BABY TIP | Milníkové kartičky pro batolata

milníkové kartičky pro batolata

Už je to nějaký ten pátek, kdy jsem vám psala o milníkových kartičkách, které jsem měla připravené pro naši malou koblihu. Mimochodem článek si můžete přečíst tady. Téměř každou z nich už jsme využili a musím říct, že mě moc bavilo zaznamenávat všechny důležité momenty. A to i přesto, že s přibývajícími měsíci bylo poměrně složité udržet kartičku po celou dobu focení v původním stavu. :)Po dovršení prvního roku dcerky mi přišlo líto, že tato krásná tradice už vlastně končí. A tak jsem začala hledat, jestli neexistují nějaké pokračovací milníkové kartičky pro batolátka. A to byl trochu oříšek. Nabídka pro miminka se za tu dobu, kdy jsme milníkové kartičky kupovali, neskutečně rozšířila. Pokud čekáte miminko, rozhodně nakoukněte na Fler.cz a zadejte do vyhledávacího pole "milníkové kartičky". Nebudete vědět, co vybrat dřív! Existují dokonce i upomínkové kartičky určené pro nastávající maminky. :)

milníkové kartičky pro batolata

Jenže pokračovací milníkové kartičky jsou stále nedostatkové zboží. Pořád ne a ne přijít na ty pravé. Dokonce jsem si podala poptávku na Fleru, aby mi je někdo vytvořil, ale nebyla jsem úspěšná. A jakmile jsem to vypustila z hlavy, vyskočila na mě na Instagramu fotka uživatelky ZuzaDesign s černobílými kartičkami. A bylo vymalováno!

milníkové kartičky pro batolata

Zuzana Blîndu pod svou značkou ZuzaDesign nabízí opravdu kouzelné věci. Vkusné tiskoviny na svatbu, krásné bytové doplňky, půvabné drobnosti pro miminko, ale i bohatý sortiment do dětských pokojíčků od jednoduchých plakátů až po vynilové nálepky. Produkty jsou cenově přijatelné, takže si na své přijdete i tehdy, pokud si budete chtít udělat takovou tu malou radost, při které nepadne celá mateřská. :)

Navštivte mě na Instagramu a vyhrajte ♥

Zuzance moc děkuji, že neváhala ani minutu a milníkové kartičky poskytla nejen pro nás, ale i pro jednu z vás. No není úžasná? :) Na mém Instagram účtu si můžete až do 19. dubna zasoutěžit o kartičky pro miminko. Roste vám pod srdcem uzlíček štěstí, anebo máte v okolí nastávající maminku? Tak už se tu nezdržujte a utíkejte zkusit své štěstí. ♥

Žádné komentáře