CXL by Christian Lacroix Modrá sametová rohová pohovka CXL Naima 316 cm, pravá

71 493 

Popis produktu

Rohová pohovka Naima nabízí tradiční styl s moderním nádechem, díky sedákům v podobě polštářů. Ladné sametové čalouněníhladkým a lesklým povrchem vnese do vašeho obývacího pokoje nádech luxusu. Sezení je vhodné i do domácnosti s mazlíčky, jelikož látka obsahuje technologii Petproof. Navíc se vyznačuje vysokou odolností proti oděru a nese certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. K pohovce je možné přikoupit další produktykolekce Naima a vytvořit si tak sedací soupravukterou doporučujeme kombinovat s konferenčními stolky různých rozměrů či tvarů. Pohodlně se usaďte do pohovky, která se stane hlavním bodem vašeho interiéru!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit pohovku měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: CXL_RC_121_F1_NAIMA5 Kategorie: , , ,

Související produkty