Zorganizujte si život | B&B Designové organizéry


Kdo mě trochu zná, tak možná tuší, že diáře, deníčky, sešitky – zkrátka všechno toto naprosto miluju . V šuplících stolu i ve velké bílé krabici z IKEA mám tolik sešitů, které jsem nastřádala za celý svůj život, že už bych si asi nikdy nemusela kupovat další. Samozřejmě to nelze splnit, když je kolem mě tolik krásných věcí. :)

Samy prostě přichází do cesty. Jakmile vstupuju do papírnictví, můj radar se zapíná a často mě dovede do sekce krásných kroužkových bloků (do kterých neumím psát), šanonů (kterých mám doma milion), plastových desek (které zdědí i moje vnoučata) či sešitů (které už do šuplíku prostě nenacpu). Ani na internetu mě to neopouští. Tu vyskočí boží bloky, tam roztomilý šanon nebo čirou náhodou narazím na krásné diáře české výroby od Báry & Báry, na které jsem narazila na e-shopu Váš kreativní svět (holky navíc mají i svou FB stránku, kde najdete všechny novinky). A o nich vám budu dnes vyprávět.

Diáře mám moc ráda a ráda si díky nim organizuji své úkoly a čas. Přestože je na trhu obrovský výběr, jsem hodně náročná. Papír, linky, desky, design, funkčnost. Je toho zkrátka dost, na co se dívám. Nebýt koupeného červeného Moleskine, který mi bude dělat příští rok společnost, asi bych neváhala a pořídila si ryze český výrobek. A to designový diář, který mají pod palcem dvě Báry. Zvlášť v nejnovějším designu AQUARELLE je vážně povedený.Není to totiž jen tak ledajaký diář, ale přímo organizér. Na jedné straně je klasický kalendář, na druhé celá řada TO DO listů, které vám usnadní život. Co nakoupit? Co uvařit? Co zařídit? Který kout uklidit?  Komu zavolat? Na všechno je tu místo. A váš život se rázem stane daleko jednodušší. Odpadá plná hlava úkolů a můžete se daleko více soustředit na věci, které mají smysl! 
Diáře na rok 2016
Dokážu si představit, jak je těžké jít si za svým snem a prosadit se. Tak jak to zvládly holky se svými diáři. Všichni tito umělci, kteří se do toho pustili, mají můj nekonečný obdiv. Jsou inspirací pro nás všechny, kteří se stále odhodláváme splnit si sen. A proto bych tu a tam ráda přiblížila příběhy těch, kteří jsou jako my, a přesto jiní. Dokázali překročit svůj vlastní stín plný obav a otázek.

Rozhovor s Bárou & Bárou – autorkami B&B Designových organizérů
BB Designové organizéry
Moje nejoblíbenější designy diářů. Jsou ve formátu A5 a začínají na ceně 249 Kč.
Co vás přimělo k myšlence navrhnout si vlastní diář?
Ke své práci si potřebujeme patřičně zorganizovat čas a žádný z diářů, které jsou aktuálně na trhu, nám nevyhovoval, tak jsme se rozhodly, že si navrhneme vlastní. Mezi našimi známými a přáteli byl o diář velký zájem, a tak jsme se rozhodly ho nabídnout i ostatním.V čem jsou vaše designové diáře výjimečné?
Součástí našich organizérů jsou speciálně upravené “TO DO” stránky, které vám pomůžou udržet si pořádek v nabitém rozvrhu. Na internetu můžete najít množství šablon do diářů, které jsou koncipované jako denní diář, ale ruku na srdce, kdo zná tu situaci, kdy celý týden nějakou činnost odsouváme a neustále ji přepisujeme na další a další den? To byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodly vytvořit týdenní “TO DO” stránku, díky čemuž máte skvělý přehled o daném týdnu.

Pro koho se nejvíce hodí?
Naše diáře se hodí pro každého, kdo by si chtěl efektivně zorganizovat čas. Například pro studenty/ky na střední nebo vysoké škole jsme vytvořili speciální Studentský diář, který je od září 2015 do srpna 2016 a jeho “TO DO” list je zaměřený přímo pro školní potřeby. Maminky na mateřské dovolené v našem sortimentu naleznou deníčkový diář “KLASIK”, který má ke každému dni pár linek a je tak vhodný k zapisování každodenních maličkostí ze života potomka. Nejoblíbenější je však diář “TO DO” pro týdenní plánování. U nás si tedy vybere každý. :)

V poslední době jste představily několik novinek. Můžete přiblížit, o co se jedná?

Právě jsme vydaly pro tento rok poslední design diáře s názvem AQUARELLE. Diář je vhodný pro každého, kdo nemá rád stereotyp, protože každé 2 měsíce jsou v jiném designu :). Navíc jsme v něm upravily "TO DO" list, kam jsme přidaly tabulku "Menu pro tento týden", díky které si budete moci zorganizovat i jídelníček.

A pro všechny, kteří propadli závislosti na plánování, jsme připravili speciálně vybrané doplňky, které barevně ladí k našim diářům. Najdete mezi nimi propisky, lepíky, zvýrazňovače a mimo jiné také pestrobarevnou magnetickou tabulku na ledničku, kam můžete rodině napsat jídelníček, na co se můžou těšit :).


Všechny diáře s 10% slevou!

Holky byly tak laskavé, že mi pro vás nabídly slevu 10 % na všechny tyto diáře na e-shopu Váš kreativní svět. Sleva platí do 31. 12. 2015 a můžete ji uplatnit tak, že do objednávky vložíte kód silvidesign.


Máte tip, o jakém malém českém projektu bych mohla napsat příště? Co třeba o tom vašem? :)
Své tipy mi pište do komentářů nebo zašlete na e-mail designsilvi@gmail.com.

Nejedná se o sponzorovaný příspěvek. Celý článek jsem napsala z vlastní vůle a snahy podpořit dobrou věc. ♥

9 komentářů

 1. Ty jsou povedené! Já už si ale letos diář koupila, škoda:( Loni jsem si ho vyráběla sama, „TO DO listy“ mi v něm nesměly chybět, takže jsem ráda, že se začínají objevovat i v těch „na prodej“ :). Tak třeba příští rok:)

  A když píšeš o tom projektu … nevím, jestli je to moje malování na textil pro děti zas tak úplně projekt, možná jen spíš snaha nabídnout něco, co v klasických řetězcích nekoupíme a velký koníček:-)
  Pokud by ale bylo možné moje malůvky nějak do některého z příspěvků zařadit nebo odkázat na můj blog/profil na fleru/facebook, třeba by to ještě nějakého Ježíška, který neví, co originálního pořídit dětem, mohlo zajímat. A mně by to taky moc pomohlo a potěšilo. :-)

  Tak snad nejsem moc troufalá :-)
  Předem velké díky už jen za možnost naspsat to do kometářů:D

  Veronika

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je nádhera! :) Holky jsou opravdu moc šikovný. Já zas tak moc neplánuji a jsem takový blázen, že si do diáře píšu věci i zpětně :D, takže si vystačím s obyčejným diářem, ale tyto se mi moc líbí :)

  OdpovědětVymazat
 3. Hrozně se mi líbil ten proužkatý, ale nakonec jsem si k vánocům nechala koupit klasický diář jako mám teď :)
  HollyChicc

  OdpovědětVymazat
 4. Ty jsou tak nádherný, že jsem si ten proužkovaný musela koupit. Děkuji za tip, určitě ho v USA využiju :)

  Unknownie.blogspot.cz || Life Abroad

  OdpovědětVymazat
 5. Opravdu jsem se do tvého blogu zamilovala! :D

  OdpovědětVymazat
 6. Já si koupila aquarelle, je nádherný, ale možná až moc barevný, asi jsem měla sáhnout spíš po verzi "můj organizér". Nicméně koupě rozhodně nelituji.

  OdpovědětVymazat
 7. Jééé, na mě čeká Aquarelle na poště :) Mám letos diář od holek poprvé, tak jsem zvědavá, jaký bude na živo :)

  OdpovědětVymazat
 8. Minulý týden jsem na Fler koupila jejich diář Floral :). Škoda, že už nevyužiju slevičku, ale nevadí. Je super!

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji za inspiraci.
  Už jsem holkám psala, přesně takový hledám a když je v českém jazyce, se všemi svátky a jmény. Neváhám a kupuji. Krásné.

  OdpovědětVymazat