SOUTĚŽ | Momenteeczech pod stromeček (ukončena)

Fotografie z blogu Momenteeczech. Celý příspěvek o Mramorovém diáři najdete zde.

Když jsem holky z Momenteeczech oslovila s několika dotazy k mému článku (najdete ho tady), vůbec jsem nedoufala, že by mi mohly jeden diář věnovat i pro vás! Ale stalo se a já jsem šťastná, že můžu jednomu z vás udělat trochu veselejší Vánoce a nadělit vám Mramorovej diář pod stromeček .

Máte chuť si o něj zasoutěžit a užít si momentíčky roku 2017 s tímto černobílým miláčkem a sadou nálepek k tomu? Není to žádná věda – stačí jen jeden komentář a trochu štěstí k dobru!

A co je úkolem? Podívejte se na aktuální nabídku diářů Momenteeczech a:

zkuste vymyslet, jak by mohl vypadat další diář Momenteeczech

Pro představu : Takto vypadá aktuální kolekce diářů. Jaký by mohl být další?
Zdroj: momenteeczech.com


Nebojte se odvázat, všechny nápady pošlu holkám a kdo ví, třeba se některým inspirují a vy se stanete slavní! :)

Napište mi to do komentáře do 24. prosince do 12:00 a nezapomeňte přiložit i kontaktní e-mail. O
výherci budu informovat na svém Facebookovém profilu, takže se vyplatí ho sledovat :)

Pravidla soutěže:
 • Napište do komentáře, jak byste si představovali další kolekci diářů Momenteeczech.
 • Nezapomeňte vložit i kontaktní e-mail, na kterém se s vámi v případě výhry spojím.
 • Soutěž o Mramorovej diáři a sadu nálepek trvá do 24. 12. 2016, do 12:00.
 • Výherce zveřejním na svém FB profilu SILVI Design a ještě na Štědrý den kontaktuju.

___________________________________________________


Děkuju všem za účast v soutěži. Kdybych mohla obdarovat vás všechny, hned to udělám!
Výherce může být ale jen jeden. A já moc gratuluju!  31 komentářů

  1. Také jsem si pohrávala s myšlenkou vytvořit si svůj vlastní diář na míru, protože nikde nemůžu objevit ten, který by splňoval to, co od něj očekávám: "mamadiář"(takže manažerský diář pro ženu v domácnosti :)) a "blog planner" v jednom. Obešla bych se bez různých serepetiček, jako jsou nálepky, ale ocenila bych pevnější vazbu a poutko pro tužku (ta by mohla ladit s barvou diáře). A celkově by mohla barevnost diáře ladit s barevnou šablonou blogu (jen růžová to může být, ty dy du du.. :))
   Díky za zařazení do soutěže a hezký večer :)
   www.adinajustina.blogspot.cz
   hanka.hurabova@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  2. Jednoduchá otázka! Hlavní slovo by měl citát nějakým handwritten fontem, který by hlásal: ... so now what?  < abych nezapomněla, že žiju přítomností a zapisovala si každou radost a blbinu, která mi vykouzlila úsměv na tváři.
   Hmmm a design? Zůstaneme u bílého základu. A chybí mi u holek třpytky a měděná barva (spíše taková rose gold). Volba je jasná. Bílo-měděno-rose goldový proužkovaný design. Uprostřed tenkou, černou linií ohraničený obdélník, který by uprostřed schovával již zmíněný citát. Barvy máme jasné. ČERNÁ + BÍLÁ + MĚDĚNÁ (NĚCO JAKO ROSE GOLD)
   Tvary budou spíše geometrické, tím bude psaný font o to více vynikat. Celou formu obsahů diářů bych nechala stejnou, moc se mi líbí. :)
   Maru
   THE WORLD BY MARIA

   OdpovědětVymazat
  3. Moc by se mi líbil diář v jemném designu akvarelových skvrn s bílým nápisem v češtině (ručně psaný font). Vzhledem k tomu, že jdou desky lehce vyměnit, mohly by třeba korespondovat s ročním obdobím... např. "Je jedno, jak dlouhá je zima, ale jaro přijde vždy..."
   weddingsbyadlina@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  4. Současný diáře vypadají krásně, ale kdybych měla vymyslet něco jiného, co bych si ráda pořídila a nosila s sebou celý rok, tak bych diář zahalila do starorůžové barvy, možná s lehkým potiskem květin (tón v tónu) a šedé nápisy. Moje láska k růžové se zkrátka nezapře a růžový diář mám už 2 roky po sobě - darovaný i mnou koupený. niki.adamo@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  5. Pokud maminky poptávají diář, který by jim usnadnil život a fungování domácnosti, pak já jsem pro diář pro studenty. Prostor pro organizování důležitých termínů a zkoušek, předmětů v rámci semestru a kdyby k tomu byly i tematické samolepky a citáty pro zvýšení motivace (všichni víme, jak to s učením bývá), byl by to pro mě ideální diář. A co se týče vzhledu - mou láskou jsou puntíky, ale ty už v nabídce jsou, takže žádná novinka. Nebála bych se i jiné barvy obálky, třeba navy modré nebo červené, ale dosavadní minimalistický styl bych zachovala.
   Hezké svátky.
   t.zwakova@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  6. Mě by se líbil diář v mint barvě, nebo nějaké přírodní verzi, samozřejmostí podle mě by měla být čeština, je přeci tak krásná a angličtina je všude. Dávám přednost denním diářům s velkým prostorem na psaní, na začáku každého měsíce plánovací přehled a na konci každého měsíce nějaký prostor na poznámky, a líbilo by se mi tam zabudovat místo na tužku, protože já vždy nějakou hledám po kabelce a nemůžu se dohledat :-D
   terezkaaa.h@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  7. Ahoj, mně by zaujal diář s motivem vážky nebo inspirovaný jejich křídly (detail křídel, třeba i duhové barvy). ssimka@centrum.cz

   OdpovědětVymazat
  8. Ahoj, mně by se líbil určitě třpytivej, do stříbrna. A určitě citáty v češtině. Popř. nějaká menší velikost diářů by byla taky fajn :)
   Kudrnovarenata@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  9. Momenteeczech má zatím takový samý minimalistický designy a tak si myslím, že by to mohl skvěle doplnit, nějaký barevnější a výraznější. Třeba s nějakým pěkným květinovým vzorem, něco na způsob tohohle https://thekoolchicken.files.wordpress.com/2015/06/img_3337.jpg Krom toho bych byla pro to, aby měl horizontální přehled týdne, jako má právě Mramorový, přijde mi to prostě praktičtější, než to sloupcový rozvržení, ale možná je to jen o zvyku :D

   deny137@email.cz

   OdpovědětVymazat
  10. Určitě bych zůstala u jednoduššího designu. Moc se mi líbí a myslím, že to tomuto diáři sluší. Zkusila bych třeba kombinaci středně šedé a pastelové tyrkysové (na bílém podkladu), není tam takový kontrast jako s černou. V tenkých proužcích úhlopříčně v různých rozestupech nebo vlnky jako moře. A v moři třeba pár rybiček nebo lodiček...Tyto diáře jsou opravdu povedené, šikovné. Je fajn, když jsou diáře v češtině. Už vloni jsem si český diář koupila a letos mám v plánu si pořídit taky takový (pokud nevyhraju Momenteeczech ;)).
   cermakova.h@email.cz

   OdpovědětVymazat
  11. Já se tedy soutěže účasnit nebudu, ale uvítala bych diáře s kočičkama! :D :)

   Nicméně přišla jsem ti popřád krásné svátky, bohatého Ježíška a vše nejlepší do nového roku! :) Užij si svátky.

   Days of Daysy

   OdpovědětVymazat
  12. Mě by mramorový naprosto vyhovoval, chtěla jsem si ho i objednat. Horizontální, týden na dvě strany, ale 10 měsíců nedatovaných. Brala bych stejný, ale na 12 datovaných měsíců. Liv

   OdpovědětVymazat
  13. Já bych ocenila zcela tyrkysový design, třeba s jedním růžovým pruhem, aby to bylo zajímavější. Hodily by se stránky pro měsíční rozpočet. A třeba kapsa - na účtenky, lístky, vzpomínky. A nějaké to místo pro fotky (pevná stránka či "obal" na dvě fotky stačí), které člověk rád nosí s sebou, protože mu zlepšují náladu a třeba je i rád ukazuje (mám prostě ráda fotografie v ruce, nejen v telefonu :-D )
   alexandra@outlook.cz

   OdpovědětVymazat
  14. Současné diáře jsou vzhledově moc pěkné, ale ocenila bych i diář trochu menších rozměrů. Takový který bych sebou mohla nosit v kabelce a mít ho stále po ruce. Jednoduchý design bych ponechala, ale možná přidala trochu barviček na oživení (třeba korálovou nebo tyrkysovou) :)
   anet.hol@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  15. Mně by se hrozně líbil nějaký barevně výraznější. Současný minimalistický styl diářům sluší, ale proč nejít do tyrkysové nebo nějakých teplejších odstínů? Taky by byla fajn čeština, když to má diář i v názvu (i když zase anglicky... :D).
   A u diářů, hlavně když je mám přenášet v kabelce, hodně oceňuju gumičku nebo nějaké jiné zapínání. Co s krasavcem, když se mi druhý týden používání v tašce otevře, zmuchlá a zamaže? :(
   tlapkoviny@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  16. Všechny "momentíčkové" diáře jsou moc pěkné, každý má něco do sebe. Mně by se nejvíce líbil v deskách fialových odstínů. Líbilo by se mi spojení klasického Momentíčku s nějakým fitness "momentíčkem" - třeba plánování cvičení, pokroky, shrnutí atd. A ještě by se moc líbilo, kdyby každý měsíc měl svou typickou barvu (nebo i zdobení). Např. zima v modrých tónech, barevný podzim atd.
   Co mi ještě v diářích často chybí jsou seznamy.... to-do listy, to buy listy, seriálové listy pro seriálové maniačky :), knižní listy, cíle, příprava Vánoc, dárky...různě bych proložila diář těmito tematickými částmi.
   Každopádně držím palce do další kolekce a všem přeji pohodové Vánoce a šťastný nový rok, ať už s Momentíčkem, nebo i bez ;) Dana
   vlasakova.dana@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  17. Mně by se líbil duhový - přeliv barvy duhy na titulce, možná pak i takto barevný uvnitř - třeba podle ročních období. Prima by byl na každý den chlíveček, do kterého bych mohla malovat zentanglové motivky. Ze stávajících produktů je top produktem pro mne mramorovej:-). Fandím dalším nápadům :-). monikaht@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  18. Já bych ocenila diář, jehož motiv by byl takový hravý a veselý. Ty minimalistký jsou supr, ale myslím, že by bylo bezva, kdyby tam byl i jeden trochu barevnější. Hodně se mi líbí vnitřní rozvržení mramorového, akorát bych teda preferovala, aby diář byl datovaný a na 12 měsíců, nejen na deset. Ovšem úplně nejideálnější by pro mě byl diář, kde by byl nejprve horizontální týdenní přehled a následně jedna strana pro každý den daného týdnu, tedy krom soboty a neděle, těm bych ponechala jednu společnou stranu, aby to sedělo do sudého počtu.

   DarkUmbreon@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  19. Tyto diáře jsou moc krásné. Mě by se líbil diář v češtině, v barvách růžové a černé s detaily v krajkách. To jsem ještě nikde nezahlédla ale já se v diářích zas tak nevyznám :-)
   email zuzanadufkova@email.cz

   OdpovědětVymazat
  20. Já preferuji diáře v češtině, i když v angličtině se chci zlepšovat, ale jsem vlastenec a raději koupím takovýto! Pak se mi líbí psací písmo, citáty a popis svátků, přiložená tužka a svazovací gumička! Pak bych ocenila nějaké místo na zaznamenávání oblíbených písniček, knížek (to vždy píšu jen do poznámek). Z designu by se mi líbil kožený či koženkový obal přepásaný gumičkou (ale tady odpodá asi možnost kroužkové vazby, která je hodně praktická) nebo s potiskem lesa třeba v ranní mlze :-) veselé Vánoce, petabr2@centrum.cz

   OdpovědětVymazat
  21. Ahoj, ocenila bych i mensi format, ale taky ruzne samostatne doplnitelne naplne, treba pro studenty, maminky, rodinne, pracovni nebo i pro sportovce. Kazdy by si pak poskladal podle sveho ;)
   Preji krasne vanoc a v pristim rok plny zdravi a super napadu.
   Email- ivscha@centrum.cz

   OdpovědětVymazat
  22. Líbil by se mi menší formát do kabelky s pevnejsima deskama, v luxusní černo-zlAté kombinaci desejka@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  23. Ahoj, hlasuju za menší formát a potisk přírody. Libily by se mi vločky když je teď ta zima, zamrzlé desky...na léto potom třeba kůra stromu...:-) miiemu@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  24. Dobré odpoledne,
   představovala bych nějaký tmavší design, na černé podkladu bílé proužky nebo puntíky a samozřejmě nějaký motivační nápis, třeba Do more of what you love, protože to je v životě důležité. Ocenila bych taky víc listů na různé seznamy, jsem hrozně seznamová.
   Jinak se už náplní blíží téměř mému ideálu :)

   meimei@seznam.cz

   OdpovědětVymazat
  25. Napadla mě taková "peříčková kolekce", takové ty tumblr peříčka. Moc by se mi to líbilo, vypadalo by to jemně a křehce :) Nebo kytičkovanou edici, ta by také určitě nebyla k zahození a myslím, že by ji ocenilo hodně lidí :)
   Email: natka.hol.nh@gmail.com
   Přeji všem krásné a pohodové Vánoce :)

