Wednesday wishes 6


Jedna. Brigádu. A nejlépe takovou, kde bych mohla cvakat do počítače, mazlit se s lepícími papírky,kaneclářskými sponkami a urovnávat papíry v šanonech. Ach!
Dobře, spadněme z nebe. Přála bych si nějakou normální práci! Kde nebudu nabízet úvěrové smlouvy nebo otravovat lidi po telefonu.

zdroj

Dvě. Začít se věnovat blogdesignu více, než doposud. Už jsem pro toto přání vytvořila v menu položku "DESIGN STRÁNEK", ale zatím to ještě nemám dořešené, protože netuším, zda-li by za to byl někdo ochotný platit. Našel by se někdo, kdo by si nechal udělat design Vašeho blogu, header, podpis či logo za malou úplatu?
No... tento nápad je zatím v plenkách, ale do budoucna s ním počítám!
zdroj
Tři. Aby naše minidovolená vyšla. Abychom se měli pěkně, užili si celý víkend a koupili nějakou pěknou masožravou rostlinu do sbírky, kterou nejmilovanější vlastní. 
Ovšem - může se wellness víkend v horách nepovést?

zdroj

Čtyři. Zcela povrchní přání! Abych se konečně vešla do těch kalhot, které na mě čekají takovou dobu:)

9 komentářů

 1. Tú jednotku a štvorku by som si tiež priala...

  OdpovědětVymazat
 2. ano prosim, ja bych ti klidne za upravu blogu(micimathonka.blogspot.com) zaplatila, bohuzel ve svem okoli nemam nikoho, koho bych o to poprosila. otazkou zustava, kolik by sis nauctovala :)

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, páni, máš to tu Silvi víc a víc krásnější!!! Jsi opravdu šikovná. Já bych tu úpravu brala i a úplatu (podle toho jak vysoá;)) :) a věřím, že dovolená se vám povede!

  OdpovědětVymazat
 4. Silvi, kdyby to nebylo nějak moc, tak bych si taky objednala designek :)

  OdpovědětVymazat
 5. @ mon - snad se nám to splní:) hlavně ta práce mě štve, protože už jsem nějakou dobu doma a uklidila jsem snad každý kout, jak se nudím. Děkuji za komentář

  Holky, děkuji za milé a pozitivní reakce - ta cena by nebyla nikterak velká, něco třeba za 49,- něco za 99,- komplet třeba za 199,- ... nemám žádnou představu, proto teď střílím. (navíc zas až tak moc toho neumím, takže si nemohu vyskakovat:)
  Tento model (že si blogerky zaplatí u někoho design) je zcela běžný třeba na zahraničních blozích, kde se za to platí nemalé sumy, ale buďme při zemi, jsme v Česku a beru to podle sebe, že by se mi za to, jako uživatelce, nechtěla dávat půlka výplaty, byť bych měla svůj blog ráda sebevíc:)

  Pěkný den!

  OdpovědětVymazat
 6. S tím designem je to super nápad. Nový vzhled blogu by se určitě hodil:) Silvi, určitě jdi do toho, jsi šikovná a zájem určitě bude!

  OdpovědětVymazat
 7. krasne si usijte dovolenou <3
  a drzim pesti u vsech pranicek!

  OdpovědětVymazat
 8. @Katie, děkuji moc za podporu. jsi hodná!
  @Jane, zlato:) Děkuji! Věřím, že se povede! Měj se moc pěkně (zase musím zavítat na tvůj blog, poslední dobou jsem to šidila!)

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to ti naprosto rozumím a soucítím s tebou. Zhubnout si přeju a snad na tom začnu pracovat konečně. Na brigádě se maká, bohužel to nebude až takový lážo plážo ;). Minidovolenou s přítelem taky plánuju a snad nám taky vyjde. A za sebe bych tam přidala ještě štěstí které mi nějak uniká mezi prsty, protože mám nějaké problémy doma :(. Já bych byla moc ráda za design dělaný dle mých představ :) a nějakou sumičku bych za něj klidně dala, bohužel bych asi nemohla dát hodně tam maximálně za celý do dvou stoveček :). Tak nevím, jestli by se ti taková makačka vyplatila.

  OdpovědětVymazat