POUSTEJTE DRAKA!

Stále nic nestíhám, ale užívám si každý den naplno. Momentálně prožívám moc krásné období. I když toho mám až nad hlavu a povinnosti se neutěšitelně kupí. Však svět se nezblázní. Když něco chvíli počká, když se věci neudělají hned.

Jsem zamilovaná. Stále do toho kluka, který používá parfém jako kdysi. Kdysi, kdy se mi podlamovala kolena z jeho pohledu a úsměvu. I dnes se mi podlamují. Díkybohu za to, že lidé spí ve vodorovné poloze. Kdybych měla ráno, ve chvíli, kdy se na mě rozespale podívá, stát, asi by to byl tvrdý dopad.

Jsem rozněžnělá a doufám, že i vy vnímáte, jak je svět pěkný. Jak kolem sebe máte milé a hodné lidi, kteří vás vyslechnou a když je nejhůř, plácnou do zad a řeknou, že bude líp. Každý by měl někoho takového mít.

A když už píšu, musím připomenou všem, kteří ještě věří v návrat léta, že si na něj asi ještě počkáme. Bude tu zase napřesrok. Ale i podzim skýtá spoustu činností, které pohladí a potěší. Konečně nastal čas, kdy si můžete zase zapálit aromalampičky a nasávat příjemnou vůni. Nechat se ukolíbat teplem domova a horkým čajem. Prima nápad je i pouštění draka. Vraťte se zpět do dětských let a vyrazte na louku, zaběhat si a radovat se, když drak vzlétne! Ta dětská radost z povedeného letu vás stoprocentně nabije do dnů, kdy sychravé počasí vezme všechnu chuť do života!

Mějte krásný podzim!

11 komentářů

 1. Nádherný výběr fotek:) Moc Ti tu lásku přeju, ta Tvoje dobrá nálada z toho "článečku" úplně srší:)
  Krásný den:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Hrozně pozitivní čtení po ránu :), my o víkendu byli na drakiádě a bylo to super! :) a podzim mám ráda právě pro ty čajíčky, svíčky, teplo domova a krásu venku .)

  OdpovědětVymazat
 3. Draka jsem nepouštěla děsně dlouho.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ten první odstavec mě dostal ;). Upřímně jsem se u něj usmála a pak i posmutněla :) ale to je ta moje citová povaha. Přeji krásné podzimní dny ;).

  OdpovědětVymazat
 5. já sem mám stejně:) místo draka ale sbíráme kaštany a místo čaje pijeme kafíčko.

  OdpovědětVymazat
 6. Mám se úplně stejně! Nic nestíhám, ale mám se taaaak moc krásně, jako snad nikdy předtím :) A tvůj článek mi moji zamilovanou náladu ještě prohloubil :)

  OdpovědětVymazat
 7. úplně jsi mi zvedla náladu :) i tobě přeji krásný podzim! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Ty máš vždycky tak strašně pozitivní články že mě to pokaždý uplně nabudí :) já ted nejsem v ČR, jsem v teple, děsila jsem se návratu v prosinci do tý zimy a tedka si říkám...tak co, udělám si čaj, zapálím svíčky, bude to super :) dík

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji Vám za krásné komentáře!
  Miau - děkuji. Dobrou náladu mám. I když to třeba někdy stojí za prd - ale co! :)
  Bezega - i Tobě přeji krásné dny!
  Ochway - kaštany i kafe je také výborná možnost!
  Independent - mám radost za Tebe!
  Barbara - to jsem moc ráda, že jsem Ti zvedla náladu. I Ty se měj pěkně!
  B.* - přesně tak. Všechno se dá nějak vydržet. I krutá zima! Posílám pozdrav do teplých krajů!

  OdpovědětVymazat
 10. Krásne obrázky :) a uz sa tesim ked prídem niekedy na víkend domov a pojdem s bracekom pustat sarkana

  OdpovědětVymazat
 11. Krásný článek, nádherný blog :) Hned zítra půjdu do papírnictví a koupím si draka a další věci na vyrobení krásných věciček z tvé rubriky Diy :)

  OdpovědětVymazat