Znáte to...

...., když chytnete druhý dech a máte chuť naučit se tohleto, támhleto a na jiné věci nezbývá čas? Momentálně by můj blogovací deníček, kdyby nějaký byl, plakal, že neplním jeho přání o tom postovat alespoň jednou denně. Díkybohu za to, že žádný není. Víte, já totiž nemám ráda pláč. Pláču pak taky! A na slzy není čas!

Snad se máte hezky. Já tedy jo. Přijela k nám sestra z pracovní cesty do Paříže a přivezla mi mimo jiné růžovou Eiffelovku a růžové balzámy na rty. Pěkně se hodí na blog, nemyslíte? Těším se na výlet do Londýna. Snad se dočkám. A na zítra, až budu fotit jako velký fotograf. Snad nebude pršet, to bych asi plakala. (A na slzy není čas!) Ruku v ruce se učím i v Photoshopu a raduji se z každé nově naučené věci. Jako malé dítě, když si sklouzne ze skluzavky nebo dostane růžovou cukrovou vatu. (která bude vonět stejně jako můj balzám!) A koupila jsem si notýsek. Sto padesátý osmý, který opravdu využiju. Je taky růžový a má gumičku. Na nápady. Blogovacích mám totiž plno. Tak se těšte. Třeba hned na zítřek!

Pěkný den přeji.

5 komentářů

 1. taky jsem si koupila další notýsek - a opět červený, asi už padesátý :o)
  jinak mám se hezky, díky za optání :o) měj se taky krásně, užívej léta a já se těším na další milé příspěvky!

  OdpovědětVymazat
 2. o ja se tedy tesim, me tvoje posty chybely!

  OdpovědětVymazat
 3. londyn? tak to si uzij, protoze ten vazne stoji za to.
  a ty balzamky zavidim, miluju totiz cukrovou vatu. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Hello there!
  Thank you for following my little blog! I really wish I could understand yours because I love your pictures! :)
  Have a happy day!
  xo

  OdpovědětVymazat
 5. Notýsek je nepostradatelná součást každého mého dne. Nedávno jsem si k narozeninám pořídila Moleskine, tak doufám, že hloubka zaznamenaných myšlenek bude odpovídat tradici těchto bloků :-))

  OdpovědětVymazat