Hnědá dvoumístná rozkládací pohovka Karup Design Beat 162 cm

16 661 

Popis produktu

Dvoumístná rozkládací pohovka Beat značky Karup Design se stane vaším oblíbeným společníkem pro filmové večery. Jednoduchým pohybem se elegantní pohovka promění na praktické lůžko. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 12 cm vysokou futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4 cm pěnu. Praktickým detailem této pohovky jsou opěrky, které snadno sklopíte a vytvoříte tak postel například pro vašeho hosta. Beat se skvěle hodí do skandinávsky laděných domovů. Představuje skvělé řešení především pro menší interiéry, kde oceníte další místo na spaní. Vybrat si můžete z široké škály barev.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

Pozn.: Součástí pohovky jsou dva polštáře. 

 

Katalogové číslo: 111101759 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty