SOUTĚŽ | Sada Filofax pro jednu z vás ♥

...protože jste jedinečné. A zasloužíte něco opravdu jedinečného.
Zvlášť když máte před sebou tento krásný rok!

O mé spolupráci se značkou Filofax už jsem vám psala několikrát. Je vážné milé mít za sebou takové jméno. Nejenom že mám možnost testovat některé jejich produkty, což je pro mě velká čest a radost zároveň, ale také mohu občas potěšit i vás. A tentokrát to bude opravdu něco výjimečného, co jen tak nenajdete.Speciální dárková sada Notebooku Filofax Patterns s deskami v dekoru mramoru s gumovacím perem v metalickém odstínu je totiž opravdu něco! Když mi o ní Radim, zástupce společnosti pro Českou republiku, vyprávěl a nakonec z něj vypadlo, že by mi ji rád daroval do soutěže, na pět sekund se mi zastavil dech!

Protože tak trochu vím, co jednu z vás čeká. Produkty Filofax jsem ještě donedávna míjela. A naprosto rozumím, proč jste si třeba taky ještě něco nepořídily. Jenže mohu s čistým svědomím říct, že ty peníze za to stojí, a kdybych se rozhodovala, zda si koupit jeden pořádný zápisník nebo deset obyčejných, zvolím první variantu.


A to ještě nevíte všechno.
Tato dárková sada je u nás jediná svého druhu! Nikdo jiný ji v ČR nemá a ani mít nebude. 💛
Nikdy totiž nebyla puštěna do prodeje. Je připravena pouze a jen pro šťastného výherce!

Pojďme si blíže představit, co vás přesně v této sadě čeká. ↓

Notebook Patterns Marble ve formátu A5

Tyto zápisníky využívám už půl roku a jsou báječné. Stále dobře vypadají, papíry jsou kvalitní a díky chytré konstrukci si můžu listy jednoduše přidávat, odebírat či přemisťovat dle libosti. Jednotlivé oblasti mám odděleny rozřazovači, takže hned vím, kde mám jaké poznámky a nemusím zdlouhavě listovat. Dekor mramoru se opravdu věrně podobá své předloze, takže máte pocit, že na stole vám leží malé umělecké dílo.

Filofax Clipbook v barvě Rose Gold


Gumovací pera jsou na trhu už docela dlouho, ale jejich vzhled trochu klopýtal za funkčností. Proto jsem kvitovala s vděkem, když značka Filofax představila prémiová gumovací pera Filofax Clipbook. A to, které je součástí dárkové sady, je spíše šperkem než psací potřebou. Jednoduchý otočný mechanismus, černá náplň a to nejlepší – speciální gumovací hrot, díky kterému bude konec nevzhlednému škrtání ve vašem zápisníku.

Soutěžní otázka:

Co vás nejvíce baví na klasických papírových zápisnících?
Soutěž je určena pro všechny čtenáře z České republiky, kteří odpoví na soutěžní otázku a uvedou do komentáře svou platnou e-mailovou adresu. Bohužel nezasílám do zahraničí.

Soutěž trvá do 27. ledna 2019. Poté bude náhodně vybrán výherce a zveřejněn na tomto místě. Zároveň ho budu kontaktovat na e-mail uvedený v soutěžním komentáři, abychom se dohodli na zaslání výhry.

💛 Soutěž ukončena. Výhercem se stává komentující Karin_Kim55💛 

Nevyhrály jste? Udělejte si radost samy :)

Pokud vás produkty této značky zaujaly, nakoukněte na e-shop Filofax. Kromě Notebooků a gumovacích per Clipbook na vás čekají další zápisníky i diáře v mnoha velikostech a dekorech. Není čas udělat si radost?
Sponzorem této soutěže je značka Filofax.

108 komentářů

 1. Baví mě na nich ta možnost, že si je každý může ozdobit, strukturovat, navrhnout podle svého. Není předem dán žádný systém, člověk se opravdu SNAŽÍ, dá si práci s každým nadpisem, protože je to snažení, které baví. :) A samozřejmě vůně nově zakoupeného papírnického produktu je nevysvětlitelná. Někdo by už měl vymyslet svíčku, která bude vonět jako papír. :)
  friedlova.ma@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Baví mě to, že každá stránka může být úplně jiná. Když mi nevyhovuje systém kterým jsem začala, můžu ho další týden/měsíc změnit. Můžu přidávat různé stránky a boxíky jak se mi chce, podle toho, co si chci zrovna napsat.
  eliskachylikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Je to psaní rukou, kterého se nikdy nevzdám! Otisk mého vlastního já :-). A pak je pro mě relax ten čas strávený s papírem, oddych po celodenním dni v jednom kole :-).
  zuzajangl@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Baví mě hlavně to, že si ho můžu psát jak chci. V počítači mám předem daná písma a celkově se tam nedá tak pěkně vyzdobovat text a to mi nevyhovuje, protože si ráda všechno dělám po svým. Dodnes si píši poznámky z prednaeek raději do sešitu nebo zápisníku. Strašně ráda si text různě barevne podtrhávám a vyzdobuji 😊Denisanovakova94@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Mě baví ta možnost kreativního vybití. Nic mi nedělá větší radost než povedená stránka v diáři nebo jiný kreativní počin. :) Navíc ráda píšu rukou, takže diáře jsou taková milá možnost, jak si uchovat trochu toho manuálna ve světě počítačů... :)
  komi6@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 6. že nikdy nebudu mít všechny 😂 a stále je co objevovat. Navíc v každém můžu mít to co zrovna potřebuji. A pojmout každý trochu jinak (myslím ve zdobení). Produkty od filofaxu jsou zkrátka klenoty a podobně jako s tetovaním u jednoho nikdy neskončí 😂
  halloaplle@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Baví mě na nich snad vsechno - jsou osobní, mohu do nich psát, kreslit, zdobit, nemusím nabíjet a celkově nic řešit. Ráda si od všech těch elektronických udělátek odpočinu a necham propisku nebo tužku tancovat po papíře. Různé zápisníky a diáře jsou moje 'uchylka' a nedám na ně dopustit. Moc zdravím. Lenka vanilla.cupcake(at)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Baví mě, že můžu mít spoustu různých zápisníků podle toho, na co je zrovna potřebuju. Že si můžu v klidu sednout, bez mobilu a počítače, a jen tak si zapsat cokoliv, co zrovna potřebuji. Je to vlastně taková forma meditace. natsleepwalker@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Jsem staromil, takže místo čtečky knížky, místo počítače zápisník ... �� Navíc ráda maluji různé malůvky a čmáranice a na to je klasický zápisník ideální ��
  veronikadrahovzalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Jeeee to je krasavec! �� Proč papír a psaní? Protože dle mě už začínáme být hodně závislí na mobilech a na tom co do nich ukládáme, tak bych sve tajnůstky chtěla raději svěřovat ručně papíru.��

  Linda.Pukovcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. Krásná soutěž! Na papírových zápisnících mě baví dvě věci. První je, že co píšu ručně, to si mnohem líp pamatuju. Když si něco zadám do online kalendáře a pak spolíhám na notifikace, snáz se mi věci vykouří z hlavy. A samozřejmě druhá věc je to, že si můžu do zápisníku malovat, lepit samolepky a všelijak si to zdobit a kreativně se při tom vyžít.
  dybovamanka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Nejvíc mě to baví, protože ruční psaní je mnohem osobnější než datlování na mobilu nebo na klavesnici PC.. z rukopisu jde poznat i momentální nálada..
  kaaacza@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Baví ma chytať ten papier do rúk a jeho vôňa :-)
  Prajem krásny víkend,
  Aďka

  nicolete zavináč azet.sk

  OdpovědětVymazat
 14. Jsem klasik a ručně psané deníky si píši odmalička a od té doby jsem jich popsala již mnoho. Psaní deníků má pro mě jednak relaxační a uklidňující účinek, a druhak je zajímavé si zpětně pročítat, co jsem prožívala třeba několik zpátky. Na chvilku jsem si zkusila zápisky psát na počítači do wordu, ale upustila jsem od toho, není to ono.
  Barča
  barbora.balakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Baví mě ta opravdovost papíru a hodiny v papírnictví :) katerina.hiclova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Na papirovem zapisniku me bavi jednak to, ze si muzu vybrat design, typ papiru, jestli je linkovany atd. a jednak ten pocit, ze skutecne neco pisu a vidim cerne na bilem a zpetne se na to muzu podivat.
  luzzie.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. určitě variabilnost a možnost pesronalizace. že si můžu dokoupit lepíky podle svého vkusu, malovat a všelijak si diář doplňovat. taky možnost práce s textem je tam naprosto neomezená. to prostě udělat v elektronické verzi nejde. především nejde získat ten zážitek z malování a psaní vůbec, který alespoň já vnímám :)
  kat.safarikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Líbí se mi, že je to prostě čistě osobní - moje písmo (které má skoro každý problém přečíst :-)), moje zdobení, malůvky, plánky :-). ssimka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Baví mě psaní obyčejným perem, fixy nebo štětci. Miluji, když si můžu vlastní zápisník nebo diář ozdobit všemožnými malůvkami, ozdobit washi páskami nebo samolepkami. *w*
  karin.kim55@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Miluju krasopsaní, kreslení a zdobení každého dne v měsíci. Diář je pro mě deníkem, vzpomínkami. Ohlédnutím za krásnými i smutnými dny i zážitky. A v dnešní době virtuální reality, internetu a sociálních síti si psaní rukou užívám ještě více. A navíc - tištěný deník mi žádný hacker neukradne ❤️

  OdpovědětVymazat
 21. Jsem na to trošku staromódní a nostalgická. Papírový diář mě baví ,protože ráda píšu krásným perem ,zachycuje mou náladu v době zapisování i emoce ze zapisované věci . Mohu si ho schovat a zpětně prohlížet , dokáže posloužit i jinak ,než jen diář , pro mě i lidé s papírovým diářem působí důvěryhodnější a hlavně se nikdy nevybijí baterky ,je stále k dispozici . Mohla bych psát dál a dál :-)
  Snad budu mít tentokrát štěstí .Diář je nádherný a to, že je jedinečný z něj dělá poklad ,který bych si přála .
  Jana Budková
  Janca.dv@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 22. já si v něm ráda listuju a vidím hned všechny mé poznámky, navíc poznámkový blok nikdy nemá vybitou baterku :) hhranolkakatka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Bavi me si je barevne zdobit, vlepovat obrázky, fotky, samolepky, stitky. Usporadat si ho tak, jak chci a nedrzet se daneho vzoru. Libi se mi moje pismo, které je pokazde jine a uplne se lisi od pisma z pocitace.

  zanetie@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Na papírových zápisnících miluji pestrobarevnost psaní, možnost používat barvy, vůni stránek, malůvky na okrajích. Miluji, když si můžu věci zapisovat a škrtat. A jak se říká, papír snese všechno, absolutně bych nezvládla online zápisníky, chci žít více v offline světě a tam funguje papír. petra.bogarova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Vůně papíru, možnost listování, zdobení.

  OdpovědětVymazat
 26. Nejvíc miluji, když splním úkol nebo nějakou schůzku, proškrám jej různými barvami, dle těžkosti splnění. Miluji zdobení a dále, že nemusím se
  strachovat, jestli se mi "nevybije" ⬆️

  teodor.hardee@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. signál mám všude, a když jsem nervózní tak můžu malovat kytičky :D hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Papírové deníky mám ráda, protože mám absolutní jistotu, že se mi nikdy nevybije. Můžu si ho kdykoliv kamkoliv vzít s sebou na cesty. :-)

  Mart.kalinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Moc ráda píšu,ne na pc ani na mobilu,ale pěkně obyčejnou tužkou nebo propiskou!!!!
  tetazlata@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Poznamky mam vsude u sebe, mobil se muze vybit ztratit, udaje smazat,navic moc rada pisi marky.duskova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Miluji prázdné listy. Nepopsaný blok je proste krásný :-) Ale neuzitecný. Tím, že je nepopsaný a já ho můžu ozdobil/neozdobit, psát/malovat/lepit...je proste kus mě.
  Barthova.m@email.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Krásné nedělní ráno, na papírových diářích a zápisnících je krásné to, že je člověk může mít pořád u sebe a dokonce v dnešní hektické době nemusí řešit připojení na wifi a google kalendář. Jako maminka na mateřské diáře oceňuji, neboť si do nich aktivně zapisuji pokroky miminka, schůzky a kontroly u pediatra. Navíc miluji vůni nových diářů, je to stejné jako s knihami, nikdy se jich nenabažím. petra.ferencikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Baví mě už jenom jenom ta možnost psát rukou, pro mě, pro člověka co neumí psát čitelně je to celkově výzva a trénink psát "kultivovaně", nebo alespoň v rámci možností ať to po sobě přečtu. Miluji i to, že si do něj můžu psát, lepit fotky, nálepky, kreslit, je to prostě celé na mě a žádný takový už nikdy nevznikne, sice složky mohou být stejné, ale obsah se liší podle každého znás a každý jsme originál. Kdybychom dali vedle sebe 10 stejných zápisníků, pokaždé by to bylo zcela jiné (marketa.davidova.infotech@seznam.cz).

  OdpovědětVymazat
 34. Ráda píšu rukou, baví mě to a ráda se na psací písmo dívám, ráda ho čtu. Když se ještě zapisuje do krásného diáře a obsah není úplně blbý, je to nádhera :)
  (iivanar@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 35. Každý nový zápisník je pro mě začátkem nového příběhu a dobrodružství. Těším se na každou příležitost do zápisníku něco zapsat. A když se pak vracím ke svým už starším zápiskům, je to jako objevit poklad, mít možnost číst originály dávných legend, rukopisy slavných klasiků, ale přitom je to jen pohled do mé nedávné minulosti a já si v tu chvíli případám důležitě, že takové zápisky ze své historie mám, jak kdybych byla nějaká královna, která se svým životem zapisuje do historie svého národa... Prostě práci se zápisníky považuji za vysoce povznášející ��
  drakalexan@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 36. Na papírových zápisních mě baví, že to co do nich napíšu já nebo moji blízcí, tak je pro mě osobní vzpomínkou. Doteď mám schované lístky popsané mými rodiči, kteří už mi nyní nic napsat nemohou...
  salomounovaj@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Na papírových zápisnících mě baví vše...je to takový můj hmatatelný deník, kde si zapisuji vše potřebné, někde si i něco nakreslím, vybarvím či vlepím lístek, vstupenku. Když si prolistuji starší zápisníky, tak se usmívám nad některými poznámkami :-)
  A co se mi líbí, tak vůně papíru :-)
  minonnka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Na klasických papírových zápisnících mě nejvíce baví ta jednoduchost. Jednoduchost a zároveň originalita vytvořit z toho něco jedinečného a neobvyklého. Přece jen každý si svůj blok představuje trochu jinak a není nic lepšího začít "od nuly" a dotáhnout to "na sto". Ať už pomocí propisek, tužek, zvýrazňovačů, fixů, washi pásek, samolepek či čehokoliv.

