Motivační citáty do rámů - 12 tipů k vytisknutí zdarma

Už dva roky nám visí na stěně jeden z těch notoricky známých obrazů z Jysku. A protože se mě typografické plakáty s podobnými motivačními hesly stále drží, rozhodla jsem se trochu rozšířit sbírku. Poputují do předsíně, kde je velký kus zdi zcela prázdný a čeká na svou příležitost. Vidím to tak na dva tři obrazy v bílém rámu, které mě vždy zlepší náladu, jakmile vejdu do bytu.

A ještě než jsem šla na výzvědy do obchodů, řekla jsem si, že zkusím zapátrat i na Pinterestu. Něco mi říkalo, že tam třeba narazím na něco zajímavého. Intuice nezklamala, výsledek vidíte sami :)  Teď už jen stačí vybrat ten správný obraz. I když ... možná právě to bude nejtěžší! 


A příště se mi třeba podaří najít i něco českého. Anebo vytvořit - i to je možnost v době, kdy je tolik krásných fontů ke stažení zdarma! :)

13 komentářů

 1. Nádherné (: milujem také citátiky... už len kúpiť rámik a šup ho tam.

  Lifestyle & beauty by Daniela

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, prosim tě, nenapsala bys mi, jak upravit na blogspotu komentáře? Abych jejich počet měla uprostřed, jako ty, popřípadě jak upravit zbytek, aby to bylo pěkné? :) Stačí mi odkaz na stránku, kde najdu návod, hledám to v angličtině, češtině a nemůžu nic najít. Kdybys mi poradila, byla bych ti moc vděčná :) Tvoje články mi už v mnohém moc pomohly! :)

  OdpovědětVymazat
 3. To je skvělé, právě jsem něco takového hledala :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou nádherný, jen škoda, že v angličtině :(

  Karolína | Nevzdámese

  OdpovědětVymazat
 5. moc zajímavý a tvůrčí článek ;)
  Kačka ze SISTERSHOODS

  OdpovědětVymazat
 6. Vypadá to moc hezky. Krásné a jednoduché, super. :)

  Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 7. Veľmi pekné nápady ! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 8. Ja som strašne zbláznená do takýchto motivačných myšlienok a citátov, občas ich tvoria ľudia sami, vediem si samotný notes v ktorom si zapisujem tie najkrajšie a dostala som minulý rok na narodeniny dokonca knihu citátov.

  OdpovědětVymazat
 9. Ach jo, u tebe najdu vždycky něco, co musím mít! Vždyť já už to nemám kam dávat!! :D

  OdpovědětVymazat
 10. Skvělý! Zrovna jsem měl v plánu si koupit rámečky a dát do nich pár motivačních plakátu! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Mne sa velmi páčia tieto motivačné obrazy, aj my sme kupili v pepcu take veľké tabulky a na nich su rozne motivačné citáty a každý sa pýta odkiaľ ich máme. :-D netušila som, že sa každý na ne bude pýtať, ale som rada, že sa páčia. Aj keď nie sú vyrobené mnou, ale tak čo už. :-)

  OdpovědětVymazat