Nový seriál | Podnikavé mámy

Autorkou fotky je Tatiana Syriková

Tuto myšlenku mám v hlavě dlouho a konečně dozrál ten správný čas! A myslím, že načasování je to vlastně úplně dokonalé. Z názvu článku už je vám možná jasné, o co jde, ale stejně vám to trochu přiblížím :)

Rozhodla jsem se, že vás budu pravidelně seznamovat s podnikavými maminkami, které se rozhodly prorazit na trh se svou značkou. A to i přesto, že jsou na mateřské dovolené, nebo mají doma veselo s (před)školáčky.

Celý seriál bude postavený formou rozhovoru, kde se dozvíte, jaké byly začátky podnikání, co pro ně bylo při založení nejtěžší nebo co je baví na této práci úplně ze všeho nejvíc. Pokusíme se spolu nahlédnout i pod pokličku, jak se vyrábí produkty, jak podnikání skloubit s rodičovstvím a co by doporučily ostatním maminkám, které také chtějí podnikat. Samozřejmě nebudou chybět fotky a snad i něco pro vás! ♡

Já si troufám tvrdit, že se máte na co těšit. Na inspirativní ženy, krásné lokální značky a příval inspirace. Té není nikdy dost! A pokud jste takovou podnikavou mámou, nebo byste ráda viděla v tomto seriálu někoho konkrétního, dejte mi tip do komentáře nebo mi napište e-mail!

2 komentáře