CXL by Christian Lacroix Černá sametová čtyřmístná pohovka CXL Charles 302 cm

48 370 

Popis produktu

Čtyřmístná pohovka Charles působí sofistikovaně a zároveň útulně. Čisté a zaoblené linie jsou čalouněny originální sametovou tkaninou, která se od ostatních liší viditelnou strukturou. Na první pohled vás zaujme decentním leskem a měkkým provedením. V nabídce je v široké škále neutrálních barev, které umožní snadné sladění pohovky do minimalisticky, rustikálně či skandinávsky laděných obývacích pokojů. K pohovce je možné přikoupit další produkty z kolekce Charles a vytvořit si tak nimi příjemné posezení podle svých představ.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit pohovku měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: CXL_4S_120_F1_CHARLES5 Kategorie: , , ,

Související produkty