   OdpovědětVymazat
  26. Na titulní stránce si představuji napsané "It always seems impossible until it´s done." Takový jednoduchý. Černo - bílý. Klasika.
   Nebo bych si představovala, že by na titulní stránce byly takové ty komiksové bubliny a v nich různé citáty, uprostřed velká bublina s daným rokem.
   Nebo..:D Známé stavby světa v jedné rovině(zrovna to nemůžu najít). Jak ty jednotlivé stavby v sebe přecházely. No, tak to si představuju dole a uprostřed by bylo napsané "Let´s plan". Doufám, že to mám gramaticky správně.:D
   Poslední nápad. Hnědý obal, zlaté písmo a tam napsané twenty seventeen(popřípadě jiný rok) pod sebou.
   e-mail: simonachludilova@gmail.com
   Krásné Vánoce. ♥

   OdpovědětVymazat
  27. Ahoj Silvi ♥ To je báječný nápad s touto soutěží. Pokud by šlo o vzhled, napadlo by mě toho spoustu, ale to věřím, že i holky z Momenteeczech. Líbí se minimalistický design s trochou roztomilosti (puntíčky, srdíčka...). Ale pokud bych si mohla vybrat jakýkoliv diář, který tu chybí, je to učitelský diář/zápisník, protože jsme taky mladé, taky máme rádi plánování, diářky, washi pásky, nálepky, poznačujeme si termíny, známky, píšeme důležité informace z porad a o dětech a rozhodně to nechceme dělat do těch klasických (a hrozných) malých zápisníčků velikosti do kapsy se zlatým nápisem (určitě všichni víte, měly je vaše učitelky 50+). Musela jsem prolézt web a youtube, inspirovat se v zahraničí a vyrobit si vlastní, protože tohle tu prostě není, ale stejně to není úplně ono. Tak kdyby takový byl, byla bych z toho úplně na větvi :-)
   Krásné Vánoce všem
   Ali
   alicepazderova@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  28. Och, tak to je tedy výzva!

   Já bych brala zlatou edici plnou třpytu... Nebo by mě potěšila edice s Alenkou v říši divů, to by bylo něco extra pro mě a pro všechny milovníky tajupného kouzelného světa.

   email: magdalenasobeck@gmail.com

   OdpovědětVymazat
  29. Ahojky...

   Taky se rada zapojim do souteze... Dneska je 24. prosince, tak proc si nenadelit jeden darek navic...
   Vzdyt je Stedry den a ja proste verim v kouzlo Vanoc...

   Me by se libila ruzovo-tyrkysovo-seda varianta ( jemne pastelove barvy )...Posledni dobou si do techto barev stylizuji obyvak a musim uznat, ze od kazdeho mam jen pochvalu... Koupila jsem si i velke platno a v techto barvach jsem si namalova i obraz..Proste jen ruzne velikosti kruhu v techto barvach... A presne tak by mohl vypadat i muj diarek...
   Urcite bych chtela diar s tvrdou a pevnou vazbou a nejakou patentkou na zapinani... Jelikoz jsem zvykla si do diare davat i spoustu papiru a papirku s poznamkami, tak aby mi to nevypadavalo..

   Za sebe musim rici, ze kdyz jsem byla mladsi, nic takoveho jsem neresila... Ale ted, s postupem casu proste potrebuji organizovat svuj denni program.. Je toho cim dal vic a clovek si to musi proste naplanovat tak, aby se z toho nezblaznil...

   No a vzhledem k tomu, ze mame ten nejkouzelnejsi den v roce, tak ti preji ty nejkrasnejsi Vanoce a pod stromeckem at si najdes presne to, co si zaslouzis...

   Veronika ♥

   v.e.r.d.a@centrum.cz

   OdpovědětVymazat
  30. Ahojky moc tě prosím o radu!!!!!!!!
   Na blogu jsem si nastavila gadget pravidelní čtenáři, ale když se mamča chtěla přihlásit k odběru přes svůj prfil, neukazuje jí to možnost odebírat, prostě jen nadpis pravidelní čtenáři a prázdné místo pod tím. Prosím koho koli o radu!!!!

   OdpovědětVymazat