Inspirace | České printables ke stažení zdarma

Přináším rychlý přehled toho, co mě zaujalo na internetových vlnách. Šest krásný tiskovin ke stažení zdarma a tisíceré díky všem designérům, kteří se o ně s námi všemi podělili! A pokud byste chtěli pravidelný přísun takových pokladů, napište mi do komentářů. :)

1. TO DO list


Hromadí se vám povinnosti? Zatočte s nimi. Díky tomuto fajn TO DO listu si můžete udělat seznam všech úkolů, které je třeba udělat. A odškrtávat. To je ostatně věc, kterou mám já nejraději. Máte to taky tak? :)

TO DO list ke stažení zde2. Kartičky na recepty


Další "printables" z dílny talentované digitální grafičky Báry, která funguje pod značkou Mint Print (jaká škoda, že už dlouho na blog nic nepřidala!) … nevím jak vy, ale já mám v receptech opravdu chaos. A tyhle kartičky by ho mohly vyřešit. V odkazu níže máte navíc super tipy a triky, jak je využít naplno.

Kartičky na recepty ke stažení zde

3. Náplň do diáře


Na blogu designérky Lucky, která stojí za značkou Fleppi (možná znáte její boží nálepky do diáře), jsem narazila na tuto prima náplň do diáře. Takže pokud vám z letošního roku zůstanou krásné desky a přemýšlíte, jaké rozvržení diáře na příští rok zvolit, možná máte po problému. :)

Náplň do diáře ke stažení zde


4. Výbavička pro miminko i do porodnice

Zdá se mi to, nebo nastal nějaký boom miminek? :) Ať je to, jak chce, moc se mi líbí nápad, na který jsem narazila opět na blogu Fleppi. Lucka coby maminka dala dohromady seznam věcí pro miminko a rovnou i do porodnice. Můžete si jednoduše odškrtnout, co jste pořídily, a je to. Vzpomínám si, že já dávala tyhle seznamy horko těžko dohromady z různých zdrojů a něco podobného by mi ušetřilo tolik času! (Už je to tak dávno, kdy jsem tohle řešila...)

Seznam potřeb pro miminko a do porodnice ke stažení zde

5. Přehled návyků


Na projekt Plánuj česky jsem narazila náhodou na Instagramu. Vypadá to moc zajímavě. Na svém webu má autorka ke stažení zatím jen tento přehled návyků. Věděli jste, že podle vědců trvá právě 21 dní, než si nový zvyk upevníte? Co takhle začít hned dnes? :)

Přehled návyků ke stažení zde

6. Týdenní plánovače


Projekt roseprint.cz je můj další instagramový objev! Zatím si můžete stáhnout tento krásný plánovač, a to rovnou v šesti barevných variantách, třech typech a dvou velikostech. Už se nemůžu dočkat, s čím autorka přijde příště. Něco mi říká, že to bude stát za to!

Týdenní plánovače ke stažení zde

+ Dodatečný BONUS po vydání článku :)


Tyto krásné dekorační praporky, na které jsem narazila u Magdaleny Sobeck, mohoubýt ozdobou i vaší nástěnky anebo narozeninové oslavy. Jak jsem je viděla, hned jsem věděla, že skvěle doplní tento výběr! Zkrátka nešlo odolat, čemuž jistě rozumíte :)

Dekorační praporky ke stažení zde

♥ ♥ ♥

Znáte taky nějaké české designéry, kteří nabízí zdarma ke stažení zajímavé tiskoviny? Narazili jste na někoho zajímavého na Instagramu? Já ještě doplním článek o tip na profil Clairagraphy, který mě také moc zaujal :)

14 komentářů

 1. Krása, hezky jsi to tu dala dohromady, tyhle tvoje články mám moc ráda. :D

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 2. Parádní článek, Silvi. Díky za tipy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzanko, moc děkuji :) Měj krásné podzimní dny! ♥ S.

   Vymazat
 3. Skvělý článek. Zbožňuji tyhle papírové výtvory, ještě ke všemu když jsou "naše"! :) Moc díky Silvi. Hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markétko, žejo? Naše je nejlepší :)

   Měj se príma!
   Silvi

   Vymazat
 4. Jé, Silvi, díky! Přehled návyků se chystám vytvořit už dlouho. Super. Mám také svou sbírku printable, pro ty v češtině stačí zaškrtnout kategorii: ČJ. http://www.papirovestesti.cz/k-vytisteni/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani,

   moc děkuji za komentář! Tvé (snad nevadí, že tykám:) webové stránky jsou úžasné!!! Jak je možné, že jsem o nich neměla ani tušení? Musím to co nejdříve prostudovat a buď si jistá, že v pokračování tohoto článku bude mít vaše Papírové štěstí své místo. Anebo že bych mu věnovala rovnou celý článek? Kdyžtak se mi ozvi na e-mail a něco vymyslíme :)

   Měj se krásně!
   Silvi

   Vymazat
  2. Ahoj Silvi, jen se chci ujistit, že ti dorazil můj email, psala jsem ti před pár dny. Ozvi se, až budeš potřebovat, ale raději píšu i sem ;)

   Vymazat
  3. Jani, já věděla, že musím něco udělat! :) Odpovím během zítřka! ♥ A děkuju moc!

   Silvi

   Vymazat
 5. To je výborný článek. Hlavně kartičky na recepty, už pěkně dlouho si je chci dát do pořádku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo,
   já taky! Mám v tom hrozný chaos a některé ověřené recepty dodnes nemám přepsané, takže je co chvíli musím googlit. No bordelář :)

   Ať se Ti to podaří dát do pořádku! :)
   Silvi

   Vymazat
 6. Nejvíc mne zaujal ten přehled návyků, akorát zrovna nevím na co bych si chtěla navyknout. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barunko, třeba na něco přijdeš :)

   Měj se krásně!
   Silvi

   Vymazat