Světle šedá žinylková dvoumístná pohovka MICADONI Greta 170 cm

23 068 

Popis produktu

Elegantní interpretace klasiky! Dvoumístná pohovka Greta se vyznačuje nízkým a robustním sezením, které zajišťuje maximální pohodlí. Žinylková tkanina je vyrobena ze třpytivých vláken, které v závislosti na osvětlení vytváří efekt stínování. Látka Melody je vysoce odolná proti oděru, což zaručuje, že sezení si zachová svůj krásný vzhled po řadu let. Kolekce Greta zahrnuje nejen rohové a klasické pohovky, ale i křeslo či podnožky. Díky rozmanitosti této kolekce si můžete vytvořit kompletní sestavu obývacího pokoje ve skandinávském, minimalistickém či vintage stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_2S_179_F1_GRETA2 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty