidně udělám sešit, podle HOW TO DO, který tuhle najdu  na nějakých stránkách. Nabízí mi to STEP BY STEP a já to přijmu (říká a třetí rukou stříhá papír a čtvrtou míchá štětec v Herkulesu) A vím, že ať si to teď čte kdokoliv, tak má určitě stejnou radost jako já, když najde nějaký skvělý blog. Který se sám čte, na jehož obrázky se tak krásně kouká a který Vás díky svému nádhernému designu nahlodá tak dokonale, že Vám najednou přijde Váš blog jako malé hloupé nic malé hloupé holky. Co pak víc říct než "Achjo!"

V tomhle ohledu mě napadlo, že bych se mohla dělit o nádherné blogy, které cestou potkám. Každý z nás má v rukávu určitě nějakou zastrčenou stránku, o kterém drtivá většina jeho čtenářstva nemá ani potuchy, ale je naprosto jasné, že si ho zamilují stejně tak jako on sám. Dneska jsem si vybrala Jessicu a její stránky Vol.25. Je prostě úžasná, co víc k tomu dodat. Už jen ten odkaz „about“ na vás vychrlí tak krásný obrázek a tak pěkně utvořené resumé, co má ráda a kdo to vlastně je. Přiznávám se, že si extra nepočtu (a to prý anglicky umí každý), ale mě by stačilo i koukání. Zbytek já si klidně domyslím.
A co Vy? Jaký je Váš oblíbený blog? Kde čerpáte inspiraci? Komu závidíte?

(na pravé straně je ikona (s názvem beautiful blogs), na kterou stačí kliknout a uvidíte všechny články pod tímto štítkem krásně pohromadě. Klidně si ji ukradněte, vložte na svůj blog a inspirujte se k podobným tipům, na jaký blogový gauč se na chvíli pohodlně svalit!)

7 komentářů

 1. moc díky za tvuj milý komentář u mě:))mě se tvůj blog náhodou moc líbí:))Jo a jinaksem právě čerstvá prvnačka na střední:D

  OdpovědětVymazat
 2. Kráásný blog, rozkošný! :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Barbu, děkuji taky za milý komentář:) A dodatečně: Tfuj tfuj tfuj, ať se ve škole daří a ať Tě baví! (když tě baví, jde to pak o poznání snáz)
  Ej džej, přesně tak! Je rozkošný:)

  OdpovědětVymazat
 4. co se tyce designu, nejradeji mam blogy svatebnich fotografu, treba
  http://www.maxwangerblog.com/
  http://simplybloomphotography.com/blog/
  http://cheninboutwell.com/
  http://www.oncewed.com/
  ...
  vzdycky se na nich krasne inspiruju :)

  OdpovědětVymazat
 5. Zu, svatební fotografové jsou báječní! Já mám ráda i svatební blogy, kde jsou i návody na DIY. Hned, jak budu mít chvíli, kouknu se na ty tvoje:) děkuji:)

  OdpovědětVymazat
 6. mně vykouzlil úsměv na tváři tvůj blog:)

  OdpovědětVymazat