  michaela.sobolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Je to věc, kterou mohu stále nosit sebou a zapisovat si co mě napadne, utvářet si tam textem, obrázky a čímkoliv dalším vzpomínky, ktere si mohu kdykoliv připomenout. Připomenout si vše důležité, dobré či zlé záleží co si chci uchovat. Kouzlo je v tom rozvijeni kreativity při zapisovani a zdobení a kreslení. Zkratka je to super❤

  Balluusta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Nejvíce mě baví to, že mají všemožné využití a člověk si je může různě “vytunit” - lze z nich udělat diář, sešit na recepty, kreslící nebo poznámkový zápisník,památník..jsou neskutečně variabilní a to mě baví, každej si najde nějakej, kterej k k němu sedí a jestli ne, kreativitě se meze nekladou... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapomněla jsem v zápalu psaní připojit můj email :D klarasilovska@gmail.com

   Vymazat
 41. Papír je pro mou zmatenou mysl prostě láska. Potřebuji si při poradách kreslit grafy, obrázky a taky čmáranice při telefonování. Když mám zápisky na papíře, lépe se mi v nich hledá a orientuje, protože si každou informaci udělám tak výraznou, jak je důležitá.a hlavně ten pocit, když pero klouže po papíře nic nenahradí 🖤
  Email: ana.z.papiru@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 42. Nejvíc mě na papírových sešitech, notesech, diářích baví rekapitulovat:) Ve čtvrtém ročníků na střední jsem měla dva notesy. Jeden na přepisování látky a druhý na poznámky, úkoly, myšlenky. Před týdnem jsem je otevřela a vyvalila se na mě pořádná dávka vzpomínek a pocitů, které jsem před maturitou prožívala (a že jich nebylo málo :D). Podle mě je papír něco posvátného a v dnešní době i vzácného (vzhledem k životnímu prostředí). Věřím tomu, že kdybych si vše zapisovala elektronicky, nebude to pro mě mít tak hluboký význam jako když si vše sepíšu na papír.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Málem jsem během toho zamyšlení zapomněla na mail :D natalii.dankova@gmail.com

   Vymazat
 43. Mám ráda různé výtvarné techniky, kreslení, malování, lettering, ale mám na ně velmi málo času. Zápisníky používám hlavně jako diáře na techniku BUJO, protože tím, že je to diář, který potřebuju, tak si minimálně jednou týdně najdu čas, abych něco vytvořila. Na papírových zápisnících mě baví hlavně papír samotný jako materiál, který je pro mě fascinující, každý má jinou strukturu, gramáž, vůni. A samozřejmě miluji také zpětné listování zápisníkem, kdy se člověk vybaví všechny vzpomínky na cestování, ale i všední dny. :-) koukalova.lucka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 44. Mám ráda staré časy, takže klasické zapisování všeho. Bullet journal, deníkování, psaní různých seznamů, jako které knihy přečtu, co vytvořím... Miluji i psaní perem a inkoustem. Baví mě do deníků zapisovat svoje myšlenky a přemýšlet, kam se posune můj život. Papír je láska :-). kammen40@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Na zapisnicich ruzneho druhu me bavi ta kreativita - muzete malovat, psat, vyrabet. Kdyby mi nekdo rekl, ze na papir muzu jen psat, nebavilo by me to. Rada pisu, maluju a tvorim a zapisniky nebo diare jsou k tomu idealni.

  Lucka.Mensikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Na papírových zápisnících mě nejvíc baví, že nemůžou zmizet např. nechtěnou odinstalací něčeho a nejdou omylem nahrát na internet :)

  andrea@vysvobozena.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Je to naprosto kouzelné. Mám ráda moderní technologie jako mobilní telefon atd. ale stejně nejraději si vše zapisuji na papírky, do diáře, mám to prostě radši :) hrozně ráda používám různé barvy, vybarvuji si, kreslím si hlavně během toho když cestuji :) Papír má naprosto úžasné kouzlo, které uklidňuje a to v různých podobách - knihy, zápisníky, deníky,.... :)
  va.lucinka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. První je vůně :D mám to stejně jako u knížek. Další je možnost kreativity a když je diář/blok krásný sám o sobě a já mám zrovna období útlumu a nejsem tak kreativní, nevadí, protože dělá parádu sám o sobě. Ikdyž jsem online člověk, prostě na diáře nedám dopustit. katerinalinkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Baví mě na nich desky. Kolikrát strávim v papírnictví hodinu než se pro nějaký rozhodnu :D

  muciki41@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Bavi me to ze si do nich muzu muzu psat a kreslit jak chci ikdyby to bylo kolmo k radkum zadny program mi to nezakaze. Bavi me ten otisk, psani vlastní rukou.
  Je to proste srdcova zalezitost ale fo je nejlepsi je ze sse vam nemuzou z niceho nic vypnout a vas zapis nezmizi do nikam protoze ho pocitac neulozil.
  Tak snadno se neda zmacknout delete a to ma sve kouzlo. ♥

  lenka.blahova.5@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. Baví mě na nich ta jejich jedinečnost a osobitost kazdého kousku a každé stránky, kterou si sama vymazlím a vytvořím podle sebe. Oproti elektrickým protějškům se z nich dá daleko víc vyčíst a vycítit...
  PatockovaVeronika@email.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Nejvíce mě baví, když si je můžu zpětně prohlížet a zjišťovat, jaké byly moje plány a sny a jestli se něco z nich vyplnilo... nejlépe zachumlaná v dece s teplým zeleným čajem :) petrulka.1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Jůůů ❤️ Je nádherný �� Zápisníky miluju proto, že člověk není vázán žádnou moderní technikou. Stačí tužka, barevné propisky nebo někajé ozdoby a nejen že si člověk zapíše zrovna to, na co by nerad zapomenul, ale na papíře se dá vykouzlit moment, který v tu chvíli prožíváte a také se nemusíte bát, že může dojít ke smazání jako právě u zmiňované techniky. Zápisníky a diáře mají své kouzlo. A kor ty od Filofaxu ❤️

  veronika.souskova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 54. Užívám si vybírat design, když se mi líbí, koupím ho...tak se mi stává, že se mi jich v jednu chvíli sejde hned několik. Naštěstí chodím na vysokou, takže je stíhám všechny zužitkovat na poznámky. Ty nejhezčí si pak schovávám na své poznámky, pocity a přání :) jana.pedmu@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Baví mě možnost být sama sebou. To, že si můžu hlídat krasopísmo ale taky nemusím. Poznámky načmárané dozadu narychlo nemusí nikomu dávat smysl. Taky miluju fyzický dotek papíru, proto i láska ke knihám. Ale především... Najít starý diář/zápisník třeba po deseti letech, to je nenahraditelný pocit. barbora.zuzana.pokorna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. Písmenka a čísílka mě živí,co je psáno-to je dáno..pc nemohu mít všude...telefon...volá klient...kam to rychle napsat???...ano, správně do svého milovaného diáře..občas si myslím,že můj diář o mně ví víc než partner...zná moje tajemství a umí mlčet:-) - loxina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 57. Na papirovych zapisnicich me nejvice bavi, jak se v nich muzu kreativne vyradit. Navrhnu si sama skladbu stranky, nadepisu kaligrafickou fixou, ci natisknu nazvy dnu, mesicu, vse ve velikosti podle sebe. Vse doplnim o tematicke maluvky tematicky podle mesice a pridam krasne nalepky. Diar mi slouzi tudiz nejen k prehledu aktivit, ale i jako vecerni terapie a umelecke vyradeni ��
  Pokud bych mela to stesti, muj email je b.arnicanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 58. Že mi zůstanou jakou vzpomínka. Mám všechny svoje díře od střední a ráda si v nich občas melancholicky listuji a vzpomínám :-).
  a.pocepicka@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Pro mě jsou papírové zápisníky obrovským pomocníkem a nedovedu si bez nich život představit - nákupní seznamy, vzkazy pro děti, myšlenky, na co nesmím zapomenout, a spousta dalšího. Nejvíc ale mě baví, že si do nich můžu cokoliv napsat, namalovat, nalepit, jakkoliv vyzdobit a to pro mě znamená obrovský relax a odpočinek od všedních starostí. Výborně si tím čistím hlavu.

  OdpovědětVymazat
 60. Baví mě, že ho mohu udělat podle svého do poslední tečky. A hlavně mě to baví a je to super relax.
  claretus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Ach, to je tak krásný! Na papírových zapisnicich se mi líbí ten fakt, že všechno můžu jasně vidět bez toho, aniž bych na něco klikala. Že to je velký a tak rozmanitý, jak si to udělám, takže můžu dát prostor své kreativitě a vypadají krásně! Je to takový módní doplněk ;) :D
  Cajikuk@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 62. Miluju tu vůni papíru,když si můžu zalistovat v vzpomínkách a zapisovat všechny své tuzby a sny
  kofila.ad.ad@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 63. Mám ráda, když si mohu své zážitky zaznamenat a opakovaně se k nim vracet. Nic se nevyrovná papíru a obyčejné tužce, propisce ... Nádhery, krásný pocit. Monci@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Od malička miluji tužky, papíry a sešity. A co mě nejvíc baví na papírovém zápísníku? Mám ráda papír a otáčení listů, mám všechno přehledně před sebou a můžu si vše upravit podle sebe a můžu využít můj oblíbený lettering. Je to každodenní pomocník v práci a v osobním životě. Co si nezapíšu, to nevím. A kroužkové zápisníky jsou skvělé, lze je upravovat a přidávat a ubírat a i když jsou "nekonečné" stále si kupuji nové :-)
  vendulazavadakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Bavi mě na nich, ze se muzu kreativne vybit - můžu ho barevne zdobit, delat malůvky nebo lepit obrázky, samolepky atd. Líbí se mi ze jim muzu zpetne listovat a zavzpomínat si. Rukou pisi uz snad odmala kdy jsem se naučila psat a doted mě to ješte neomrzelo. Proste ráda zapisuji cokoliv :-)
  dani123@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Ta vůně papíru, textura v ruce, ta hmatatelnost sama o sobě. A pak ta chvilka, kdy vezmu do ruky tužku a píšu, listuju v něm a tvořím něco pěkného :-)
  Landeli@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Na klasických papírových diářích mě baví to, že si k nim můžu vytvořit vztah (k aplikaci to jde asi taky, ale pak člověk připadá sobě i okolí jako cvok) a to, že si diář plně přizpůsobím.
  praevka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. Ta obrovská svoboda při psaní :) tužku a můžu si blok udělat podle svého, co mě zrovna v hlavě napadne, a nechat jen kreslit to, co ruka chce :) proto nemám ráda předtištěné bloky a miluju BuJo.
  elusche@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Ta vůně papíru, mám takovou úchylku. Čuchám i k časopisům a knížkám :D vůni papíru miluju!

  OdpovědětVymazat
 70. Co mě nejvíc baví na papírových zápisnících, hmmmm... jsem trošku 'mimoň', když dojde na papírnické věci, ráda hromadím zápisníky, tužky, nálepky, mám ráda scrapbook i project life, alba mých dětí. Někdy bych ráda měla i papírnictví. Nový zápisník v ruce je svým způsobem událost, většinou jej kupuji ne kvůli potřebě, ale pro radost, pak si jej prohlížím, čuchám k papíru, listuju a přemýšlím, co popíše ty stránky. Máš pravdu v tom, že Filofax zápisníky vypadají nádherně, ale také i v tom, že je přehlížím dost kvůli ceně. Díky Tobě mám diář u sebe a učím se s ním pracovat a dělám mu můj nezapomenutelný otisk. A bylo by to zpekla štěstí, ale třeba k němu přibyde i bráška sešit :)

  OdpovědětVymazat
 71. Papír je prostě papír :-). Já si asi nikdy nezvyknu na diář v mobilu. Potřebuju tu kreativitu okolo. A hlavně pak ty "nezbytné" věcičky jako washi pásky, samolepky... :-).
  wewe@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Možnost zvěčnit vše co mne napadne! Absolutní kreativní “vyblbnutí”, co elektronická podoba skoro nenabídne. Tak jako miluji papírové knihy, miluji i diáře a zápisníky - nikdy je nic nedokáže nahradit.

  marketaprachovska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 73. Co je psaný, to je daný!:) a to me na nich baví..driv me na obycejnych zapisnicich bavil obal, ktery mohl byt pokazde jiný. Teď si dokupuji též filofax, jak obyc papíry ,tak kalendář. Jsem cárací tip, takže zápisník pro me nezbytná nutnost;)
  monika.sebkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Můžu si do něj psát, malovat, škrtat, trhat a nic se mi nesmaže, když se mi ztratí mezi ostatními vecmi v kabelce. Je zkrátka jenom můj a nepodléhá žádnému online světu. Je fajn na chvíli odložit mobil z ruky a vyměnit jej za pero. :) redeba@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Krasny dizajn vona papiera a jedinecny rukopis kazdeho z nas:) krasna sutaz opat
  Emma300@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 76. Protože co je psáno, to je dáno. :) Ale někdy jsou ty zápisníky tak krásné, že je mi až škoda do nich psát. Jako tento. Nádhera!
  Zdraví.
  Lucie
  brutnikita@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Mě nejvíce baví kreativita. Člověk v sobě najde hravost,smysl pro detail, fantazii. Není nic lepšího než se na chvíli odpoutat od uspěchaného světa, stereotypu a načrtnout si vlastní rozvrh týdne/měsíce, nakreslit si nebo zapsat na list co v danou chvíli cítíte. Nalepit fotografii. Já osobně jsem velikou milovnicí diářů a zápisníků, nikdy jsem neměla žádnou elektronickou verzi,protože bych v tom neviděla sebe. Celý rok jsem v zásadě jako pacient v nemocnici a zápisník mi sloužil a slouží i jako takový památník. Potkala jsem inspirativní a milé lidi, mám na ně vzpomínky. Psanou frázi, obrázek, myšlenku či adresu. Psané buďto mnou či oním člověkem.
  Velmi ráda bych vlastnila takto krásný a dokonalý zápisník
  Pokud bych byla já ta šťastná tak email je starmanova.lucie@seznam.cz
  Zdravím všechny <3 Lucka

  OdpovědětVymazat
 78. Baví mě každou stránku kreativně dozdobit, pomalovat, pokreslit. Člověk vtiskne každé stránce svou osobitost, náladu, nápady.. Deníky píšu už několik let a teď vedu "Kroniku" naší rodiny.
  Zdraví, Michaela
  m.navratilova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 79. Na zápisnících mám ráda tu volnost a prostor, který mi dávají. Mohu do nich psát oblíbené recepty, přemýšlet, čím udělám udělám radost svým blízkým, plánovat dovolenou s přítelem, psát si pracovní úkoly, nebo využít při studiu. Mohu do nich psát, kreslit, skicovat, lepit, škrtat, gumovat. Mohu být kreativní. Na stránkách zápisníku mohu být čímkoliv chci být kdykoliv a kdekoliv.
  Pokud by se na mě usmálo štěstí, moc ráda ho vyzkouším a budu používat. michlovaj@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. Nikdy jsem nepřičichla k elektronickému zapisování, stále využívám klasický zápisník, je to pro mě praktičtější, navíc zápisník chytí "kouzlo osobnosti" od svého majitele - zapisovatele. Ráda si do zápisníku maluji, zvýrazňuji, "přehazuji důležitost" z jedné věci na druhou, vracím se ke svým myšlenkovým pochodům. Tenhle je skutečně nádherný.
  terezablog0@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 81. Dobré ráno! Zase taková perlička na blogu, se picnu! Mě na papírových zápisnících nejvíce baví jejich vybírání. Pak už ta kreativita trošku pokulhává, s dvemi dětmi, ale nejvíc teď využíváme klasické školní sešity, kterým uděláme alespoň hezké desky. Obsah už je v rukou pětileté. Někdy jej stihne pomalovat za jediný den a říká mu kniha, jindy jej vozime hodně dlouho s sebou a přemýšlí pečlivě, co na další stranku namaluje. Filofax u nás doma by dostal zámek, jinak by se mohlo stát, že dostane velmi velmi barevný obsah 😁 (momentálně období vesmíru, planet a meteoritů).
  Mějte hezký den v Opave! Lucka
  svetlusenka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 82. Bavi me hlavne to samotne psani rukou...na materske s malym ditetem moc prilezitosti jen tak neco napsat neni a na uradech se clovek vetsinou jen podepisuje:-) Proto mam vselijake denicky, diare,sesitky,kde si proste pisu,co me napadne,co bych si prala,co je potreba udelat,koupit atd.

  OdpovědětVymazat
 83. No to je jasný - můžu ho chytit, hladit, ohmatat, prolistovat, přivonět, pomazlit - baví mě nejvíc asi ten smyslový prožitek. Tohle elektronika nikdy nenabídne. Díkybohu za papírovou klasiku! Dearheart@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Na papírových zápisnících mě nejvíc baví ta široká škála jejích druhů a není to jen o vzhledu, ale typu papírů, velikostí, vazeb....jsem milovnicí zápisníků. Mám jich hned několik, jeden používám na práci, jeden je na trénování letteringu, další používám k psaní svých snů....atd atd...děkuji za ně :)
  krystovamartina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Nejraději na zápisnících mam to, že dokážou vnuknout život jakékoliv nasi myšlence ����

  Martina.dushek@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 86. Píšu kaligrafickým perem, miluju inkoust, a to s online diářem nejde dohromady. A v zápisníku se dá ke všemu vrátit, plánovat i vzpomínat. Díky za inspiraci a za soutěž! Zu (zuad_seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 87. Nejvíc mě baví psát...cokoliv - události, úkoly, pocity, citáty, nápady...a pak zdobit, dokreslovat. Na konci roku hodnotit, listovat a vzpomínat.
  Kristyna.n71@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 88. Baví mě to listování, hledání, vpisování, škrtání, malůvky a úplně na začátku vybírání toho nej kousku :)
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Baví mě, že můžu aspoň někdy psát rukou a taky listovat a prohlížet si staré zápisky. Někdy je to i skoro jako deníček. Klasický diář má zkrátka svoje kouzlo, kam se hrabou smartphone nebo počítač! ;-) jelh@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Baví mě, že si celý diář můžu sama kreativně dozdobit, psát, lepit samolepky...A také zbožňuji tu vůni papíru. :) E-mail: veronika2motyckova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Baví mě na nich ta možnost psát rukou. Libovolně si čmárat, kreslit, tvořit. Možnost brát si zápisník všude s sebou. :)

  michala.peluchova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 92. Baví mě na nich všechno :D Dávám si zákaz vstupu do papírnictví, protože nejsem schopná odejít bez bloku, tužky, samolepek ... je to mor :D
  balkova.lucka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 93. Návštěvě papírnictví se snažím vyhýbat. Vždy se tam zaseknu a hodně utratím. Papír miluji, vůni papírových knih potřebuji, ale papírový diář se učím používat. A baví mě to.
  d_cerna@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Baví mě na nich objevovat nové designy, tvary, nápady. Zápisníky jsou vlastně taková moje umělecká sbírka (do které tedy občas píšu). Doufám, že to mí dědicové jednou docení :D
  alena.nowak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 95. Dobrý den. Děkuji za možnost soutěžit o nádhernou věc. Dávám přednost klasice, mám ráda psací písmo, takže zápisník jedině papírový :-) broscho@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 96. Co mě nejvíce baví na klasických papírových zápisnících?
  Ta možnost si prolistovat svoje poznámky, pokud si k textu potřebuji nakreslit nějaký obrázek mám možnost, pokud chci něco zvýraznit můžu. Ve světě tabletů, mobilů a počítačů se ráda vracím k papíru, ten se vám přeci jen nevybije když ho nejvíc potřebujete! :D

  Karollbenkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 97. Nejvic mě asi baví skrkani, cmarani, kreslení, lepení různých fotek, zdobení samolepkami a mohla bych pokračovat :)

  Kristina.pavickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Na papírových zapisnicich miluji papir samotný,mám ráda psaní rukou, už od mala. Zápisník je ma soukromá kniha, kterou si každý rok vyberu a sama napíšu. Miluji plánování krátce, je to pro mě kreativita především,sdílení plánů, myšlenek. I vzpomínat mohu a divat se zpětně, vracet se jako k dobré knížce. To jsou pro mě papírové zapisniky.sofiaolivier@email.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Nejvíce mně baví to,že si ho vytvářím já sama a já rozhoduji o tom,jakou bude mít podobu.Ráda píšu,kreslím,lepím.Mám prostě ráda poznámky psané na papíře.Je to vlastně taková moje vizitka :-),za kterou se nemusím stydět.evaevik11@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 100. Je jich tolik, že má člověk možnost volby a to je na tom to krásné. Můžu si vybrat jak bude vypadat, co do něj nalepím, nakreslím,...napíšu. Papír neumřel :) nogosim@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Určitě láska k papíru, kterou vnímám odjakživa. Baví mě vonět k čistým, nepopsaným listům, stejně tak ke knihám či časopisům. Baví mě jimi listovat, dotýkat se jich, líbí se mi ten kontakt. Své kouzlo mají i popsané listy, ke kterým se ráda vracím a vzpomínám, co jsem řešila v období, kdy jsem je tvořila. Takové listování popsaným zápisníkem mě dokáže zabavit na hodně dlouhou dobu, beru ho do ruky takřka k posvátnou úctou. Zbožňuji chvilky se šálkem kávy, kdy si tvořím to-do listy, seznamy nebo píši do diáře a zamýšlím se nad povinnostmi i radostmi, které mě čekají. Stejně tak miluji rychle načmárané poznámky či popsané lístečky.

  Děkujeme za krásnou soutěž, po Clipbooku toužím už velmi dlouho, uvidíme, zda se na mě usměje štěstí :)

  luteska@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Papírnictví je pro mě něco jako pro ostatní obuv nebo čokoládovna. Práce s papírem mě moc baví už od mala a doprovází mě doteď. Diář abullet journal beru jako formu terapie chvilky pro sebe.
  Jooo a hezkých zápisníku není nikdy dost

  Mejl: staifova.barbora@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 103. Ja som diaroholik a zapisnikoholik;) vzdy si najdem dovod, preco by sa mi novy hodil;) zoznamov, to-do listov nikdy nie je dost a rovnako ani zapisnikov na nich:) barbara.sanyova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 104. Na klasických zápisnících mne nejvíce baví to, že každým zápisem si vytvořím nejen poznámku, ale také vzpomínku na to kde jsem psala či jakou tužkou jsem psala :) Navíc se mi tahy tužkou pamatují o dost lépe než úhozy na klávesnici :) kacka.net7@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 105. Papír je klasika, mám ráda klasické papírové zápisníky hlavně kvůli uchovávání vzpomínek formou diáře, deníčku.. :)
  zdenka.skodova@gmail.com

  OdpovědětVymazat