PLÁNOVÁNÍ | 18měsíční diáře od července 2018

Polovina roku 2018 je skoro za námi. Je neuvěřitelné, že tohle píšu! Vždyť ještě včera jsem pro vás sepisovala přehled diářů na letošní rok. A přitom je to už 7 měsíců od chvíle, co tento článek spatřil světlo světa!

Zdroj: Pexels.com

A protože plánování času je velké téma, jsem si jistá, že ho někdo řeší i v tuto chvíli. Třeba jste to právě vy, kdo se konečně rozhoupal k tomu pořídit si diář. Teď! Uprostřed roku! Cítíte se díky tomu trochu bláznivě? :)

Anebo to je vlastně trochu jinak s vámi. Zjistili jste, že váš současný diář prostě není ten pravý. Je moc velký. Moc malý. Má málo místa na poznámky. Příliš průsvitné stránky. Anebo jste ho stihli polít kávou, když jste ráno spěchali na autobus. To je hned. (zvlášť, pokud máte malé dítě jako já:)

Naštěstí nemusíte  čekat na konec roku nebo se probírat posledními kousky diářů, co zbyly z ledna. Začít plánovat můžete úplně kdykoliv. A obzvlášť polovina roku se k tomu docela nabízí. To proto, že řada značek přichází s 18měsíčními diáři. Začínají v červenci 2018 a končí až v prosinci 2019.


18měsíční diáře 2018 - 2019

Albi

Notoricky známé české diáře s týdenním kalendáriem. Tyto varianty se docela podařily, co myslíte?


Happy Planner

Tyto týdenní plánovače jsou opravdu nádherné! Ani nevím, který bych si vybrala. Máte to stejně?Moleskine

Speciální edice pro milovníky Malého prince a Harryho Pottera. Do jaké skupiny se řadíte vy?


Paperie

Povedené české diáře. Je to pro mě takový malý objev roku. Co na něj říkáte? 


Paperblanks

Diáře Paperblanks jsou takové malé umělecké dílo. Jiná káva než obyčejné černé diáře, co? :)


Petito

Mopsíci prostě vedou. Ty jejich pohledy jsou k zulíbání. No viďte? :)Nedatované diáře

Další variantou jsou diáře bez předtištěného data. To si vyplníte až vy sami. Můžete tak začít plánovat naprosto kdykoliv. Klidně i uprostřed měsíce, když na to přijde. Vybrala jsem devět tipů, které se mi zamlouvají, i když na trhu jich je daleko víc. :)

 1. Carpe diem
 2. Doller
 3. Filofax
 4. Magicky ženská
 5. Momenteeczech
 6. Váš kreativní svět
 7. Paper House
 8. Ročenkomat
 9. Plánovač štěstí (k dostání od 31. 7.)

Další možností, jak se dostat k originálním nedatovaným diářům, je zapátrat na eBay či Aliexpress. Takové plánovače najdete například pod slovním spojením "undated weekly planner". :)
Tento článek není sponzorovaný. 
Veškeré informace zmiňuji z vlastní vůle. 

1 komentář

 1. Já druhým rokem používám Doller a musím říct, že jsem konečně spokojená! Ostatní diáře se mi taky moc libí ale ten doller je jednoduchý a krásny ♥

  allaboutcandyslife

  OdpovědětVymazat