O blogu Silvi Design

O Silvi

Jsem obyčejná holka, která miluje svého muže, malou Káju, psaní, všemožné zápisníky, propisky a diáře, hezké doplňky do bytu, přírodní kosmetiku a procházky parkem, kde se zelenají stromy a lítá naše dcera. ♥

Když jsem byla mladší, chtěla jsem být novinářka. Díky mnoha krásným příležitostem se mi to částečně podařilo a i nyní, na rodičovské dovolené, se snažím zůstat aktivní a psát, protože skrze písmena mi jdou vyjádřit pocity daleko lépe než naživo. Vlastně naživo jsem docela mizerný společník, ale to si nechejte pro sebe. :)

O blogu SILVI Design

Blog SILVI Design je mou srdeční záležitostí! ♥ Začala jsem ho psát z nutkavé potřeby sdílet vše, co je mému srdci blízké. Dnes - po mnoha letech od založení - je krásné a dojemné vidět tu cestu a vzpomínat na životní etapy, ve kterých jsem některé články napsala. Je to taková malá kronika!

Na blogu najdete užitečné návody na blog, nejrůznější inspirace do interiéru i na zápisníky, tipy na plánování i krátké motivační články, které pomohou nakopnout váš život tím správným směrem!

Sociální sítě

K zastižení jsem na Facebooku, obrázky můžete vidět na mém Instagramu, inspiraci najít na Pinterestu a všechny články na blogu sledovat přes Bloglovin.

A pokud byste mi chtěli napsat nějaký pěkný e-mail nebo mě třeba jen pozdravit, můj e-mail je designsilvi@gmail.com. Už teď se těším na vaše zprávy! ♥