Tmavě šedé žinylkové křeslo MICADONI Greta

17 067 

Popis produktu

Elegantní interpretace klasiky! Křeslo Greta se vyznačuje nízkým a robustním sezením, které zajišťuje maximální pohodlí. Žinylková tkanina je vyrobena ze třpytivých vláken, které v závislosti na osvětlení vytváří efekt stínování. Látka Melody je vysoce odolná proti oděru, což zaručuje, že sezení si zachová svůj krásný vzhled po řadu let. Kolekce Greta zahrnuje nejen křeslo, ale i rohové či klasické pohovky. Díky rozmanitosti této kolekce si můžete vytvořit kompletní sestavu obývacího pokoje ve skandinávském, minimalistickém či vintage stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_ARM_179_F1_GRETA6 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty