Wednesday wishes #13

1. Psát a psát
by pinterest

Ráda mám ten pocit, že je na všechno dost času a není třeba se někam hnát. Proto už bych ráda měla své téma bakalářské práce (opakuji ročník a nové téma mám hned z několika důvodů), abych si o něm mohla v klidu číst a psát a řešit ho. Šprt nejsem, to předesílám. Chci se jen vyvarovat toho dělat zrovna tohle na poslední chvíli.


2. Mít v sobě vnitřní klid
by pinterest
Máte taky někdy pocit,že se to ve vás mele a přemýšlíte nad kdejakým rozhodnutím, které uděláte? Jsem přesně ten typ. Všechno pořád řeším a dokud nenajdu vnitřní klid, pořád nad tím musím přemýšlet. Snad ho brzy získám. Snad mi někdo dá znamení, že to, co teď dělám, je to správné. A rychle, prosím. Jestli něco nemám ráda, tak je to čekání.

3. Wellness
by pinterest
Miluju wellness centra i hotely. Koupat se ve vířivce, ohřívat v sauně a nebo jen tak odpočívat - to je moje. A už mi to moc chybí, protože máloco se vyrovná tomuto relaxu.


4. Krásnou velkou kabelu
by pinterest
Ach jo. Věčný problém s názvem: Nemám žádnou pořádnou tašku, i když jich mám v šuplíku sto (přeháním, ale dost jich je). Hodila by se mi nějaká velká, koženková. Vážně by mi bodlo, kdyby se objevila před našimi dveřmi a říkala mi: Ahoj, prý patřím k Tobě. Vezmeš si mě?


A co  si přejete vy? Jaké jsou vaše přání?

5 komentářů

 1. 1.farebnú jeseň bez jedinej virózy, 2. knihu, ktorá by ma zaujala natoľko, že by som ju musela prečítať za jednu celú noc
  3. oblek na mieru u mužského krajčíra
  4. večeru s niekým, s kým by som mohla len mlčať a jesť .-)

  OdpovědětVymazat
 2. tak to s tou kabelkou bych si přála naproto stejně! :D
  no a taky bych si přála mít přístup k psaní práce (v mém případě diplomové) jako ty..já mám k tomu takový odpor, že to pořád odkládám.. :-/
  s tím taky souvisí moje další přání - mít už hotovou školu! :D

  OdpovědětVymazat
 3. asi největší přání je v pohodě dokončit školu a mít toho bakaláře v kapse a s tím souvisí i ta bakalářská práce a přání, abych našla vhodné věci, které by se hodili do mé práce...

  OdpovědětVymazat
 4. tak to jsme na tom stejně, taky si buď musím vybrat nové téma, nebo se poprat se stávajícím, tak hodně štěstí:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj,vím, že píšu bych neměla psát sem, ale nevidím tady nikde odkaz na tvůj email, tak proto píšu sem. Nainstalovala jsem si podle tvého návodu novou šablonu, ale zůstali mi tam nahoře ikony...které bych chtěla změnit na něco jako ( o mě, domů, atd.). Prosím o radu..
  A zde je můj blog s novou šablonou,aby jsi věděla,co zhruba myslím:)

  http://raspberry-ice-cream.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat