Kreativ Blogger award

Od milé Bezegy jsem dostala ocenění kreativního bloggera. Bylo to pro mě velké překvapení a moc jí za to děkuji!


Součástí této ceny, jestli jsem dobře pochopila, je i sedmibodová "práskačka" o mé osobě. Připadá mi to, jako když noviny zpovídají výherce ankety Slavíka roku. Nebo možná spíše to připomíná bulvární plátek, který odhaluje sedm šokujících pravd, které by vás měly přesvědčit o tom, že  by ocenění mělo být co možná nejdříve anulováno.

Konec legracím. Ceny člověk nezískává každý den, a tak se jednou sluší obléct si slušné šaty, posadit se do pohodlného křesla,počkat, až novinář zapne diktafon a vyprávět něco o sobě.

1. Miluju seznamy. Psát si, co všechno udělat a pak cítit ten uspokojivý pocit, když škrtám. V podstatě když si napíšu úkoly na daný den/večer/jiný časový úsek, stihnu toho daleko více, než když nechám čas jen plynout.

2. Jsem papírenský maniak. Papírnictví je můj nejoblíbenější obchod. Dokážu v něm strávit klidně hodinu a nepřijde mi líto, že si odnesu jen pravítko nebo prupisku.

3. V návaznosti na bod č.2 se musím zmínit, že jsem velký prupiskový specialista. A to doslova. Nerada píšu s jen tak nějakou prupiskou. Musí mi sedět, musí se s ní skvěle psát. To jsem pak schopna nosit tu "pravou" všude a oplakávat, když tuha dopíše. V podstatě mi ani nejde tak o vzhled samotné prupisky, ale o tu náplň! :)

4. Když jsem doma, mou nejčastější destinací je stůl s notebookem. Nejsem na to moc pyšná, protože věřím, že kdybych to trochu korigovala, byla bych mnohem produktivnější. Ale snažím se s tím něco dělat (i když je to někdy boj s větrnými mlýny) Jste taky závisláky? A pokud ne, jak se vám to podařilo?

5. Miluju zdravé jídlo, ač jím někdy pěkně nezdravě. Dřív jsem záviděla dětem, které měly na oběd hranolky a v kredenci sladkosti. To já jako malá neznala a jedla místo Deli ovoce a místo smaženého sýra sóju. Když jsem pak nastoupila na střední školu, přestávky jsem často trávila nákupem koblih nebo čokotyčinek v místním bufetu. Dnes jsem ale za tuto výchovu ráda!

6. Jsem dětinská a mám ráda poníky a takové ty roztomilé postavičky, které se hodí k dětem tak o dvacet let mladším než já. 

7. Mám v plánu udělat podobnou "řetězovku", ovšem na jiné téma, než povídání o tajnostech. Brzy uvidíte!


A teď bych ráda tuto cenu poslala dál - vybírání bylo těžké a já chtěla zvolit jen jednu osobu, která čestně nosit na hrudi oceněné řádu blogových kreativců ! A nakonec jsem se rozhodla pro Vivu, která je skvělá. Nezapomeňte prosím na návštěvu jejího blogu!

http://www.vintageblog.cz/

10 komentářů

 1. Musím říct, že je dokonal číst něco takového, protože jsem se přistihla, jak u každého bodu souhlasně přikyvuji. Papírnicví, seznamy, odškrtávání, průpisky, dětinská jsem prý :D někdo zase říká, že přemoudřelá, tak si vyber :D . U počítače teď trávím hodně času, bohužel :( a na zdravé jídlo se snažím přeorientovat :).

  OdpovědětVymazat
 2. A nemáš vůbec zač ;) jsem ráda, že jsem nominovala dál tebe, jelikož mě tvůj blog hrozně baví a zajímá :).

  OdpovědětVymazat
 3. Silvi v některých bodech jsem se viděla, až mě to zaskočilo!

  OdpovědětVymazat
 4. Jéj, to je milé! Vo väčšine sa to všetko hodí aj na mňa.. a s tou závislosťou na notebooku už tiež pekne dlho bojujem, ale zatiaľ márne.( Chcem viac čítať knihy, pozerať filmy, hrať so svojim mužom hry, tráviť hodiny pri varení a pečení, ale furt skončím len pri tom noťase!

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji holky!
  @Bezi, jsi milá. Já takové řetězovky nemusím. A mám tu jedině dvě. A představ si, dvě jen díky Tobě, protože jsi mi už dvakrát něco "poslala", takže si toho važ! :))

  @B.B.B. :) Hlavně, že Ti nezaskočilo jídlo, to bych kdyžtak poslala imaginární herdu do zad! :) Pěkný den!

  OdpovědětVymazat
 6. My dve jsme tak strasne podobne, ze to ani neni mozne.

  OdpovědětVymazat
 7. Spousta toho na mě sedí! Až na ty seznamy, na to je expert mamka - už si je dělá jako tabulky v excelu, hlavně věci co má šít nebo vánoční cukrové :D

  OdpovědětVymazat
 8. Hodně času na počítači trávím od doby, kdy jsem narazila na blogy, když pominu práci. Takže si postupně snažím ujasňovat priority a myslím, že to se mnou není ještě až tak zlý... doufám :). A jsem moc zvědavá na tvou anketu :)

  OdpovědětVymazat
 9. Drahá růžovozelená Silvi,
  zamáčknu slzu dojetí, roztřesené ruce hodím do klidu a pošlu ti vzdušné, ale silné obejmutí...TÁÁÁK...už jsi popadla dech?
  Má hruď bude tvůj Řád zlatého pisálka nosit tak pyšně a hrdě, až se mi z toho určitě nepovede usnout na vavřínech.
  Posílám ti velký dík, je to tak milé!!!
  A k tvým bodům...nevím, jestli se jednou nezjistí, že máme společné rodiče, protože to všechno sedí! Víš, jako v těch filmech, jak jsou si dvě děti hrozně podobné a jedno má jen maminku, druhé má jen tatínka, sejdou se na táboře a nakonec zjistí, že jsou to sestry! :-D I když vlastně nejsme tak stejné - bod číslo 3 - tužky a prupisky všude "kradu", abych je nakonec zase ztratila. Žádná u mě nevydrží dýl než 2 týdny.
  A už bych mohla končit, že? Píšu tak dlouze z rozrušení...;-).
  Pa. Vivi

  OdpovědětVymazat
 10. Já jsem zase starý závislák na seznamech, mám na ně i speciální diář. Co si nenapíšu, to zapomenu, že mám udělat...

  OdpovědětVymazat